Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder Bu Ayrıntıları Kaçırıyoruz

İhmal Edilen ve Gözden Kaçan Ayrıntılar ile Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Size Dokunuyor mu?

Bir erkeğin size dokunması demek illa da size karşı art niyet beslediği anlamına gelmez. Fakat yine de hoşlandığınız erkek sevdiğini nasıl belli eder bilmek istiyorsanız hal ve hareketlerine bakarak başlayabilirsiniz.

  • Biraz da psikolojik bir yaklaşım ile, size karşı ilgi duyan bir adam asla size dokunmadan duramayacaktır. Ya bir şey anlatırken size laf arası temas edecek ya da bir yerden geçerken belinizden hafifçe destek verecektir.

Fakat yine de kabul edelim: Seven her adam karşısındaki kadın için belli bir cinsel istek beslemektedir. O halde erkek sevdiğini nasıl belli eder diye düşünmeye de gerek yok. Bahanesi ne olursa olsun size dokunuyorsa sizden çoktan etkilenmiş demektir.

Gerçekten Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder?

Arkadaşlarının o suratsızlığı ile bildiği adam bir anda Polyanna kesilir. Özellikle de size karşı! Ancak sizin adınız geçtiğinde arkadaşlarına ve çevresine karşı da bunu saklamakta zorlanır. O sebeple de artık çok daha güler yüzlü ve hoşgörülü bir hal alır.

  • Sizinle daha fazla görüşebilmek için de bahaneler yaratır. Bir anda gittiğiniz o salona o da üye olur mesela ya da okul kaydını sizin okulunuza aldırır. İş mi? Zaten artık başka ofislerde çalışmak için hiçbir geçerli bahaneniz yoktur. Hiç değilse bile akşamları evde biten tuzu sizden tedarik etmeye çalışır.

Bir adam gerçekten aşık olduğunda ses tonu bile değişir. Sözüm ona sizi etkilemek isteyecek ya, o sevimsiz ses tonu bir anda daha da kalınlaşır. Ancak bir yandan da sakinleşir ve durağan bir hal alır. Sesi bile başlı başına bir karizmaya dönüşür. Bu da tecrübeyle sabittir.

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder, Kılık Kıyafet Konusu 🙂

Düne kadar gömleğini ütülemeyen adam bugün bir anda jilet gibi giyinmeye başlar. Hatta tarzlarınız farklıysa size uyum sağlamak için gardırobunu dahi yenileyebilecek hale gelir. Yerini bile unuttuğu parfümleri ile de yeniden barışır. Çünkü artık önünde belli bir hedef vardır ve ne olursa olsun o hedef gerçekleştirilmelidir.

Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder, Gözden Kaçan Detaylar

Ama işinde de zıtlıklar ortaya çıkar. Ya çok daha başarılı olur ya da tam tersi bir süre sonra kovulacak hale gelir. Aklı başka yerdedir çünkü. Hazır sizi düşünmek varken şimdi kim girecek o toplantıya?

  • Bir anda da sizin etrafınıza ördüğünüz etten duvar olur. Bunu siz istemeseniz de yaparlar. Çünkü doğalarında vardır. Sizi koruyup kollarlar. Hatta başka bir gözün sizin gözünüze değme ihtimaline karşı da her zaman ek önlemler alırlar.

Ve son olarak size karşı kendilerini kanıtlamak için hiçbir fırsatı kaçırmazlar. Üstelik her fırsatı da değerlendirerek sürekli iyi bir sevgili, iyi bir eş ve iyi bir baba olacaklarını kanıtlamaya çalışırlar.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir