Erkekler Nasıl Azar, Bu Taktikler Gerçekten de Harikaymış

Gördüklerimiz dokunacaklarımızın habercisidir

Bir erkeği azdırmak için derin bir dekolte çoğu zaman yeterli olmaktadır. Çünkü erkek gördüklerinin aslında dokunacaklarının habercisi olduğunu düşünmektedir. Erkek eğer kadının bilinçli şekilde kendisine görsel şov sunduğunu bilirse azgınlığı bir kat daha artacaktır.

Düşük bel pantolonlar, dar kesim etekler, sırt dekoltesi gibi cinsel çağrışımı güçlü görüntüler erkeği azdırma konusunda kullanılabilecek etkili araçlardır.

Yaklaştır- uzaklaştır taktiği

Erkeği azdırmak isteyen kadın erkeği psikolojik ikilemde bırakarak onun azgınlığını artırabilir. Erkeğe gösterilecek yakınlıkla erkeğin zihninde birlikte olunacak kadın imajı yaratılır. Daha sonra aniden ciddileşilerek bambaşka konulara geçiş yapılır. Erkek zihnen birlikte olma ihtimalini tamamen kafasından silmek üzere iken tekrar erkeğe bir umut verilir. Bu döngü halinde devamlı tekrar edip durur. Erkek bu durumda ne uzaklaşabilir ne de istenilenden fazla yaklaşabilir. Zaman ilerledikçe erkeğin azgınlığı daha da artar. Bu durumda bırakılan erkeklerin çoğu daha fazla dayanamayarak ne istediklerini kadına açık açık söylemektedir.

Hafifçe dokun

Kadın, eğer erkeğe normal hayat akışı içinde olağan sayılabilecek tarzda dokunursa bu “olağan” dokunuşlar erkek için “olağanüstü” anlamlara dönüşebilir. Erkeğin omuzuna yaslanma, elini tutuma, dirseğini kavrama gibi çok basit ve sıradan dokunuşlar kadınlar için çok ciddi anlamlar taşımasa da erkeklerin azmalarını sağlan etkili başlangıçlardır.

Parfümler, cennetin kokusu…

Kadının kokusu erkeğin en fazla dikkat ettiği detaylardan biridir. Güzel bir koku erkeğin başını döndürmekte birebir etkilidir. Erkeklerle buluşulduğunda parfüm kullanılması “Senin için” mantığını yansıttığı için erkeği müthiş derecede heyecanlandırmaktadır. Erkeğin bilinçaltında parfüm sıkan kadın tutkulu birlikteliklere hazırlanan kadın anlamına gelmektedir. Sevdikleri kadınlara duydukları özlemi dile getiren erkeklerin neden “kokunu özledim.” dediklerine dikkat etmek gerekir. Bu ifade bile kadın kokusunun erkeğin nazarında aslında cennetin kokusu olduğunu göstermeye yetmektedir.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Kendine Aşık Ettirmenin 10 Harika Yolu

Kışkırtıcı tavır

Bazen uzun süren bir bakış, bazen hınzırca bir gülümseme… Erotik anlamlar çağrıştıran kışkırtıcı tavırlar erkekleri azdırmaktadır. Erkekler buna “dişilik” demektedir. Bu kelime ilk bakışta cinsel ayrımcılığı gösteren bir ifade gibi algılanmaktadır. Fakat erkeklerin bu sözcükle asıl kastettikleri şey biyolojik dişilik değil “tutkulu kadın kimliği”dir.  Bu kimlik yani bu dişilik heyecan veren ve hazza boğan bir kişiliktir. Bu nedenle erkeğin en fazla birlikte olmak istediği kadın tipidir.

Bencilliğini yansıt, kendini öne çıkar

Erkekler edilgen olan yani kendini erkeğin zevklerine alet eden kadınlardan hoşlanmamaktadır. Yani sırf erkeği azdırmak için kendi benliğini bir tarafa bırakan kadınlara erkek sadece bir araç gözü ile bakmaktadır. Halbuki birliktelik bir paylaşımdır. Kadın da kendi zevk anlayışını tatmin etmek için erkekten bir şeyler isteyebilir. İşte erkekler kendini öne çıkaran ve biraz bencil olan kadınları daha çok sevmektedir. Çünkü kendi ruhunu ve bedenini seven bir kadının hayatın zevklerini keşfetme konusunda daha yetenekli olduğunu bütün erkekler çok iyi bilmektedir.

Uygun ortam erkekleri azdırır

Erkeklerin azgınlıklarını göstermeleri için gereken unsurlardan biri de uygun bir ortamdır. Işık durumu iyi düzenlenmiş, renk uyumu sağlanmış ve konforlu olan bir ortam değil bizim kastettiğimiz ortam. Erkeklerin uygun ortamdan anladıkları şey yalnız kalınabilecek ve rahatsız edilmeyecek yerlerdir. Kadın uygun ortamı yaratıp erkeği azdırmak istiyorsa öncellikle yalnız kalınabilecek bir yer bulunması gerektiğini iyi bilmelidir. Yoksa mum ışıkları ve güllerle donatılmış bir ortamın erkeğin çok da dikkatini çekmediği bilinen bir gerçektir.

Suyun tahrik edici gücü

Suyun müthiş azdırıcı gücü erkeklerde de en az kadınlarda olduğu kadar etkilidir. İster banyoda olsun ister deniz kenarında fark etmez. Su ile erkek bir araya geldiğinde azgınlık başlamış demektir. Kadın erkeğe “yüzme” ye gitme teklifi ile gittiğinde erkeğin aklında yüzmeden çok daha öte ihtimaller canlanır durur. Kadın, erkeğin bu durumunu bilerek hareket ederse onun tutkularını istediği gibi yönlendirebilir.

Tutkularını açıkça dile getir

Kadının tutkularını açıkça dile getirmesi erkeği fazlasıyla tahrik etmektedir. “İstiyorum.” “hoşuma gider” “bayılırım” gibi istek bildiren ifadeleri çekinmeden kullanan kadın, erkeğe de kendisini ifade etmesi için cesaret vermektedir. Kadının ilk adımı atarak erkeği rahatlatması erkeğin azgınlığını dışa vurma konusunda daha gözü pek davranmasını sağlayacaktır.

Erkekleri Gözdesi ve Yatağın Gözdesi

Erkekleri etkilemenin yolları, erkeklerin beden dili, erkekleri mutlu etmenin yolları, erkekleri kendine bağlama, özgüven ve aşk, zekanızla erkekleri etkileme ve daha pek çok konuda size rehberlik edecek bir kitap çıktı. “Erkeklerin Gözdesi” adlı bu eser ile gerçekten de “erkeklerin prensesi” olabilirsiniz.

Bu eserle birlikte bir de cinsel konularda detaylı bilgiler veren “Yatağın Gözdesi”nin de gönderildiğini hatırlatmakta fayda var.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir