Büyünün Belirtileri Nelerdir Çok Şaşıracaksınız

7 Kesin Bilgi ve 7 Kesin Çıkarım ile Büyü Belirtileri

Eğer büyünün belirtileri nelerdir sorusu ile bu yazıya geldiyseniz, en doğru yazıyı okuduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz.

 • Çünkü bu yazıda büyünün belirtileri adına 7 kesin bilgi ve çıkarım öğreneceksiniz ve bu bilgileri öğrendikten sonra, herhangi bir kişiye yapılan büyü ve tılsımı rahatlıkla anlayabilecek ve hatta çözebileceksiniz.

Evet bu yazıda sadece büyünün belirtilerini öğrenmek ile kalmayacak, aynı zamanda bu belirtileri ortadan kaldırmak ve yapılan büyüyü hükümsüz kılıp iptal etmek amacıyla yapılabilecek uygulamaları da öğreneceksiniz.

Öyleyse maddeler halinde büyünün belirtileri konusunu inceleyelim evvela, sonrasında da büyüyü iptal etmek ve tamamen ortadan kaldırmak için yapabileceğiniz uygulamayı anlatalım.

İşte madde madde büyünün belirtileri:

1- Büyünün Belirtileri: Kalbin İsyanı

 • Şunu bilmelisiniz ki, yapılan büyü, vücudun dengesini bozar ve insan bedeni, yapılan büyünün etkisiz hale getirilmesi için büyüye bir şekilde tepki verir. İşte bu tepkiler neticesinde büyünün belirtileri ortaya çıkar.

1. madde olarak ele aldığımız ve adına kalbin isyanı dediğimiz büyü belirtisi de, vücudun yapılan büyüye karşı bir tepkisi olarak düşünülmelidir ve şöyle gerçekleşir:

Kalp, eskisine nispeten çok daha hızlı bir şekilde atar ve şiddetli çarpıntılar meydana gelir. Bazı durumlarda kalbin yok yere ve hiçbir sebep yokken aniden hızlandığını ve çarpıntı yaşadığınızı hissedersiniz.

 • Bazen de gece uyurken kalbinizin ani hızlanmaları sonucunda uykunuzdan uyanır ve neden böyle oluyor sorusuyla cebelleşmeye başlarsınız.

İşte kalbin isyanı şeklinde ifade ettiğimiz bu ve buna benzer kalbi duygular ve hareketler, size büyü yapıldığının en doğru kanıtı olabilir.

Tabi işin içerisinde bir başka hastalıktan kaynaklanan bu tür belirtilerinin olmaması gerekir ve yukarıda da değindiğimiz gibi bu belirtilerin hiçbir sebep yokken ve aniden meydana gelmesi gerekir.

Şimdi de büyünün belirtileri nedir sorusunun 2. cevabı üzerinde duralım ve ruhun daralması işaretinden bahsedelim:

2- Büyünün Belirtileri: Ruhun Daralması

 • Kendisine büyü yapılan kişinin vücudu değişik tepkiler vermeye çalışır ve yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu belirtilerin ilki kalpte etkisini gösterir.

Fakat bazı insanlarda kalbin isyanı olarak ifade ettiğimiz duygu ve değişiklik yaşanmayabilir, bunun yerine ruhun daralması tabiri ile ifade ettiğimiz değişik ruh halleri yaşanır.

Ruhun daralması genellikle kişinin hiçbir şeyden zevk alamamak biçiminde veya kendini adeta bir zindanda hapis yatan bir mahkum olarak algılaması şeklinde gerçekleşir.

 • Evet bu duyguyu yaşayan kişi, adeta bir zindana atılmış ve ölünceye kadar mahkum olarak kalacağını bilen bir müebbet suçlu gibi hisseder kendisini.

Bu duygu büyü belirtileri içerisinde belki de en güçlü ve en sık karşılaşılan hislerden biridir ve bu duyguyu yaşayan insanların “psikolojik herhangi bir sıkıntıları olmaması halinde” kendilerine büyü yapıldığı düşünülebilir.

Şimdi de üçüncü belirti üzerinde duralım ve ölme arzusunu analiz edelim:

3- Büyünün Belirtileri: Ölme Arzusu

 • Daha düne kadar hayatı seven ve hayattan gerçek anlamda zevk alan birçok insan, kendisine büyü yapıldıktan sonra hayattan hiçbir şekilde zevk almamaya başlar ve bir şekilde ölme eğilimi gösterir.

Bu ölme arzusu ve hayatı terk etme duygusu, yapılan büyünün etkinliğine ve şiddetine göre değişebilir. Bu bağlamda yapılan bazı büyülerin, kişinin ölme arzusunu şiddetli bir şekilde tetiklediği ve hatta bu kişiyi intihar etmeye bile yönlendirdiği görülmüştür.

Eğer sizde de buna benzer bir ölme arzusu ve hayatı terk etme meyli baş gösterdiyse, kendinize bir şekilde büyü yapılmış olabileceğini düşünebilirsiniz. Bu durumda kesinlikle önlem almalı ve yapılan kötü enerjiyi hükümsüz kılmaya çalışmalısınız, bunun için yazının devamını okumalısınız:

4- Büyünün Belirtileri: Karıncalanma Hissi

 • Birçok insanda büyü belirtisi olarak ortaya çıkan bir diğer etki ise, karıncalanma ve uyuşma hissi olarak bilinen duygudur.

Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi vücut, yapılan büyüye bir şekilde tepki gösterme arzusuyla dolar ve kendisine yabancı olan bu negatif enerjiyi dışarı atmak ister.

İşte bunu yaparken organların bazılarında karıncalanma ve uyuşma hissiyatı baş gösterir.

 • Mesela bazı insanların elleri ve kolları aniden uyuşmaya ve karıncalanmaya başlar, bazı insanlarda ise bu his ayaklara ve bacaklara atar.

Hatta büyünün şiddetine göre, kalbin ve vücudun diğer organlarının da uyuşmaya başladığını hissetmek mümkündür. Zaten ayaklarda veya ellerde kendisini gösteren uyuşma ve karıncalanma hissi kalbe kadar ilerledi ise, derhal önlem alınmalı ve bu kötü gidişat kesinlikle durdurulmalıdır.

Mutlaka Oku: Büyü Bozmak

5- Büyünün Belirtileri: Bitkinlik ve Uyuma Arzusu

 • İnsan vücudunun büyü belirtilerine değişik tepkiler verdiğini anlamış olmalısınız, işte bu belirtilerden bir tanesi de bitkinlik hissedir ve kişinin uyuma arzusudur.

Birçok insanın depresyona girdiğinde veya başka bir psikolojik rahatsızlık yaşamaya başladığında bitkinlik ve yorgunluk gibi belirtiler verdiğini ve sürekli uyumak istediğini bilirsiniz.

 • Fakat kendisine büyü yapılan kişinin bitkinliği ve uyuma arzusu çok daha şiddetlidir, öyle ki bu noktaya gelen kişinin vücudu adeta iflas eder ve ayakta duramayacak hale gelir.

Vücut kendisine zerk edilen negatif enerjinin kötü etkisini kırabilmek ve yıkabilmek adına adeta kendisini kapatır ve uyuyarak bu kötü duyguyu alt etmeye çalışır. Bu nedenle büyü yapılan kişilerin son derece halsiz ve bitkin olduğuna şahitlik edebilirsiniz.

6- Büyünün Belirtileri: Amaçsız ve Hedefsiz Hayat

 • Büyünün belirtileri adına aktardığımız diğer 5 madde ile birlikte birçok kişide baş gösteren amaçsızlık ve hedefsizlik de, ciddi bir belirti olarak ortada durmaktadır.

Büyünün kötü enerjisine maruz kalan insanların birçoğu, amaçsız ve hedefsiz bir şekilde yaşamanın zilleti ve eziyeti içerisinde hayatlarına devam etmek zorunda kalırlar. Zaten yapılan bazı büyülerin amacı da kişinin amaçsız ve hedefsiz bir şekilde yaşamasını temin etmeye çalışmaktır.

Bu durumda büyü yapılan kişinin yaşam enerjisi çekilir ve adeta kendisine tembellik ve bitkinlik aşısı yapılır, bu aşının etkisinde olan bir insanın hayattaki bütün hedefleri ve bütün amaçları yok olur ve kişi kendisini bir bataklığın ortasında gibi hisseder.

7- Büyünün Belirtileri: Kendini Kontrol Etme Dürtüsü

 • İlginç bir şekilde vücudun yapılan büyüye karşı verdiği reaksiyonlardan bir diğeri de, kontrol etme dürtüsü olarak ifade ettiğimiz mücadele şeklidir.

Burada vücut kendisini toparlayabilmek ve yapılan büyüye karşı koyabilmek adına adeta bir savaşçı gibi savaşır ve bu nedenle aşırı efor ve kalori harcar.

 • Bu durumdaki bir insan daima mücadele etmek istediği için zayıflamaya başlar, çünkü vücudunun aşırı efor harcaması neticesinde günlük hayatta almış olduğu kalori miktarı kendisine yeterli gelmez.

Adeta bu kişinin metabolizması, oldukça hızlı çalışan bir makine gibi çalışır ve bu kişinin zaman içerisinde adeta bir deri bir kemiğe dönmesine sebebiyet verir.

Vücudun kendisini kontrol etme dürtüsü olarak ifade ettiğimiz bu belirti, üzerinde mutlaka durulması ve kesinlikle analiz edilmesi gereken bir belirtidir.

Peki bu belirtileri öğrendikten sonra ne yapmalısınız?

 • Öncelikle bu belirtilerden en az üç tanesini yaşadığınızdan emin olmalısınız.

Evet bu büyü belirtilerinden en az üç tanesini yaşamayan insanlar, kendilerine büyü yapıldığını düşünmemeli ve bu noktada herhangi bir önlem alma ihtiyacı hissetmeli.

Kısaca bu belirtilerden bir tanesini ya da iki tanesini yaşamanız size mutlaka büyü yapıldığı anlamına gelmez. Ama bu belirtilerin sayısının arttığını fark ederseniz artık önlem almaya başlamanız gerektiğini söyleyebiliriz.

 • Ayrıca bu belirtilerin herhangi bir psikolojik ya da bedensel rahatsızlıktan kaynaklanmadığından emin olmalı ve bunun için mümkünse birkaç uzman doktor ile görüşmelisiniz.

Eğer bu belirtilerden herhangi birinin bedensel ya da psikolojik bir rahatsızlıktan kaynaklanmadığını anlarsanız, işte o vakit kendinize büyü yapıldığına hükmedebilir ve bir an önce önlem almak için kollarınızı sıvayabilirsiniz.

İşte size büyü belirtilerini tamamen ortadan kaldırabilecek ve sizi her alanda mutlu edebilecek muhteşem bir tavsiye sunuyoruz:

Büyü Belirtileri ve En Güzel Çözüm Yolu

Değerli okurlarımız, şimdiye kadar kendisine büyü yapılan yüzlerce insanın bu musibetten ve bu eziyetten kurtulmasına vesile olan ve ayrıca birçok insanın mutluluk ve saadet içerisinde yaşamasını temin eden muhteşem bir dua kitabından bahsetmek istiyoruz.

Bu dua kitabının adı Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı ya da Kenzül Dua

Bu kitapta bulunan ve insanın üzerindeki negatif enerjiyi ve büyü etkisini tamamen ortadan kaldırabilen muhteşem bir dua, eminiz ki sizi de bu kötü enerjiden kurtaracak ve daha sağlıklı, daha huzurlu bir hayat yaşamanızı temin edecektir.

 • Ayrıca bu kitapta bulunan ve birbirinden etkili olan çok farklı duaların olduğunu da belirtmek ve bu kitaptaki dualar sayesinde hayatına çok daha anlamlı ve çok daha mutlu bir şekilde devam eden binlerce insan olduğunu dile getirmek istiyoruz.

Bu dua kitabının 60 gün boyunca para iade garantisi sunduğunu da ifade etmek istiyoruz, bu değerli kitabı indirmek isteyenler:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Dileyenler şu yazımızı da okusun: İntikam Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir