Erkeği Mutlu Etmenin 15 Etkili Yolu

Anlamlı Sözcükler Kullanın

Kadınlar ve erkeklerin sözcüklere yüklediği anlamlar birbirinden çok farklıdır. Güzel sözler, iltifatlar duymaya alışkın olan kadınlar için söylenen sözden çok yapılan hareketler önemlidir. Ancak erkekler söylenilen güzel söz ve cümleleri değerli bulmaktadır, uzun zaman bu sözleri unutamamaktadır.

  • Erkeği mutlu etmenin yolları konusunda fikir arayan kadınlar erkeğine anlamlı ve güzel sözler kullanabilirler. Erkekler anlamlı ve güzel sözlerden çok mutlu olmaktadırlar. Anlamlı ve güzel sözler söyleyerek erkeği mutlu etmenin yanı sıra kalbine ve aklına da hükmedebilirsiniz.

Güzel bir söz ile mutlu olan erkekler sırf bu güzel sözler için bir kadına ömürlerini verebilirler, kötü sözler duyan erkekler ise o kadının adını dahi duymaya tahammül edemezler. Erkekler güzel sözler karşısında vefa gösterebilirler, siz de bunu bilip buna göre hareket edebilirsiniz.

Erkeğe Adı ile Hitap Et

Erkekler kadınların kendisine nasıl hitap ettiğine çok dikkat ederler ve hitap şekline çok önem verirler. Kadınların unutmaması gereken erkeklere aşkım, canım gibi sözlerin yanı sıra adı ile de hitap etmek gerektiğidir. Kadınlar ortamlarda dahi olsa kendilerine aşkım gibi sevgi cümleleri ile hitap edilmesinden rahatsız olmamaktadır.

Ancak erkeklerde aynı durum söz konusu değildir. Erkekler ortamlarda ismi ile hitap edilmesinden hoşnut olurlar. Erkeğinizi mutlu etmemek için ona adıyla hitap etmeniz gerektiğini unutmamalısınız. Erkeğe adı ile hitap etmek erkeği mutlu etmenin yolları arasındadır.

Erkeği Dinle

Kadınların çok konuştuğu konusunda herkes hemfikirdir. Erkekler genellikle dinleyen taraf olurken kadınlar konuşan taraf olmaktadır. Ancak erkeği mutlu etmenin yolları arasında kadının dinleyen taraf olmasıdır. Erkekler gün içerisinde yorulur ve deşarj olma ihtiyacı duyarlar. Erkekler için en iyi deşarj olma yolu ise konuşmak ve onu dinleyen birisi olmasıdır.

Erkek onu dinleyen ve anlayan bir kadın gördüğü zaman bu kadından vazgeçmemesi gerektiği duygusuna kapılır. Erkek için onu dinleyen bir kadın olması yeterlidir ve bu durumdan mutlu olur. Erkek konuşurken onu dinlediğinizi hissettirmek için baş hareketi ile onay verebilir, konuşmayı dinlerken küçük tebessümler yaparak desteğinizi gösterebilirsiniz. Bu küçük ayrıntı ile erkeği mutlu etmek çok kolaydır.

Karakterinizi Gösterin

Erkeği mutlu etmenin yolları arasında erkeğe karakteri sağlam bir kadın olduğunu göstermek vardır. Erkekler yanlarında karakterli bir kadın görmekten mutlu olurlar ve bu kadınlar uzun süreli ilişkiler kurabilirler. Erkeğe karakterli bir kadın olduğunuzu onun her söylediğine peki diyerek gösteremezsiniz.

  • Hoşnut olduğunuz şeyleri onaylamalı hoşnut olmadığınız şeyleri onaylamamalısınız yani ne düşünüyor iseniz onu yapmalısınız. Erkeğe yalandan veya onu üzmemek adına söylenen evet, peki kelimelerinin farkına varan erkek sizin karakterinizden şüphe duymaya başlar.

Karakterinizin sağlam olmadığını ve yalandan davranışlar gösterdiğinizi anlayan erkek sizden kaçmak için yollar arayacaktır. Özgüven sahibi ve ne istediğini bilen bir kadına sahip olmak erkeği mutlu etmenin yolları arasındadır.

İlginizi Çekebilir: Aşık Etme Duası ile Helal Yollardan Mutluluğu Yakalayın

Çekingenlik Göstermeyin

Kadınlar bazı sıkıntılı olan meseleleri erkeklerle konuşurken çekingenlikler göstermektedirler. Alıştıra alıştıra söyleme yoluna gitmektedirler. Bu durum erkekleri çok rahatsız eder, söylenecek bir durum var ise çekinmeden direkt söylemek gereklidir. Erkeği mutlu etmenin yolları arasında çekingenlik göstermemek vardır.

Mutfağa Girin

Güzel yemek yapan bir kadın erkek için mutluluk kaynağıdır. Akşam geldiğinde eşinin onun için yemekler yaptığını, uğraştığını gören erkekler mutlu olmaktadırlar. Erkek için mutfak demek yemek demektir. Yemek yiyen erkek mutlu olan erkek demektir. Bunu unutmamalı buna göre davranmalıyız.

  • Erkeklere sağlıklı yaşamak için yemek konusunda baskı yapmamalıyız. Bu durum erkeği mutsuz edebilir. Erkeği mutlu ermenin yolları arasında güzel yemek yapmak vardır.

Yemek Masasında Sorunlardan Bahsetmeyin

Erkekler yemek yerken mutlu olurlar, gün içerisinde yaşanılan herhangi bir sorunu yemek masasında paylaşmak erkeklerin pek hoşuna gitmeyecektir. Erkeğe yemek masasında güzel konulardan bahsederek daha da mutlu olmasını sağlayabiliriz.

Tutkulu Olun

Erkeği mutlu etmenin yolları arasında tutkulu olmak vardır. Erkek tutkulu bir eşe sahip olur ise sosyal ve iş yaşamında mutlu olarak yaşar. Erkeklerin tutkulu bir kadına sahip olması hayatlarındaki en büyük gayeleridir.

Övgü ile Bahsedin

Erkeği mutlu etmenin yolları arasında toplum içinde onu övmek vardır. Erkek ile girilen ortamda erkekten övgü ile söz etmek erkeğin mutlu olması için yeterli olmaktadır.

Evlilikten Söz Etmeyin

Gelecek ile ilgili planlardan söz etmek erkeği mutsuz etmektedir. Erkek bu konuda kendini esir alınmış düşüncesine kapılır. Böyle bir hisse kapılmaması mutsuz olmaması için bu konuları açmaktan kaçınmak yararınıza bir davranış olacaktır.

Şık Olun

Erkekler için yanında taşıdığı kadının zarif ve alımlı giyinmesi çok önemlidir. Erkekler yanlarında şık bir kadın olunca mutlu oldukları gibi onure de olmaktadırlar. Kadın demek erkek için övünç kaynağı demektir. Giyiminize özen göstermek erkeği mutlu etmenin yolları arasındadır.

Hediye Verin

Erkekler için hediye almak önemlidir ama en önemlisi yanından ayıramayacağı bir hediye almaktır. Sevdiğiniz erkeğe hediye alırken sürekli yanında bulunabileceği bir hediye alabilirsiniz. Erkeğin yanında sürekli bulunan hediye erkeğin mutlu olmasını sağlayacaktır.

Samimi Olun

Erkeğe söylenen her söz anlam taşımaktadır. Ancak yalandan söylenen sözleri anlayan erkekler sizden uzaklaşabilir. Bu yüzden yapılan hareket ve söylenen sözlerde samimi olmak yararınıza olacaktır.

Kapıda Karşılayın

Erkekler eve geldikleri zaman eşlerinin onları kapıda karşılamalarından mutluluk duymaktadırlar. Siz de erkeği mutlu etmenin yolları konusunda fikir sahibi olmak istiyor iseniz söylememiz gereken şey eşinizi güler yüz ile kapıda karşılamanızdır. Kapıda karşılanan erkek günün stresini ve yorgunluğunu unutacak ve mutlu olacaktır.

Erkeği Mutlu Etmek için İlişkinizin Nasıl Başladığından Söz Edin

Erkeğin mutlu olacağı durumlardan biri ise eski anları hatırlamasıdır. Erkek arkadaşınıza ilk karşılaşma, ilk konuşma, ilk buluşma gibi durumlardan bahsedebilir ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

  • Bu maddelerin yanı sıra erkeği mutlu etmenin yolları arasında ona sımsıkı sarılmak da vardır, olur olmadık zamanlarda ona sıkıca sarılmalıyız. Sarılma ile birlikte onu sevdiğimizi hissettirmiş oluruz ve erkeğimizi mutlu ederiz. Erkeğinizi mutlu etmek için onu olduğu gibi sevmelisiniz. Erkekler kendilerini değiştirmeye çalışan kadınlardan hoşlanmazlar, onu olduğu gibi seven bir kadınla beraber olmaktan mutlu olurlar.

Erkeği mutlu etmek için ona şiir yazabilirsiniz. Sizin derin duygularla yazdığınız ve emek verdiğiniz şiir ile mutlu olacaktır. Erkek arkadaşınız takım tutuyor ve tuttuğu takımın maçlarını kaçırmıyor ise onu eşlik edebilirsiniz, erkek bu durumdan çok mutlu olacaktır. Sevildiğini ve özel olduğunu hissetmek her canlının hakkıdır.

Siz de erkek arkadaşınıza onu çok sevdiğinizi ve onun çok özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Özel olduğunu hisseden ve sevildiğini bilen erkek mutlu bir erkektir. İlişkilerde mutlu olmanın anahtarı kişileri tüm varlıkları ile sevmektir.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir