En İnatçı İnsanı Bile Aşık Eden Müthiş Uyku Büyüsü

Uyku büyüsünün yapılışı ve bozulması hususunda şaşkınlık verici ayrıntılar

Bu makalede uyku büyüsünün yapılışı, bozdurulması ve etkileri hakkında hayati ayrıntılar sunacak, ardından da aşık ettirme konusunda büyü dışında alternatif bir yol hakkında da önemli tavsiyelerde bulunacağız.

Uyku büyüsü aşık ettirme büyüsüdür, “uyku bağlama büyüsü” ise delirtme uygulamasıdır

Kadim büyü kitaplarında iki farklı uyku büyüsü hakkında bilgi verilmektedir.

  • Bu büyülerden birincisi aşık etme amacıyla yapılan uyku büyüsüdür. Eski dildeki karşılığı “habı aşk”tır.

Hakkında bilgi verilen ikinci uyku büyüsü ise “giriftarı hab” büyüsüdür. Bu büyüde amaç kişiyi uzun süre uykusuz bırakarak psikolojisini bozmak ve nihayetinde deliliğe sürüklemektir.

Bu yazımızda hakkında bilgi verdiğimiz uyku büyüsü “habı aşk”tır yani aşık etme ve bağlama büyüsüdür.

Uyku büyüsünün etkileri çok hızlı ve güçlüdür

Uyku büyüsü iki hafta içinde tesirlerini güçlü biçimde hissettiren bir uygulamadır.

  • Büyü imkansız gibi görünen aşkların ortaya çıkmasını sağlar. Üstelik aşık ettirilen kişiler duygularını içlerinde saklamazlar ve hemen harekete geçerler. Uyku büyüsü ile etkilenmiş kişiler kendilerini sınırlayan tüm bağlara isyan ederler ve aşık ettirildikleri kişiye kavuşmak için ellerinden geleni yaparlar.

Uyku büyüsü evlilere yönelik de yapılabilir mi?

Uyku büyüsü yaygın olarak bekar kişilerin birbirine aşık ettirilmesi için uygulansa da maalesef bazen evlilere yönelik de yapılabilmektedir.

  • Evlilere yönelik yapıldığında büyüden etkilenen kişi geçici bir ilişki ile yetinmemekte ve tüm yaşamını aşık ettirildiği şahıs ile geçirmek istemektedir. Bu nedenle uyku büyüsü evlilere yapıldığı zaman “yuva yıkan büyü” işlevi görmekte ve telafisi mümkün olmayan zararlara yol açmaktadır.

Uyku süreci büyü ilminin en fazla yöneldiği alanlardan biridir

Uyku süreci yüzyıllardır dinlerin, bilimlerin ve büyü ilminin dikkatini çekmiştir. Çünkü uyku, bilincin normal işleyişinin değiştiği bir süreçtir.

  • Günümüzde psikoloji ve tıp bilimleri uyku üzerine pek çok araştırma yapmaktadır. Bu araştırmalarda ortaya çıkan sonuçlara göre kişinin duygu ve düşüncelerinin en kolay yönlendirilebildiği vakitler uykuda geçirilen saatlerdir.

Büyü ilminin yüzyıllar öncesinden uyku ile ilgili bu verilerden faydalanması ise oldukça şaşırtıcıdır.

Uyku büyüsü nasıl yapılır?

Uyku büyüsü 5 aşamada icra edilmektedir:

Aşık ettirilecek kişiler hakkında bilgi toplanması

Uyku büyüsü ile duyguları yönlendirilecek kişiler hakkında mümkün olduğu kadar fazla bilgi toplanmaya çalışılır.

Kişilerin adları, yaşları, annelerinin adları, dış görünüşleri ve başlarından geçen önemli olaylar gibi pek çok konuda bilgiler toplanır. Bu detaylar büyünün sonraki aşamalarının nasıl yapılacağı üzerinde belirleyici olmaktadır.

Mutlaka Oku: Domuz Yağı Büyüsü

Uyku büyüsünün harmanlama aşaması

Aşık ettirilecek kişiler hakkında toplanan bilgilerden faydalanılarak bir torbanın içine çeşitli malzemeler atılır. Hangi tür malzemelerin atılacağını belirleyen asıl unsur önceki aşamada elde edilen bilgilerdir.

  • Çakıl taşları, kemik parçaları, kurumuş otlar, tuz ve saç telleri en yaygın kullanılan malzemelerdir. Tabi kişilerin sahip oldukları özelliklere göre seçilecek malzemeler de farklılık gösterecektir.

Malzemeler bir araya getirilirken işlemin gece yapılmasına dikkat edilmeli ve büyü yapan üstat dışında kimsenin uygulamaya şahit olmamasına özen gösterilmelidir.

Babların okunması aşaması

Bab, kutsal kitaplardaki bölümlere verilen isimdir. Uyku büyüsünde ise malzemelerin üzerine okunan sözlere “bab” denir.

Büyü malzemelerinin üzerine bablar (tılsımlı sözler) okunurken malzemeler sık sık karıştırılır.

Okumalar bittikten sonra torbanın ağzı iyice kapatılır ve büyünün bekleme aşamasına geçilir.

Uyku büyüsünün iki haftalık bekleme süreci (demleme aşaması)

Bu aşamada büyü malzemelerinin bulunduğu torba etkilenecek kişinin uyuduğu mekanın yakınlarında bir yere bırakılır.

  • Buradaki yakınlığın ölçüsü ses mesafesidir. Yani torba bir kişinin bağırıp sesini ulaştırabileceği bir mesafede bırakılmalıdır.

Torba bu şekilde iki hafta bekletilecektir. Büyünün bu aşamasına “mayalama” adı verilmektedir.

Büyünün mühürlenmesi

İki haftalık mayalama aşaması sırasında büyü her geçen gün tesirini biraz daha artırır ve 14. gece bitince kişinin duygularına tamamen hakim olur.

  • Mayalama aşaması bitince büyünün mühürlenmesi gerekir. Büyünün mühürlenmesi büyü malzemelerinin alınarak uzak bir yerde toprağa gömülmesidir.

Malzemeler gömüldükten sonra uyku büyüsünün insanlarda meydana getirdiği aşk duyguları “kişiliğin parçası” haline gelir.

Uyku büyüsü nasıl bozdurulur?

Uyku büyüsü iki farklı yolla bozdurulabilir. Bu yollardan birincisi gömülen büyü malzemelerinin çıkarılması ve tüm malzemelerin teker teker ayıklanmasıdır. Ancak bu metodun uygulanabilmesi için büyü yaptıran kişilerin torbanın gömüldüğü yer hakkında bilgi vermesi gerekmektedir.

Uyku büyüsünün ikinci bozdurulma yolu ise Muavvizeteyn duasını okumaktır. Kuran surelerine dayanan bu duanın okunması ile inşallah en tesirli büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

14 ay 14 gün geçtikten sonra…

Uyku büyüsü çok hızlı ve güçlü biçimde tesir gösterir. Ancak büyünün tesirleri geçicidir. Uyku büyüsünün bu özelliği onun en zayıf yönünü teşkil eder.

  • Uyku büyüsü 14 günde kişileri fırtınalı bir aşka sürükler. Ancak bu aşk daimi değildir. Büyünün etkisi ile ortaya çıkan aşk sadece 14 ay 14 gün sürecektir. Bu süre dolduktan sonra kişilerin birbirleri hakkındaki hisleri tamamen değişecektir.

Büyü yaptıran kişiler sınırlı bir zamanları olduğunu bildikleri için sevgilileri ile bir an önce evlenmeye gayret ederler. Hatta pek çok aşık büyünün tesiri geçmeden çocuk sahibi olmayı da denemektedir.

Aşk konusunda büyüden çok daha etkili ve güvenilir bir yol tavsiyesi

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Uyku büyüsü gibi aşık etme büyülerine yönelen sevgili okurlarımıza büyünün şer bir uygulama olduğunu hatırlatmakta fayda görüyoruz.

İşte bu itibarla aşk mevzularında büyüden uzak durmak ve duaların muazzam gücünden faydalanmak en akıllıca çaba olacaktır.

  • En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser onlarca tesirli aşk duasına yer veren ve okurlardan çok olumlu yorumlar alan bir kaynaktır.

Bu eserdeki aşk duaları inşallah sizin de muradınıza ulaşmanıza vesile olacaktır:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Ermeni Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir