Domuz Yağı Büyüsü İşte Anlatılmayan Tüm Gerçekler

İşte tüm boyutlarıyla domuz yağı büyüsü:

Domuz yağı büyüsü hangi amaçları gerçekleştirmek için yapılır?

Domuz yağı büyüsü farklı amaçları gerçekleştirmek üzere uygulanan bir büyüdür. Büyünün icra alanları şöyle sıralanabilir:

 • Birbirine aşık olan bekâr kadın ve erkekleri ayırmak için
 • Karı kocaların arasındaki muhabbeti bitirip evliliği sonlandırmak için
 • İnsanları kendi işinden soğutup başarısızlığa mahkum etmek için
 • Yönetici olanların kendi emrindeki kişilerle arasını açmak için
 • Evlatlar ile anne babaları arasındaki ilişkileri bozmak için
 • Bir kişinin toplumdaki itibarını zayıflatmak için

Dikkat edilirse domuz yağı büyüsü sadece olumsuz gelişmelere yol açmaktadır. Bu yönüyle de “kara büyü” kategorisinde değerlendirilmektedir.

Domuz yağı büyüsüne neden “necis büyü” adı verilmiştir?

Necis kelimesi “pis, kirli” anlamlarına gelen bir sözcüktür.

Köpek kılı, insan tırnağı, idrar, hayvan leşi ve çürümüş meyvelerle yapılan büyülere “necis büyü” adı verilmektedir. Domuz yağı da İslam dünyasında necis kabul edildiği için eski büyü kitaplarında domuz yağı büyüsü için “necis büyü” ifadesi kullanılmıştır.

Medyumlar domuz yağı büyüsünü neden “aşık etme büyüsü” olarak uygulamaktan kaçınmaktır?

Domuz yağı büyüsü bazı medyumlar tarafından aşık etme büyüsü olarak da kullanılmaktadır.

Ancak burada özel duygulara dayanan bir aşk talebi yoktur. Sadece geçici bir süreliğine cinsel zevklerin tatmin edilmesini sağlamak için bu büyüye başvurulmaktadır.

Eğer domuz yağı büyüsü bir kişiye yönelik olarak “aşık etme uygulaması biçiminde” tatbik edilirse kişi sevgilisini veya eşini sevmesine rağmen geçici bir heves uğruna ona ihanet edecektir.

 • Domuz yağı büyüsü nedeniyle asla birlikte olamayacağı kişilerle cinsel ilişki yaşayan çok sayıda kadın ve erkek vardır.

Ancak domuz yağı büyüsünün daha çok soğutma ve ayırma büyüsü olarak kullanıldığını ifade etmek gerekir. Çünkü cinsel temelli ilişkilerin ortaya çıkması için bu büyüyü uygulayacak medyum bulmak neredeyse imkânsızdır.

 • Medyumların büyüyü bu yönde uygulamaktan ısrarla kaçınmalarının sebebi ahlaki değerlere olan bağlılıkları değildir. Onları domuz yağı büyüsünü aşık etme büyüsü olarak uygulamaktan alıkoyan şey karşılaşabilecekleri korkunç ve büyük risklerdir. Zira bazı kara büyülerin farklı uygulamaları büyü yapan şahsın kendisini (medyumu) çok olumsuz biçimde etkilemektedir.

İşte bu riskten ötürü domuz yağı büyüsü dendiğinde anlaşılması gereken şey “ayırma ve soğutma büyüsü”dür.

Bana domuz yağı büyüsü yapıldığını nasıl anlarım?

Eğer size domuz yağı büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız kimi belirtilere bakarak şüphelerinizden kurtulabilirsiniz. Zira domuz yağı büyüsünün belirtileri izharlıdır yani fark edilebilir.

Kişinin kolayca tespit edebileceği bu belirtiler şöyle sıralanabilir:

 • Kişi sevdiği şahıstan uzaktayken ona değer verir ve onu özler. Ancak onunla bir araya geldiğinde ona karşı anlamsız bir nefret duyar.
 • Kişide çok sık dil sürçmeleri görülür.
 • Diğer kara büyülerin aksine domuz yağı büyüsünün etkilediği kişilerin uyku düzenleri bozulmaz, önceki dönemlerden daha rahat uyku çekilir.
 • Yaşanan evde hafif acı bir koku duyulur. Ancak bu kokuyu sadece büyüden etkilenen kişiler duyar.
 • Domuz yağı büyüsü için kullanılan domuz yağı açık sarı renktedir. Kapı eşiklerinde, evin duvarlarında veya herhangi bir ev eşyasında bu tarzda lekelere rastlanabilir.

Büyüden etkilenen kişiler ayrıca kapalı yerde kalmaktan hoşlanmaz, sık sık dalgın olur ve Kuran okunan yerden bir an önce uzaklaşma eğilimi gösterir.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır?

Domuz yağı büyüsü gerçekten de halis domuz yağıyla yapılmaktadır. Eski dönemlerde İslam dünyasında domuz yağı bulmak son derece zordu. Bu nedenle de büyüğünün en zor aşaması domuz yağının temin edilmesi olarak görülürdü.

 • Ancak günümüzde büyük marketlerin pek çoğunda domuz yağını bulmak mümkündür. Ayrıca sipariş edilmesi halinde de bir iki günde adresinize ulaştırılmaktadır.

Domuz yağı temin edildikten sonra yapılacak ilk iş yağı 2 ayrı kaba koymak olacaktır. Kaplardan biri erkeği diğeri ise kadını temsil etmektedir.

Mutlaka Oku: Ermeni Büyüsü

Domuz yağının bir gece bekletilmesi

Kadın ve erkeği temsil eden domuz yağı kaplarının her birisi ayrı bir odada bir gece bekletilir.

Farklı yaşam alanlarına ait eşyalar domuz yağı doldurmuş kapların etrafına dizilir.

 • Tarak, kaşık, bıçak, kalem, anahtar… kısaca akla gelebilecek her türlü eşya kapıların etrafına bırakılır.

Bu uygulamanın amacı eşyaların ilgili olduğu alanda kadın ile erkek arasında anlaşmazlık oluşturmayı sağlamaktır.

Domuz yağı büyüsünün ikinci gece uygulaması: firak uygulaması

Büyünün 2. gece uygulamasında kapların etrafındaki tüm malzemeler toplanır. Açık bir alanda sadece kadını ve erkeği temsil eden domuz yağı kapları bırakılır.

 • Domuz yağı kaplarının arasına ayrılığı temsil eden bir ip bırakılır. Bu uygulamaya büyü kitaplarında firak yani ayrılık aşaması adı verilir.

Eğer araya bırakılan bu ipe çeşitli düğümler atılırsa ayrılık çok daha şiddetli geçecek ve kadın ile erkek arasında çok üzücü olaylar yaşanacaktır.

Domuz yağı büyüsünün son aşaması: büyünün mühürlenmesi

Domuz yağı büyüsünün son aşamasında önce kaplar arasına bırakılmış ip yakılır ve külleri bir kabın içine bırakılır.

Daha sonra kadın ve erkeği temsil eden domuz yağları da ip küllerinin olduğu kabın içine bırakılarak iyice yoğrulur. Yağın içine kemik tozu, toprak ve tuz gibi maddeler de eklenerek özel bir karışım elde edilir.

 • Hazırlanan karışımdan az bir miktar alınarak kişilerin yaşadığı evin herhangi bir yerine sürülür. Bu işlem sırasında eski dinlere ait kimi metinler okunur.

Eğer ayrılmaları istenen kişiler farklı evlerde yaşıyorlarsa aynı işlem her iki eve de yapılır.

Domuz yağı büyüsünün bu son uygulaması da bittikten sonra “büyü mühürlenir” yani tutmaya başlar.

Domuz yağı büyüsü kaç günde tutar?

Büyü üç gecede uygulanmaktadır. Üçüncü gece domuz yağı büyüsü evlerin herhangi bir yerine sürüldüğü anda büyü tutmaya başlar.

Domuz yağı büyüsü etkilerini her geçen gün biraz daha arttırır, iki hafta dolmadan çiftler arasında şiddetli kavgalar baş gösterir ve ayrılık kararı telaffuz edilmeye başlanır.

 • Büyünün yapılışının üzerinden bir kamer ayı geçtiğinde (29 gün) çiftler ya ayrılmış olur ya da birlikte olduklarına pişman bir vaziyette ayrılmak üzeredirler.

Domuz yağı büyüsü bu manada en hızlı tesir gösteren ayırma büyüsü olarak kabul edilmektedir.

Domuz yağı büyüsü nasıl bozulur?

Domuz yağı büyüsü çok tesirli bir büyü olmasına rağmen kolayca bozdurulabilen bir uygulamadır.

Büyünün pek çok farklı bozdurulma yolu olsa da en güvenli metot Kuran sureleri okuyarak büyüyü hükümsüz bırakmaktır.

 • Kendisine büyü yapıldığından şüphelenen kişinin Muavvizeteyn adı verilen Felak ve Nas surelerini 3 defa peş peşe okuması ile inşallah büyü bozulacaktır.

Söz konusu bu sureleri büyülenen kişilerin yakınları da vekaleten okuyabilir. Bu durumda da büyü bozulacak ve çiftler eski mutlu günlerine tekrar dönebilecektir.

Aşk konusunda büyüden çok daha etkili bir yol tavsiyesi

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Domuz yağı büyüsü gibi ayırma büyülerine başvurulmasının en önemli nedeni hiç kuşkusuz ki aşk hayatındaki sorunlara çözüm bulma arayışıdır.

Ancak bilinmelidir ki büyünün her türü dinen haramdır ve büyü yaptırmak çok tehlikeli riskleri göze almak demektir.

 • İşte bu itibarla aşk hayatında mutluluğu yakalamak isteyen okurlarımıza büyüye başvurmak yerine duaların muazzam gücünden faydalanmalarını tavsiye ediyoruz.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabında birbirinden etkili onlarca aşk duasını bir arada bulabilir ve inşallah eserdeki dualar vesilesiyle muradınıza kavuşabilirsiniz:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Düğüm Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir