Erkeği Kendine Bağlamanın Yolları 10 İşe Yarar Taktik

“Saray kadını” taktiği

Saray kadını ifadesi ile tabir edilen kadın tipi erkeklerin en fazla hoşuna giden özellikler ile donatılmıştır.

Bizans, Osmanlı, Sasani ve Çin imparatorluklarında sarayda yaşayan kadınlar dönemin sultanlarının ve şehzadelerinin gönlünü çelmeyi kolaylıkla başarmışlardır. Dünyayı dize getiren büyük liderler bu kadınların karşısında tamamen savunmasız duruma düşmüşlerdir.

Peki saray kadınının erkeği kendine bağlayan özellikleri nelerdir?

Saray kadınının diğer kadınlardan ayrılan yanlarını şöyle sıralamak mümkün:

  1. Büyük bir özgüven sahibidir. Karşısındaki erkeği asla kendisinden üstün görmez. Ya onunla eşittir ya da erkekten bir adım öndedir.
  2. Her konuda zayıf davranarak erkekten yardım istemez. Kendi kararlarını kendisi verir. Hatta bazı konularda erkeğin eksikliklerini tamamlayarak ona destek olur.
  3. Bağımsız bir ruha sahiptir. Birlikte olduğu erkeğin özgürlüğüne de önem verir. Geniş bir özgürlük alanı içinde erkeği kendisine güçlü biçimde bağlar.

Her ne kadar günümüzde saray koşulları ortadan kalkmış olsa da “saray kadını” modeli hala erkeklerin en fazla ilgi duyduğu kadınlar olmaya devam etmektedir.

Gizemli bir doğallık…

Erkeği etkilemek için harekete geçen bir kadının yapmakta en fazla zorlanacağı davranış tarzı doğal olmak ile gizemli olmayı uygun bir potada birleştirebilmektir.

Kadın yapmacık davranışlar sergilemeyecek yani rol yapmayacaktır. Ancak aynı şekilde gizemli olmayı da başaracaktır.

Gizemli olmanın doğuştan gelen bir özellik olduğuna dair yanlış fikre kesinlikle kapılmayın. Tüm kadınlar aslında gizemlidir. Sadece bazı kadınlar kendi gizemlerini kendi elleriyle öldürürler.

Erkeğe kendi hakkınızda her türlü bilgiyi vermeyin. Yaşamınız ve geçmişiniz hakkında bırakın erkek meraklısın. Erkeğin merak duygusu sizin gizemli bir kadın olarak algılanmanızı sağlayacaktır.

İyi bir dinleyici olmayı bilmelisiniz

Erkekler kendilerini dinlemeyi bilen kadınlara büyük değer verir. Çünkü erkeklerin dünyasında kendilerini can kulağıyla dinleyen dostları ya yoktur ya da çok azdır.

Kadınlar her zaman çevrelerinde dertleşebilecekleri arkadaşlara sahiptirler. Ayrıca kadınların hissettikleri duygusal gerilimleri dışarı atmak için sahip oldukları çeşitli mekanizmalar vardır. Ağlamak, tavır göstermek, hayallere dalmak, dedikodu yapmak, çığlık atmak gibi onlarca farklı yolla kadınlar duygularının şiddetini hafifletebilmektedir.

Erkekler ise sevinçlerini ve acılarını ancak birisine anlatarak dengeleyebilirler. Bu yüzden her zaman kendilerini dinleyecek bir kadına ihtiyaç duyarlar. Bu gerçeği devamlı göz önünde bulundurun ve iyi bir dinleyici olup erkeği en hassas noktasından yakalayın.

Savaşan kadın mı, sevişen kadın mı?

Kadınların büyük bir kısmı erkekle başlattıkları diyaloğu bir süre sonra rekabete çevirmektedir. Oysaki erkekle güzel bir ilişki yaşamak yerine onunla mücadeleye girmek kadınlar için korkunç bir tuzaktan başka bir şey değildir. Çünkü kadın ile erkek bambaşka kişilik yapılarına ve farklı bakış açılarına sahiptirler. Yani birisinin diğerini yenmesi asla mümkün değildir.

O halde erkeği kendinize bağlamak istiyorsanız uzlaşmacı bir tavır takınmalısınız. Devamlı pozitif davranmaya gayret etmeli ve birlikteliğin tadını çıkarmaya çalışmalısınız.

Erkekler daha küçük yaşlardan itibaren “Kimin dediği olacak?” takıntısı ile hareket eden kadınlarla karşılaşmaktadır. Uzlaşmacı ve pozitif bir kadınla karşılaştıkları zaman yepyeni bir kadın modeli ile karşılaştıkları için hızlı biçimde kadının rüzgarına kapılacaklardır.

En eski ve en güvenilir kendine bağlama yolu: güzellik

Erkekler bir kadını gözlemlediklerinde dikkat ettikleri ilk ölçüt kadının güzelliğidir. Güzel bir kadın erkeklerin nazarında her zaman çok daha avantajlı bir yerdedir.

Erkekler güzel kadına estetik bir değer verir ve onunla birlikte olmaktan büyük bir haz alır. Güzel bir kadınla birlikte olmak erkekler için aynı zamanda bir sosyal statüdür. Çünkü erkekler toplum içinde güzel bir kadınla birlikte görünmekten gizli bir gurur duymaktadır.

Her zaman bakımlı ve şık olmaya gayret edin. Kendinize yakışan elbiseler tercih edin. Saç stilinize özen gösterin. Ayrıca her zaman güzel kokular sürünmeyi de ihmal etmeyin.

Nerede nasıl davranacağını çok iyi biliyor…

Erkekler bir kadınla birlikte oldukları zaman aileleriyle ve işyerindeki arkadaşları ile herhangi bir sorun yaşamadan bu ilişkiyi sürdürmek isterler. Birlikte oldukları kadının nasıl davranacağı konusu bu nedenle erkek için büyük önem taşır.

Erkekler hoşlandıkları kadının nerede nasıl davranacağını bilen bir kişi olmasını ister. Çünkü bir kadının dış görünüşü kadar tutum ve davranışları da insanlar tarafından önemsenmektedir.

Eğer bir kadın hal ve hareketleri ile kendisini insanlara kabul ettiriyorsa erkek için de “uygun bir sevgili olarak” düşünülmeye başlanır. Bazen erkek gözlemleri sonucu bu yakıştırmayı yaparken bazı durumlarda erkeğin çevresinde bulunan kişiler kadın için “çok uygun bir sevgili adayı” tespitinde bulunurlar.

İlginizi Çekebilir: Sevgi Duası

Cinsellik erkekler için tahmin ettiğinizden daha önemli bir kavram…

Seks yaşamı erkekler için hayatın en önemli alanlarından biridir. Çünkü cinsellik erkekler için sadece bedensel bir zevk duymanın çok ötesinde anlamlar taşır.

Erkeğin seks konusundaki başarısı hayatının diğer tüm alanlarını olumlu ya da olumsuz biçimde etkiler. Erkeklerin kafasında cinsellik ile “güçlü olmak ve özgüven kazanmak” kavramları özdeştir. Yatak odasında aradığını bulan erkek hayatı daha enerjik ve daha umutlu biçimde yaşar.

Erkeği mutlu edip kendisine bağlamak isteyen bir kadın cinsellik konusunda kulaktan dolma bilgilerle yetinmemeli ve ayrıntılı bilgiler edinerek cinsel yaşamı güzelleştirmenin farklı yollarını keşfetmelidir.

Cicero taktiği ile erkeği kendine bağlama

Cicero Roma döneminde yaşamış insanlık tarihinin en büyük konuşmacısı kabul edilen bir kişidir. Bir kadının söyleyeceği güzel sözlerle erkeğin kalbini elde etmesine “Cicero taktiği” adı verilmektedir.

Bir kadın kendi duygu ve düşüncelerini açık ve net kelimelerle ifade etme yeteneğine sahip olursa erkeğe ulaşması kolay olacaktır. Çünkü kadınlar beden dilini çok hızlı çözerek insanların niyetleri hakkında fikir sahibi olabilir. Aynı şekilde kadınların sezgileri de yanılgıya yol açmayacak kadar kuvvetlidir. Ancak erkekler aynı yeteneklere sahip olmadığı için pek çok konuda onlara açık ve net ifadelerle bilgi vermek gerekmektir.

Erkeklerin ne tür konuşmalardan hoşlandığını bilen bir kadın her zaman çok daha şanslı olacaktır.

Bu konuda söylenebilecek en önemli husus erkeklerin dolambaçlı ifadelerden hoşlanmadıkları gerçeğidir. Erkekler hoşlarına gitmese bile gerçeklerin tüm çıplaklığı ile konuşulmasından yanadır.

Ayrıca erkeklere herhangi bir konuda fikrinizi söylediğinizde “bir çocuğa anlatır” gibi basit bir dil tercih edin. Eğer erkeğin sizi anladığından emin olursanız daha fazla tekrar yapmayın. Çünkü bir konuda sürekli tekrar yapmak bir süre sonra konuşulan konuların etkisini azaltır ve olayı önemsiz hale getirir.

Bir miktar bencillik şart!

Kültürümüzde bencil davranmanın olumsuzlukları üzerine çok sayıda genel kabul bulunmaktadır. Hatta bir insanın kendi benliğini önemseyip kendisine değer vermesi dahi bencillik kabul edilip eleştirilmektedir.

Ancak bir kadının biraz bencil olmasında her zaman fayda vardır. Çünkü bencil davranan bir kadın erkekler tarafından “sahip olunan bir kadın” olarak algılanmaz ve böyle davranan kadınlara “özgür bir birey” gözüyle bakılır. Ayrıca kadının biraz bencil davranması yaşayacağı duygu karmaşalarının da önüne geçer.

Güzel bir aşk yaşamına sahip olmak için eğitim şart!

Erkekleri etkileyip kendisine aşık etmek isteyen bir kadın bu hususta bilgi sahibi olmalıdır. Aşk, bir insanın hissedebileceği en güçlü ve en özel duygudur. Bu duyguyu “hiçbir anını kaçırmadan yaşamak isteyen kişi” kendisini eğitmelidir.

Sakın “Aşkın eğitimi olur mu?” diye sormayın. Aksine aşk konusunda bilgi edinmek diğer tüm alanlardan daha önemlidir.

İşte tam da bu noktada siz değerli okurlarımıza harika bir kitap tavsiye etmek istiyoruz: Erkeklerin Gözdesi kitabı.

Bu eser sayesinde erkekleri etkilemenin onlarca farklı yolunu öğrenip yepyeni bir aşk yaşamına başlayabilirsiniz. Erkeklerin Gözdesi kitabı ile birlikte okurlara cinsel konularda harika bilgiler veren Yatağın Gözdesi kitabının da gönderildiğini belirtmekte fayda görüyoruz.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir