Düğüm Büyüsü Gerçekten de Mucizevi Bir Tılsım

İddia Ediyoruz ki Düğüm Büyüsüne Yönelik En Detaylı ve Faydalı Yazıyı Okuyacaksınız!

Düğüm Büyüsü Yapacaksanız Şu 7 Bilgiye Mutlaka Hakim Olmalısınız

Çok Önemli Not: Mümkünse yazıyı en az 2 defa okumadan bu uygulamayı yapmayın, zira bu uygulama içerisinde oldukça ince, hassas ve önemli ayrıntılar bulunuyor ve bu ayrıntıları gözden kaçırmanız, büyünün kabulüne engel olabilir. Bu nedenle düğüm büyüsü uygulamasını, son derece dikkatli bir şekilde tatbik etmek zorundasınız.

 • Bu yazımızda düğüm büyüsü hakkında bilinmesi gereken bütün detayları öğrenecek ve evde tek başınıza ve hiçbir uzmandan yardım almadan, düğüm büyüsünü tek başınıza yapabilmenin sevincini yaşayacaksınız.

Yani bu yazıyı baştan sona kadar okuyup bitirdikten sonra, düğüm büyüsü hakkında bilmeniz gereken bütün gerçekleri öğrenecek ve bu büyüyü hiçbir hocadan ya da medyumdan yardım almadan yapabilmenin yolunu öğrenmiş olacaksınız.

 • Yazı içerisindeki 7 madde boyunca, “düğüm büyüsü nasıl yapılır ve nasıl bozulur” sorularının en güvenilir ve en açık anlatımını bulacaksınız, bununla birlikte hangi vakitte ve hangi şartlara riayet etmeniz halinde bu büyünün ve etkili tılsımın tesirini göstereceğini kavramış olacaksınız.

Öyleyse internetteki en detaylı düğüm büyüsü anlatımını okumak için aşağıdaki maddeleri teker teker içselleştirmeye çalışmalısınız, işte başlıyoruz:

1- Düğüm Büyüsü Niçin Yapılır?

İnternet ortamındaki bulanık atmosferde en çok tartışılan konulardan biri de düğüm büyüsünün hangi amaca hizmet ettiği sorusudur.

Bu konuda bilgi sahibi olmayan insanların yapmış olduğu yorumlara itibar etmek yerine, kadim büyü kitaplarının düğüm büyüsü ile ilgili söylediklerini esas almak en mantıklı yoldur. Nitekim kadim büyü kitapları düğüm büyüsü ile alakalı şu özet bilgileri aktarmaktadır:

 • “Düğüm büyüsü özellikle birini bir başkasına rapt etmek (bağlamak) ve mühürlemek amacıyla tatbik edilen bir büyüdür ve bu yönüyle bir aşık etme büyüsü sayılır. Fakat dileyen insanlar bu büyüyü bir şahsı herhangi bir şahıstan ayırmak ve soğutmak amacıyla da uygulama şansına sahiptir.”

Görüldüğü gibi düğüm büyüsü hem aşık etme ve bağlama büyüsü olarak kullanılabilir hem de soğutma ve ayırma tılsımı görevini ifade eder, kadim büyü kitaplarının konuyla ilgili söylemleri bu yönde.

Büyüyü hangi amaçla ve hangi niyetle yapmanız gerektiğini ve konunun diğer detaylarını aşağıda bulacaksınız, okumaya devam edin ve neler yapmanız gerektiği konusunda detaylı bilgileri öğrenin:

2- Düğüm Büyüsü Hangi Materyaller ile Yapılır?

İşin en çok tartışılan boyutlarından biri de düğüm büyüsünün hangi malzemeler ile yapıldığı konusudur.

Oysaki kadim büyü kitaplarını düğüm büyüsünün malzemeleri konusunda incelediğimizde bize sadece şunu söylerler:

 • “Elinizde 2 adet ip olmalı ve bu iplerden bir tanesi kırmızı, bir tanesi ise siyah renkte olmalı. Bu ipleri bazı ritüeller ve uygulamalar eşliğinde birbirine bağlamalı ve açılmayacak şekilde kördüğüm yapmalısınız.”

Görüldüğü gibi herhangi bir yerden temin edebileceğiniz bir kırmızı ve bir siyah ip ile (biçimi, özelliği ve niteliği hiç fark etmez) düğüm büyüsünü uygulayabilirsiniz.

Tekrar etmekte fayda var ki siyah ve kırmızı iplerin özellik ve niteliği önemli değildir, bu ipleri herhangi bir yerden temin ederek tılsımı uygulamaya başlayabilirsiniz.

3- Düğüm Büyüsünün Görevlisi Kimdir?

Şimdi yazının belki de en önemli kısımlarından birini aktaralım ve yapacağınız tılsımda çok önemli rol oynayan Hüddam Garâminâr hakkında bilgi aktaralım:

 • Kadim büyü kitapları Hüddam Garâminâr isimli görevli varlıktan söz ederken, bu görevli varlığın muhteşem güçlere ve muazzam yeteneklere sahip olduğunu ifade eder ve herhangi bir insanın bu görevliyi kendisine boyun eğdirebilmesi halinde, birçok tılsımı rahatlıkla uygulayabilecek potansiyele erişebileceğini ifade eder.

Bu bağlamda düğüm büyüsünü yapacağınız ve kendisinden yardım talep edeceğiniz Hüddam Garâminâr, gerçekten oldukça etkili ve güçlü bir görevli varlık olarak bilinir ve bu nedenle düğüm büyüsü oldukça tesirli bir büyü olarak görülür.

Şimdi de bu tılsımın nasıl yapılması gerektiğini ve hangi hususlara riayet etmeniz lazım geldiğini izah etmeye başlayalım:

4- Düğüm Büyüsü Nasıl Yapılır?

Öncelikle bu tılsımın sadece pazar sabahları yapılması gerektiğini ifade etmeliyiz ve bu önemli uyarıyı yaptıktan sonra yapmanız gerekenleri şöyle izah etmeliyiz:

Bir pazar sabahı uyanıp sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği sakin bir ortama geçmelisiniz ve mümkünse dışarıdan gelebilecek bütün ışıkları kapatarak yarı karanlık bir ortam oluşturmalısınız.

 • Böylesine yarı karanlık (loş) bir ortam temin ettikten sonra güneşin battığı istikamete, yani batıya dönmeli ve diz üstü çökerek gözlerinizi kapatmalısınız.

Tabi bunları yaparken kırmızı ve siyah ip yanınızda olmalı. Kırmızı ve siyah ip yanınızda olduğu halde batıya dönüp dizüstü çöktükten ve gözlerinizi kapattıktan sonra, 77 defa “Ya Hüddam Garâminâr” demelisiniz.

77 defa Ya Hüddam Garâminâr derken aynı zamanda düğüm büyüsünü hangi amaçla ve hangi niyet ile yaptığınızı düşünmeli, yani tılsımı yapma amacınıza odaklanmalısınız.

 • Kısaca tılsımı hangi niyetle yapıyorsanız o niyeti güzel bir şekilde düşünmeli ve bu sayede kendisine müracaat ettiğiniz görevli varlık olan Hüddam Garâminâr’ın sizin niyetinize vakıf ve hakim olmasını sağlamalısınız.

Şunu asla unutmayın ki düğüm büyüsünü uygularken niyetinizi hiçbir şekilde açığa vurmamalı, sadece içinizden geçirmeli ve aklınızda tutmalısınız.

Bu şekilde 77 defa “Ya Hüddam Garâminâr” dedikten sonra, gözlerinizi açıp kırmızı ipi elinize almalı ve ipin üzerine şu cümleyi okumalısınız:

 • “Hüddam Garâminâr hatırına, beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme!”

Kırmızı ipe bu cümleyi okuduktan sonra, ipi yere bırakın şimdi de siyah ipi elinize alın. Siyah ipe ise şu cümleyi okuyun:

 • “Sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmeye mahkumsun, hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin.”

Bu cümleyi de siyah ipe okuduktan sonra, kırmızı ipi tekrar elinize alın ve kırmızı iple siyah ipi birbirine bağlayın.

Mümkünse 3 düğüm atın ve atacağınız düğümleri kördüğüm şeklinde atın. Bu işi yaptıktan sonra, ipleri yere bırakın ve şu cümleleri okuyun:

“Siyah ve kırmızı ip

Bana hizmet edecek

Ve benim niyetimi

Yine ifa edecek.

Hüddam Garâminâr da

Düğüm atacak artık

Güzellikler gelecek

Mutlu olup yaratık.”

Bu cümleleri de 3 defa kördüğüm attığınız siyah ve kırmızı ipe okuduktan sonra (kördüğümleri istediğiniz şekilde atmanız mümkün) bu ipleri bir hafta boyunca saklamalı ve hiç kimsenin görmesine izin vermemelisiniz. Yani bu ipleri bir hafta boyunca hiç kimse görmemeli ve ipler, bütün gözlerden uzak durmalı.

Bir hafta gizli kaldıktan sonra ise, artık düğüm büyüsü tamamlanmış oluyor. Yani artık bu ipleri atabilir veya istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Soğutma Büyüsü

Şimdiye kadar, düğüm büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini anlattık, fakat bu noktadan sonraki anlatım çok daha mühim olduğu için dikkatlice okumaya devam etmelisiniz:

5- Düğüm Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevgili okurlar, yazı boyunca bahsini ettiğimiz görevli varlık olan ve düğüm büyüsünün gerçekleşmesini sağlayacak olan Hüddam Garâminâr, bazı durumlarda son derece tehlikeli ve son derece musibetli bir görevli haline gelebilir.

İşte böyle durumlarda, bu tılsımı kesinlikle yok etmek ve hükümsüz kılmak gerekir, bu bağlamda eğer kendinizi veya çevrenizden herhangi bir şahsı tehlike altında gördüğünüzü fark ederseniz, derhal büyüyü iptal etmenin ve hükümsüz kılmanın yoluna başvurmalısınız, şöyle ki:

 • Böyle bir risk ile karşılaşmanız halinde (ki insanların yüzde doksanı bu risk ile karşılaşır) haftanın herhangi bir günü sabah erkenden uyanıp kıble istikametine dönerek 21 defa Felak Suresini okumanız gerekir.

Tabi 21 defa Felak Suresini okurken ve bu esnada kıble istikametine dönmüş iken aynı zamanda aklınızda bu etkili tılsımın yok edilmesi ve hükümsüz kılınması fikri yer almalıdır, yani amacınızda ve hedefinizde düğüm büyüsünün iptali ve bozulması olmalıdır.

Bu şekilde 21 kez Felak Suresini okuduktan sonra Allah’ın izniyle büyünün hükümsüz kılındığını göreceksiniz. Yine de okumaya devam etmelisiniz:

6- Düğüm Büyüsü Tehlikeli midir?

Evet, bahsini ettiğimiz görevli olan Hüddam Garâminâr, bazen öylesine tehlikeli ve musibetli bir hale gelebiliyor ki kendisine müracaat eden insanları veya bu insanların değer verdiği diğer insanları çaresiz hastalıklara ya da ölüme dahi sevk edebiliyor.

Bu nedenle size düğüm büyüsünü yapmadan önce bir değil en az 10 kez düşünmenizi tavsiye ediyor ve yeri geldiğinde çok güçlü olan Hüddam Garâminâr’ın oldukça tehlikeli ve şerli bir varlık haline gelebileceği gerçeğini aklınızda tutmanızı öneriyoruz.

Bunun yerine şöyle bir tavsiyede bulunmak isteriz:

7- Düğüm Büyüsü Yerine Ne Öneriyoruz?

Evet, bahsini ettiğimiz görevlinin ne kadar tehlikeli ve bu anlamda düğüm büyüsünün de ne kadar riskli olduğunu izah ettikten sonra, bunun yerine oldukça masum ve son derece tehlikesiz, oldukça güçlü ve son derece etkili olan Kenzül Dua (Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı) kitabını size tavsiye etmek isteriz.

 • Bu kitapta yer alan dualar, hiçbir büyü ve sihir emaresi göstermeyen son derece tehlikesiz ve son derece emniyetli, oldukça güvenilir ve oldukça tesirli dualar.

Bu kitaptaki duaları uygulayarak her türlü maksadına ulaşan yüzlerce, hatta binlerce insanın yazdıklarını okuduğunuzda bunu bizzat siz de gözlemlemiş olacaksınız ve büyü ve tılsım yerine masum duaların çok daha kabul edilebilir olduğunu fark edeceksiniz.

Bir güzel kitabı indirmek ve içindeki duaları tatbik etmeye başlamak isteyenler:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Gittiğiniz sayfada yer alan okuyucu yorumlarını incelemenizi öneririz.

İsterseniz şu yazımızı da inceleyin: Bereket Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir