Erkeği Kendine Aşık Etmenin 10 Süper Denenmiş Yolu

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları Adına Farklı ve Etkili Bir Bakış Açısı Kazanacaksınız!

Bu yazıyı okumaya başladıysan, rahatlamanı ve gevşemeni tavsiye ederim; çünkü birazdan okuyacağın 10 süper etkili taktik ile erkeği kendine aşık etme yollarına sahip olacak ve bu sanatın tüm püf noktalarını kavramış olacaksın. Kısaca, doğru yerdesin. Şimdi rahatla ve bütün maddeleri mutlaka oku, son kelimesine dek:

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 1, Fıkranın Gerisindeki Mesaj

Bazen geriden takip etmelisin.

Amerikalı bir gazeteci, Amerika’nın Irak’a girmesinden 5 yıl önce Irak’a gider ve oradaki kadın-erkek ilişkilerinin iç yüzünü yakından görmek için gözlem yapar. İlk fark ettiği şey, kadınların erkekleri 5 adım geriden takip ettikleridir. Gazeteci, bu bölgede kadınlara değer verilmediği için böyle bir uygulama olduğunu kaydedip ülkesine döner.

  • Aradan 6 yıl geçer ve bu kez de Irak işgali sonrasında Irak’a gider. Yine kadın-erkek ilişkilerinin gidişatına dikkat eder ve savaş sonrasındaki gelişmeleri kaydeder. Fakat bu kez, gördüklerine inanamaz. Çünkü 6 yıl öncesine kadar kadınların, kocalarını 5 adım geriden takip ettiğine bizzat şahit olan gazeteci, bu kez kadınların 5 adım ileride yürüdüğüne tanıklık eder.

Bu gelişmenin sebebini ilkin Amerika’nın Irak’a medeniyet getirmesine yorar; ama çok geçmeden asıl gerçeği anlar:

  • “Yollarda mayın olabilir düşüncesi ile kadınlar önden gönderiliyor.”

Peki, bu fıkranın erkeği kendine aşık etme yolları ile ilgisi var mı? Tabi ki var, şöyle ki:

Bazen erkeğin gerisinde durmak daha faydalıdır.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 2, Bırak Rahat Nefes Alsın

Köşeye sıkıştırma.

  • Erkeğin köşeye sıkışması, bedensel olabileceği gibi ruhsal da olabilir. Her iki durumda da erkek, kendisini köşeye sıkıştıran ve sindiren kişiye karşı nefret hisleri ile dolup taşar. Tüm kadınların bu değerli bilginin rehberliğinde hareket etmesi ve erkeği köşeye sıkıştıracak ve erkeğin gardını indirecek eylem ve söylemlerden mümkün mertebe uzak durması gerekir.

Bu bağlamda erkeğin sıkboğaz edilmesi ve yaşam alanının daraltılması da ciddi bir tehlikeye sebebiyet verebilir; bu yüzden erkeği kendine aşık etmeyi planlayan ve erkeğini elde ettikten sonra da onun ilgisini canlı tutmayı arzulayan her kadın şunu kesinkes bilmeli:

Erkekler, kuş gibidir; onları fazlaca sıkmak, ölmelerine kapı aralar.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 3, Esrar Perdesinin Kalınlık Ayarı

Gizeminin dozajını tutturmayı bil.Erkekler, esrarlı kadınların daha alımlı olduğunu düşünürler ve hepimiz biliriz; fakat hepimizin bilmediği bir gerçek var, şöyle ki:

  • Erkekler, gereğinden fazla esrarengiz olan kadınları tehlikeli ve riskli bulurlar. Hiç gizemi olmayan kadınları ise yavan ve sıradan kabul ederler.

Dolayısıyla erkeği kendine aşık etme yolları peşinde olan bir kadın, “gizem dozajı”nı olabildiğince hassasiyetle ayarlayabilmeli ve bu konuda kıvamı tutturabilmelidir.

İlgili Yazı: Kara Sevda Nedir, Bu 6 Detay Sizi Şaşırtacak!

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 4, Özgüven Sihirli Değnektir

Kendine güvenini dışarıya yansıt.

Özgüven, hem kadınlar için hem de erkekler için sihirli bir değnek sayılır; çünkü bütün insanlar, özgüven sahibi bireylere gıpta ile yaklaşırlar.

  • Hele ki konu, erkeği kendine aşık etme yolları olunca özgüven sahibi olan ve bunu dışarı yansıtan bir kadın, erkeklerin ilgisini ve dikkatini çok daha çabuk çeker ve erkeğin gönlündeki aşk ateşinin alevlenmesine kapı aralar.

Bu sebeple sinik, silik ve sönük bir kadın tipi, belki geçmişte nispeten işe yarıyor olsa da günümüzde asla işlevsel değildir.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 5, Ses Tonu ve Diksiyon Çalışması

Ses tonuna ve diksiyonuna çalış.

Tanıdığım birçok erkeğin, kadının ses tonuna aşık olduğunu ve sırf o sesi duyabilmek için kadınla birlikte olmaya devam ettiğini bilirim.

  • Gerçi ses tonunun rengi, doğuştan getirilen bir özellik olsa da benim burada kastettiğim nokta, ses tonunun vurgusu ve zarafetidir. Çünkü erkekler, kadınların ses tonunun zarafetine ve vurgusuna çok önem verirler. Öyle ki, dünyanın en güzel kadını bile olsa hiçbir erkek kalın ve itici bir ses tonuyla yüksek perdeden konuşan bir kadınla birlikte olmayı arzu etmez.

Bu bağlamda, diksiyon da erkeğin aşık edilmesi için başvuracağın etkili kavramlardan biri olacaktır; çünkü diksiyon akıcılığı zarif bir ses tonu ile birleşince ortaya sihirli bir formül çıkar: “Erkeği kendine aşık etme yolları formülü.”

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 6, Bakış Egzersizi

Bakış egzersizi yapmayı düşün.

Şairlere “kadın gözü” hakkında sayfalarca şiir yazdıran etkili bakışlar, yerine göre, bir kadının en büyük ve tesirli silahı olabilir.

  • Buna rağmen kadınların çoğu, bu tesirli silahı yerinde ve zamanında kullanmanın önemini ve değerini bir türlü takdir edemezler; daha doğrusu kendilerine doğuştan bahşedilen bu aracı yeterince iyi değerlendirmezler.

Peki, bakış egzersizi nedir? Çok kolay:

Bir aynanın karşısına geçip en etkili ve çekici bakışının, en süzgün ve bayıltıcı tavrını yakalamaya ve sürekli olarak bu bakışını kullanmaya çalışmalısın. Biliyorum, bu egzersiz kadınların çoğuna garip ve ilginç gelecektir; ne var ki bu egzersizin etkinliğini ve etki gücünü yalnızca deneyenler görecek.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 7, Bedensel Temas Yöntemi

Bedensel temasa önem ver.

Beden teması, bebeklik döneminden itibaren; hatta daha da öncesinden, kadın-erkek her insanın en çok ihtiyaç duyduğu gereksinimlerden biridir.

Bir bebeğin ağladığında annesinin teması ile susması ve sakinleşmesi bunun kanıtıdır.

  • Her erkeğin koca bir bebek olduğu gerçeğini aklımızda tutacak olursak, erkeklerin tensel temasa ne denli muhtaç olduklarını kavrayabiliriz.

Hatta şunu kendi gözlemlerim neticesinde rahatlıkla söyleyebilirim ki, birçok erkek salt “tensel temas” mucizesi ile kadınların etki alanına girip sürüklenmiştir. Yalnız bu noktada “abartılı tensel temas”ın faydadan çok zarar getireceği gerçeğini de göz ardı etmememiz gerekiyor. Her şey kararında iyidir.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 8, Ortak Zevk Tekniği

Ortak zevkler yarat veya…

Yabancı bir şehirde bulunan iki hemşehrinin diğer insanlara göre daha çok yakınlaşmasının sebebi nedir sence? Tabi ki ortak alan.

Öyleyse şunu kesinkes söyleyebiliriz: İki birey arasındaki “ortak alan” oranı arttıkça yakınlaşma olasılığı da artar.

  • İşte bu gerçekten yola çıkarak erkeği kendine aşık etme yollarının en etkili olanlarından birinin de “ortak zevk”lere hitap etmek olduğunu ifade edebiliriz.

Her insanın diğer insanlarla uyum sağlayan onlarca ortak zevki vardır muhakkak; sana düşense, kendine aşık etmek istediğin erkeğin “zevk denetimi”ni yapmak ve bunlara hitap etmektir.

Eğer yeterince ortak nokta bulamazsan, bu kez ortak nokta yaratma girişimine de geçebilirsin; bunu nasıl yapacağın senin hayal gücünle sınırlı.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 9, Öylece Kabullen

Onu öylece kabullen ama…

  • Bir erkeği zoraki değişime tabi tutmak, ona yapılacak en çetin işkenceden daha beter olacaktır. Çünkü genel anlamda insanlar özelde de erkekler, değişime direnç gösterme savunma mekanizması ile hareket ederler.

Bu yüzden erkeği olduğu gibi kabul etmek ve bunu ona ifade etmek, erkeğin ilişki içerisinde rahat olmasına vesile olacak, bu rahatlık da aşkı netice verecektir. Aşkın çok komplike bir kavram olduğunu ve sadece rahatlıkla ilintili olmadığını elbette biliyorum; ama erkeğin kadın tarafından olduğu gibi kabul edilmesinin aşka kapı araladığına da defalarca şahitlik ettim.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 10, Hayır mı Evet mi?

Reddet ve itiraz et.

Kararında olması ve dozajını koruması şartıyla hayır, daima daha hayırlı ve daha faydalı olmuştur.

Çünkü erkekler “hazır lokma” olarak gördükleri kadınları reddetme ve onlardan uzak durma eğilimine sahiptirler. Bu durumun erkeğin zoru ve zor kadını seven doğası ile alakalı olduğunu tahmin ediyorum.

Erkeği Kendine Aşık Etme Yolları 11, Harika Bilgi Deposu

Sana yazının girişinde 10 işlevsel yöntem sözü vermiş olsam da, bu harika kitabı tavsiye etmeden yazıyı noktalamak içime sinmedi. 

Şu harika bilgi deposuna mutlaka ulaş ve oku:

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Ayrıca Erkek Sevdiğini Nasıl Belli Eder Bu Ayrıntıları Kaçırıyoruz adlı yazıma da göz atmanı salık veririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir