En Etkili Aşk Büyüsü Herkesten Saklanıyordu

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, Tüm Detayları Bulacaksınız

Bu büyüyü herhangi bir günde ve herhangi bir zaman diliminde uygulamanız mümkün değildir, uygulamanın etkili ve kalıcı olabilmesi için sadece ve sadece pazar günleri ve yalnızca akşam ezanından sonra yapılması şarttır.

Evet aşk büyüsü karanlık çökmeye başlarken ve özellikle de akşam ezanı okunduktan hemen sonra uygulanmalı ve yalnızca pazar günü yapılmalıdır.

 • Pazar günü akşam ezanı okunduktan hemen sonra uygulamaya şöyle başlamalısınız:

Tamamen sessiz ve tamamen insandan arındırılmış karanlık bir ortama geçmeli ve bu ortama geçerken daha önce temin ettiğiniz kırmızı kurşun kalem ve sarı samanı kağıdını da yanınıza almalısınız.

 • Sizi hiç kimsenin rahatsız ve huzursuz edemeyeceği böylesine karanlık bir ortama geçip kırmızı kurşun kalemi ve sarı saman kağıdını yanınıza aldıktan sonra, kuzey istikametine dönmeli ve diz üstü çökerek gözlerinizi kapatmalısınız.

Bu pozisyonda gözlerinizi kapattıktan sonra, tamamen niyetinize odaklanmalı ve aşk büyüsünü hangi niyet ile yapıyorsanız o niyeti düşünmeye ve o düşünceye odaklanmaya çalışmalısınız.

 • Tam anlamıyla odaklandığınızı hissettiğiniz anda gözleriniz kapalı bir şekilde tam 99 defa “Ya Hüddam Apraziyal Efendi” demelisiniz.

Bu ifadeyi 99 defa söyledikten sonra kalbinizde hafif bir karıncalanma ve sol tarafınızda oldukça zor hissedilen bir uyuşma hissetmeye başlayacaksınız.

Bu uyuşmayı birçok insan hissedemese dahi uygulamaya devam edilmesi gerektiği söylenir, yani kadim büyü kitapları böyle derler.

 • Öyleyse sol tarafınızda ve kalbinizde hafif bir karıncalanma ya da uyuşma hissetseniz de hissetmeseniz de uygulamaya devam etmeli ve şunları yapmalısınız:

Kırmızı kurşun kalemi elinize alıp sarı saman kağıdının tam orta kısmına bir defa “Hüddam Apraziyal Efendi” yazmalı ve ardından da bu ifadenin altına şunu yazmalısınız:

 • “Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü senin ne kadar güçlü bir hüddam olduğunun farkındayım. Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü bana en güzel şekilde yardım edeceğini ve kalbimdeki niyeti yerine getireceğine biliyorum. Sana başvurma ihtiyacı hissettim, çünkü şimdiye kadar sana müracaat eden insanların kalbindeki bütün dileklerin en güzel şekilde yerine getirildiğini ve onların memnun edildiğini biliyorum.”

Bu ifadeleri kağıda yazdıktan sonra kırmızı kurşun kalemi kağıdın içine koymalı ve kağıdı dürerek rulo haline getirmelisiniz.

Kalemi kağıdın içerisine yerleştirip rulo haline getirdikten sonra, bu 2 önemli aşk büyüsü malzemesini bütün gözlerden ırak gizli bir yere saklamalısınız.

 • Malzemeleri bir hafta boyunca gizli bir yerde ve gözlerden ırak bir mahalde sakladıktan sonra, bir hafta sonra 2 malzemeyi hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde toprağa gömmelisiniz ve bunu yaparken de kağıt, yine rulo şeklinde olmalı ve kağıdı hiçbir şekilde açmamalısınız.

Kağıt ile içindeki kalemi toprağa gömdükten sonra aşk büyüsü uygulaması son bulmuş olacak, fakat belki de işin en önemli kısmı bundan sonra başlayacak.

Mutlaka Oku: Domuz Yağı Büyüsü

Detayları aşağıda okuyabilirsiniz:

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Değerli okurlarımız, bazen aşk büyüsü uygulaması gerçekten bozulmak zorunda olabilir, çünkü bazı durumlarda Hüddam Apraziyal Efendi isimli görevli, kendisini istihdam eden yani görevlendiren insanlara adeta kan kusturur ve onları tamamen musibetlere uğratır.

 • Şimdiye kadar Hüddam Apraziyal Efendi’nin birçok insanı ölümcül musibetlere ve musibetli belalara maruz bıraktığı gerçeğini göz önünde bulundurduğumuzda, aşk büyüsünün bazı durumlarda bozulması gerektiğini hemencecik anlayabiliriz.

Eğer siz de bu görevlinin size ya da çevrenizdeki herhangi bir insana zarar vermeye başladığını hissederseniz, derhal bu uygulamayı bozmalı ve bu görevliyi kendinizden uzaklaştırmalısınız.

Bunun için şöyle hareket etmelisiniz:

 • Bir cuma sabahı seher vaktinde uyanıp kıbleye dönmeli ve dizüstü çökerek ellerinizi Allah’ın dergah-ı merhametine açmalı ve bu aşamada aşk büyüsünü bozma niyeti ile 21 defa Felak Suresi okumalısınız.
 • Evet 21 defa Felak Suresi, cuma sabahı seher vaktinde kıbleye doğru dönük ve dizüstü çökük vaziyette okunduğunda ve bu okuma sırasında da eller semaya dönük olduğunda, Allah’ın izniyle bu büyü hükümsüz kılınacaktır.

Aşağıdaki son iki madde üzerinde de kesinlikle düşünmeli ve aşk büyüsü ile ilgili bu ayrıntıların farkına da mutlaka varmalısınız:

Aşk Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, yukarıda değindiğimiz ve dile getirdiğimiz gibi, Hüddam Apraziyal Efendi isimli görevli, kendisini istihdam eden ve görevlendiren insanlara türlü türlü musibetler ve belalar getirme konusunda oldukça becerikli ve yetenekli bir görevlidir.

 • Bazen kendisini istihdam eden kişiyi intihara bile sürüklediği görülmekle birlikte, bazı durumlarda da aşk büyüsü yaptığı kişiyi ciddi musibetlere atmasıyla tanınır.

Fakat bu görevlinin çoğu kez, kendisini görevlendiren kişinin aile fertlerine musallat olarak onlara çeşitli belalar ve musibetler getirdiği görülmüştür. Bu nedenle acayip sıkıntılara maruz kalan binlerce insan vardır ve bu insanların bu konudaki açıklamaları adeta kan donduracak türdendir.

Öyleyse büyü gibi sıkıntılı ve zararlı, riskli ve tehlikeli uygulamalara başvurmak yerine, hiçbir sıkıntı taşımayan ve tamamen masum olan bazı uygulamalara başvurmak çok daha mantıklı olacaktır. Bunun için aşağıda size çok önemli bir tavsiyede bulunuyoruz:

Aşk Büyüsü ve En Etkili Aşk Duaları Kitabı

İkbal Özçelik tarafından yazılan ve en köklü ve en güçlü büyüden bile çok daha köklü ve çok daha güçlü neticeler ortaya çıkardığı söylenen, hiçbir risk ve hiçbir tehlike faktörü taşımadan tamamen masum ve günahsız bir şekilde aşk hayatınıza renk katan en güzel aşk dualarını taşıyan bu kitabı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

 • Bu kitapta bulunan birbirinden etkili aşk dualarının tesiri ile hayatı köklü bir şekilde değişen ve türlü güzelliklere mazhar olan insanların beyanlarını ve yorumlarını incelemek, insanın huzur ve mutluluk bulmasını temin etmeye yeter de artar bile.

Eğer siz de aşk büyüsü gibi tehlikeli herhangi bir uygulama yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabındaki zararsız duaları tatbik ederek amacınıza ve muradınıza kavuşmak istiyorsanız kitabı:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Konuyla ilgili olarak şu yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: Uyku Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir