Canbar Büyüsü Yaptım, Sonucuna Ben Bile İnanamadım

Canbar Büyüsü ile Alakalı Bu Deneyimler Bir İlk

Merhaba dostlar, sizinle kendi başımdan geçen ve canbar aşk büyüsünün tesirini ortaya koyan bir paylaşımda bulunmak istedim bugünkü yazımda.

Öyle acayip şeyler yaşadım ki bunları tarif etmek bile, hâlâ şokta olan kalbimi yeniden heyecanlandırıyor. Müthiş bir adrenalin ve kortizol bombardımanı altında kalmıştım o anlarda.

İlginç bir şekilde canbar büyüsünü kendi başıma denemek, bu deneyimi bizzat yaşamak istedim, işin daha da tuhaf yönü ise bunu başarmış olmam oldu. Daha önce birkaç medyum ve büyücüye para kaptırmış olduğum halde, onların uygulamaları sonuçsuz kalmıştı, ben de üzüntü içinde kalmıştım bittabi.

Fakat aslında onlardan yardım almama hiç de lüzum yokmuş kuzum. Çünkü canbar aşk büyüsünü ben yaptıysam herkes de yapabilir, hatta birkaç basit malzeme ile bunu siz de yapabilirsiniz. Zaten bunu öğreneceksiniz birazdan.

Ceylan Derisi Canbar Büyüsü için Şart mı, Değilse Hangi Malzemeler Kullanılır?

Canbar büyüsünün ceylan derisi veya ceylan bağırsağı ile yapılması gerektiği söylenir, ama inanın buna hiç gerek yok. Çünkü canbar duası için nun harfi ve nane yeterli iki malzemedir, hiç korkmayın detayları anlatınca bu malzemeleri kolayca temin edebileceğinizi göreceksiniz.

Önce nun harfi üzerinde duralım:

ن

Evet, yukarıdaki Arap harfi olan nun harfini kullanacağız, yanında ise bir tutam nane kullanacağız, zaten kadim büyü kitapları da nun ve nane kombinasyonu üzerinde durur sürekli.

Bir tutam nane bulun evvela, sonra bu bir tutam nane ile sessiz bir yere geçin, burada bir kağıt alın ve kağıdın orta yerine nun harfini yazın:

ن

Bu harfi kağıda yazıp kağıdın üzerine bir tutam naneyi koyun, üstüne de şunları okuyun. (Okuyacağınız sözcükler, canbar aşk büyüsünün tılsımlı kelamı olduğu için son derece ihtimam ile hareket etmek gerektiği bilinmeli.)

“Ya Melamiyanan, kader kuyu kazıyor, senin varlığın ile nunla nane yazıyor. Feraset ve basiret, kapalı kalsın her dem, onun kalbine ise dolmasın hiçbir matem, kaynasın kazan dolu, açılsın sevdanın yolu. Zalimlerin zulmüne, maruz kalmak hoş değil, öyle ise Ey Melamiyanan, benim ruhuma eğil, gör ki neler var orda, bak ki sevda orada. Ya kaldır bu ıstırabı, yahut kesif bir hissiyat ile dondur tüm zamanları, doldur tüm mekanları, döndür bütün canları.”

Bu sözleri nun harfi yazılmış ve üstüne nane konulmuş kağıda okurken mutlaka ama mutlaka, canbar büyüsünün hedefini düşünün, yani neden bu uygulamaya başvurma ihtiyacı içinde bulunduğunuzu hayal edin. Bunu yapabilirseniz, zaten canbar büyüsü, sizde garip dönüşümlerin kapısını açacaktır.

İlgili Yazı: Tırnak Büyüsü Ayırma Büyülerinin En Korkuncudur, Tedbir Almak Şart!

Burada nun harfi ve nane ikilisi, münasip biçimde kullanılırsa, bu kombinasyon sizi amacınıza taşır, ama şunları da mutlaka bilmek gerekir:

Canbar Büyüsü Tutma Belirtileri

Şayet nane ve nun harfi ile yaptığınız canbar büyüsünün tutma belirtilerini bilmezseniz problem yaşayabilirsiniz, bu nedenle büyü yaptığınız kişide şu belirtilerin hasıl olup olmadığını muhakkak kontrol edin:

√ Eğer bu kişide son zamanlarda renk değişimi varsa, sararıp solmuşsa ve bu renk değişiminin sebebi farklı fiziksel bir rahatsızlık değilse, bu durum canbar aşk büyüsünün tutma belirtisidir demektir.

√ Hiç sebep yokken, büyü yapılan kişide duygusal değişimler meydana geliyorsa, bu duygusal değişimlere hiçbir anlam verilemiyorsa, örneğin aniden sıkıntı basması, hızlı öfkelenme veya aniden şefkat abidesi haline gelme gibi daha önce yaşanmayan değişimler hasıl oluyorsa, büyünün tuttuğunu düşünebilirsiniz.

Yine bazı belirtileri aşağıda bulacaksınız:

Canbar Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder?

Canbar büyüsü öylesine güçlüdür ki yapılan kişi, bedeninde kendisine ait olmadığı hissine kapılır, yani bu kişi, kendi bedeni dışında bir başkası olduğu duygusuna kapılır.

√ Canbar büyüsünün keskin bir belirtisi de şiddetli bir yaşamdan kopma hissidir, bu ağır belirti kişide intihar düşüncesine neden olur.

Şimdi çok mühim bir nokta daha var:

Canbar Büyüsü Kesin Tutar mı?

Eğer yukarıdaki belirtilerin bir kısmı bile bu kişide yaşanıyorsa, bu durum, büyünün tutmuş olduğuna delalet eder. Ama büyü tutmazsa, kaygılanmak zorunda olduğunuz bilgisine de sahip olmalısınız. Peki, neden kaygılanmalısınız?

Çünkü büyü tutmazsa ters teper ve içinizde patlar, bu durumda kendisini tehlike bataklığı içinde bulmanız işten bile değildir. Hatta deli bir fişek gibi insanlara tehlike arz etme olasılığınız son derece eziyet veren bir kabusa bile dönüşebilir.

Açıkçası ben bunları yaşamadım, ama yaşayan insanlar olduğunu biliyorum, bu nedenle de ihtiyatı elden bırakmayın, temkinli olmaya çalışın, zaruri bir ihtiyaç yoksa da canbar aşk büyüsüne tevessül etmeyi aklınızdan bile geçirmeyin.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir