Cilve Nasıl Yapılır, 7 Sonuç Veren Taktik

Ona alışık olmadığı sözcüklerle hitap et

Yaptığımız konuşmalarda kadınların hayatı cesurca yaşama konusunda erkeklerin zannettiğinden daha çılgın olduğunu ifade edin. Böylece erkeğin düşlerinde farklı bir kimlik sahibi olun. siz çılgın bir karakter olduğunuzu ifade ettiğimizde erkek bununla ilgili çok farklı fanteziler kuracaktır.

Bir kadının erkeği şaşırtacak düzeyde ol bu konuşmalara yer vermesi elbette ki erkeği kısa sürede etkiler. Ancak argo sözcüklerin kullanımında abartıya kaçmamak ve aşırı kabul edilecek argodan uzak durmak gerekir.

Tahrik edici gülümseme metodu

Gülümseme çok farklı duyguları yansıtabilecek etkili bir araçtır. Bir insan gülümseme ile şevkat, sevgi, kızgınlık, arzu gibi çok farklı duyguları dışavurabilir. Gülümseme yolu ile cilve yapmak da mümkündür.

Erkek ile normalden uzun sürecek göz teması kurun. Bu sırada hafifçe gülümseyin. Bakışlarınızı erkeğin gözlerinden kaydırarak dudaklarına odaklanın. Bir müddet dudaklara baktıktan sonra gülümsemenize devam ederek yeniden gözlere odaklanın. Dilerseniz bakışlarınızı bu şekilde erkeğin boynu ve omuzları üzerinde de gezdirebilirsiniz.

Bakışların gözlerden kayarak dudaklara ve bedenin diğer bölgelerine yönelmesi erkeklere güçlü cinsel mesajlar vermektedir.

Kaçan her zaman kovalanır mı?

Bu sorunun cevabı büyük ölçüde “evet”tir. Yani erkekler kolay ikna edilebilen kadınlardan ziyade ciddi emek vererek ulaşabildikleri kadınları daha çok sevmektedir. Çünkü erkeklerin zihninde bir kadın ne kadar çok zor ulaşılabiliyorsa o kadar güzeldir.

Erkeğin her buluşma teklifini hemen kabul etmemek, erkeğin dışında da bir sosyal çevreye sahip olduğunu kabul ettirmek ve özgür bir kadın olduğunu kesin bir şekilde yansıtmak erkekleri güçlü biçimde etkiler.

Ancak belli bir mesafeyi koruyarak erkeğin uzun süre elde tutmak mümkün değildir. Bu nedenle bazen erkeğe yakın davranmak ve onun umudunu canlı tutmak da gerekir.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Aşık Etmenin 10 Süper Denenmiş Yolu

Dokunmaktan çekinme

Bedensel temas kavramı kadınlarda genellikle yataktaki ilişki ile özdeş sayılır. Kadınların büyük bir kısmı günlük hayattaki küçük dokunuşları bedensel temas olarak kabul etmez. Oysaki durum erkeklerde çok farklıdır. günlük hayattaki sıradan dokunuşların bile erkeklerin dünyasında büyük anlamları vardır.

Günlük yaşamda erkeğin sırtına dokunmak, omuzuna yaslanmak veya kravatını düzeltmek gibi küçük dokunuşlar erkeğin kalbini elde etmeniz açısından çok faydalı sonuçlar doğuracaktır. Bunun yanı sıra erkeğe fermuar taktırma veya takıları takmaya yardım etmesini istemek gibi klasik yöntemlerin de her zaman işe yaradığını ifade etmek gerekir. Yani bir kadının küçük bahanelerle erkeğin bedenine dokunması da erkekten kendisine dokunmayı istemek de son derece etkili olmaktadır.

Güzel kokular zannettiğinizden daha etkili

Erkeklere cilve yapmak için bakımlı ve şık görünmek gerektiği herkesçe bilinmektedir. Çünkü erkekler görselliğe büyük önem verir. Bir kadının güzelliği erkeklerin duygusal yönelimi için en önemli gerekçelerinden biridir.

Ancak kadınların bu konuda ihmal ettikleri etkili bir detay vardır ki o da “güzel kokular sürünmek”tir.

Erkeklerin koku alma duyuları kadınların zannettiğinden çok daha güçlüdür. Erkeklerin beyinlerinde koku alma duyuları ile cinsel istek mekanizmaları aynı bölgede bulunur. Bu nedenle erkekler güzel bir koku duydukları anda arzuları hemen depreşir.

Aceleci davranma ama geç de kalma!

Kadınların duygusal süreçleri ile erkeklerin duygusal süreçleri zaman bakımından farklılık gösterir. Kadınlar daha hızlı biçimde duygusal yakınlık kurar. Ancak kadınların duygusal bir ilişkiden vazgeçmeleri oldukça zordur. Erkekler ise daha geç aşık olurlar ancak terk etmeleri çok daha hızlı gerçekleşir.

Kadınlar yaşayacakları bir ilişkide genellikle aceleci davranırlar ve bu tutumları ile erkeğin zihninde bazı soru işaretlerinin uyanmasına neden olurlar. Bu nedenle ilişki uzmanları kadınlara genellikle aceleci olmamaları tavsiyesinde bulunmaktadır.

Ancak aceleci olmamak ile geç kalmak arasındaki denge iyi gözetilmelidir. Kadın erkeği tedirgin edecek kadar aceleci olmamalı ancak erkeği başkasını kaldıracak kadar da yavaş davranmamalıdır.

Erkekleri yakından tanı, aşk yaşamını güzelleştir

Cilve yapmak ve erkeği etkilemek gibi konular kulaktan dolma bilgilerle öğrenilecek meseleler değildir. Bu nedenle konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve erkeğin kalbini elde etmenin en pratik yollarını öğrenmek gerekir.

İşte tam da bu noktada okurlardan çok olumlu yorumlar alan Erkeklerin Gözdesi adlı eseri tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz. Bu harika eseri hemen indirip okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir