Erkeği Kendine Bağlamak için Dua Hayatımı Değiştirdi

Erkeği Kendine Bağlamak için Dua Nasıl Yapılmalı ve Neler Esas Alınmalı?

Eğer herhangi bir erkeği kendine bağlamak için çok güçlü, kalıcı ve çok etkili bir uygulama arıyorsanız, bu uygulamanın istediğiniz her erkeği kendinize bağlamak için size gerçek anlamda fayda sağlayacağını rahatlıkla söyleyebilirim.

  • Çünkü ben de zamanında erkek arkadaşımı kendime bağlamak için dua aradığımda, bu duanın enerji potansiyeline başvurup erkek arkadaşımı kendime bağlayarak onun varlığını kendi vardığımda birleştirdim.

Bunu herkesin kolaylıkla yapabileceğini bildiğim için de erkeği kendine bağlamak için duanın nasıl yapılması gerektiğine temas etmek istedim ve detayları sizinle de paylaşmayı planladım.

İşte erkeği kendine bağlamak için duanın ayrıntılarıyla sizi baş başa bırakıyorum:

Evvela yanınıza kırmızı bir mendil alıp sessiz bir yere geçin, bu kırmızı mendili önünüze koyup üzerine 7 defa Fatiha Suresi’ni ve 3 defa İhlas Suresi’ni okuyun, bu okumaları gerçekleştirirken kendinize bağlamak istediğiniz erkeğin hayalini gözlerinizin önünde canlandırın ve ardından da 7 defa Ya Musavvir esmasını okuyup şunları söyleyin:

Erkeği Kendine Bağlamak için Duanın İlk Aşaması: Ya Musavvir Esması

  • “Ya Musavvir, insanoğlu için dünyada bulunan bütün nimetleri seferber ederek onun mutluluğuna katkı sunmak ve onun bahtiyarlığını arttırmak için faziletleri dünya misafirhanesinde toplayan ve bize sonsuz ihsanlarını sunan elbette ki sensin. Ya Musavvir, tasvir ettiğin dünyanın ve yine tasvir ettiğin içindeki canlıların sevecenliği ve şirinliği hatırına, erkeği kendine bağlamak için yapmış olduğum duayı kabule karin eyle, amin.”

Kırmızı mendilin üzerine okumuş olduğunuz bu etkili sözlerin akabinde şimdi de 21 defa Ya Mukallibel Kulub esmasını okuyun ve ardından şu güzel sözcükleri söyleyin:

  • “Kalpleri yaratan ve insanların içine derc edip onların hayatları boyunca duygusal bir şekilde yaşamalarına vesile olan elbette ki senin kudretin, senin ilmin ve senin hikmetindir Allah’ım. Bana da kendi kalbime bağlayıp mühürlemek istediğim kişinin kalbinde yeşeren sevgi tohumunu armağan et, beni de o sevgi tohumunun güzelliği ile baş başa bırak, amin.”

Bu ifadeleri de kırmızı mendilin üzerine okuduktan sonra şimdi 21 defa Ya Rafi esmasını okuyun ve ardından da yine şu sözleri söyleyin:

  • “Yücelten ve yükselten sensin Allah’ım, aziz eden ve celil eyleyen sensin Allah’ım, onurlandıran ve şereflendiren sensin Allah’ım, bütün mahlukatı dilediğin gibi yaratıp istediğin gibi şekillendiren ve yönlendiren yine sensin Allah’ım. Katında huzur bulunmakta ve varlığın bize saf bir huzuru ve katışıksız bir mutluluğu bahşetmekte, katındaki güzellikleri ve varlığının bilincinde olan müminleri sarıp sarmalayan faziletleri bana da bağışla, beni de erkeği kendine bağlamak için duanın faziletine taşı Allah’ım, amin.”

İlgili Yazı: Celcelutiye Duası

Erkeği Kendine Bağlamak için Duada Son Kısımlar

Bu ifadeleri de okuyup bitirdikten sonra bu hakikatin farkına varmalısınız ki erkeği kendine bağlamak için dua, Ya Musavvir, Ya Mukallibel Kulub ve Ya Rafi esmaları düzgün bir şekilde okunduğunda, bunun yanı sıra bu esmaların anlamlarını da içeren ve yukarıya aldığımız dua sözleri yine muntazam bir şekilde anlaşılıp telaffuz edildiğinde etkili olabilir.

  • Bu nedenle erkeği kendine bağlamak için duanın bu hususlarına son derece dikkat etmeli, esmaları okurken de esmaların anlamları üzerinde telaffuz gerçekleştirirken de mümkün mertebe dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Bu işlemi bitirip tamamladıktan sonra, şimdi kırmızı mendili yanınıza alıp onu sürekli yanınızda taşımalı ve herhangi bir vakitte erkeği kendine bağlamak için dua aklınıza geldiğinde de bu kırmızı mendili çıkarıp üzerine 3 defa Fatiha Suresini okuyarak tekrar cebinize ya da cüzdanınıza koymalısınız.

  • Bu işlemi yaptığınızda erkeği kendine bağlamak için dua da daima etkisini göstermeye devam edecek, bu sayede sizler de duanın fazileti ve enerjisi ile sürekli baş başa kalmanın ve daima bu enerjiyi yaşamanın saadetine vasıl olmuş (ulaşmış) olacaksınız.

Erkeği kendine bağlamak için duayı yapan kişilerin bu duayı gizlilik içerisinde yapmaları gerektiğine de bilhassa vurgu yapmalıyız ve aynı zamanda bu duanın yapıldığını başka insanlara beyan etmemek gerektiği de çok önemli bir noktadır.

  • Bütün bunlarla birlikte erkeği kendine bağlamak için dua, bilhassa gece saatlerinde herkesin uykuya daldığı, ortalıktan el ayak çekildiği vakitlerde yapıldığında daha muazzam sonuçlara vesile olur inşallah.

Cenabı Hakk’a farklı duaların dili ile iltica etmek isteyenler şu tavsiyeye de kulak vermelidir:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir