Büyü Nasıl Bozulur, Kesin Sonuç Veren Uygulamalar

Büyü Bozma Uygulamaları İçin Hangi Malzemelere İhtiyacınız Olacak?

Değerli okurlarımız, büyü nasıl bozulur diyenlerin en çok kaygılandıkları noktalardan biri de yeterli ve gerekli malzemeyi bulamama korkusudur. Oysaki anlatacağımız uygulamanın malzemeleri, sadece 1 adet kırmızı kurşun kalem, 1 adet de saman kağıdından ibarettir.

Kısaca herhangi bir kırtasiyeye gidip bir adet saman kağıdı, bir tane de kırmızı kurşun kalem temin etmeniz yeterli olacaktır.

Alacağınız kırmızı kurşun kalemin hem içinin hem de dışının kırmızı olmasına dikkat etmelisiniz ve saman kağıdının da sarıya yakın olması şarttır, zaten orijinal saman kağıtları sarı renge sahiptir.

Not: Yazının bundan sonraki kısmını daha dikkatli bir şekilde okumalısınız, çünkü büyü nasıl bozulur diyenlerin en çok dikkat etmesi gereken noktalar aşağıdaki maddelerde saklı.

Görevli Hüddamı Kimdir?

Büyü bozma uygulamasının en etkili görevlisinin Hüddam Garâminâr olduğunu belirtmeli ve bu görevli varlığın son derece güçlü ve son derece kudretli bir varlık olduğunu dile getirmeliyiz.

Öyle ki kadim büyü kitapları, Hüddam Garâminâr isimli bu görevliden söz ederken, bu görevlinin en etkili ve en kudretli hüddamlardan biri olduğu konusunda fikir birliği içerisinde bulunurlar. Yani kadim büyü kitaplarının neredeyse tamamı, bu görevlinin (Hüddam Garâminâr) en güçlü ve en tesirli hüddamlardan biri olduğunu ifade ederler.

Zaten uygulamayı yapıp bitirdikten sonra bu görevli varlığın gücünü ve etkinliğini bizzat yaşayarak gözlemlemiş olacaksınız.

Şimdi büyü bozma uygulamasının detaylarını ve işlem basamaklarını sırasıyla aktarmaya başlayalım:

Büyü Nasıl Bozulur, Nasıl Yapılır, Ne Yapmalısınız?

Sevgili okurlarımız, yukarıda bahsettiğimiz malzemeler olan kırmızı kurşun kalemi ve saman kağıdını temin ettikten sonra, haftanın herhangi bir günü kendinizi huzurlu ve mutlu hissettiğiniz bir zaman diliminde, sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir ortama geçerek büyü bozma uygulamasına başlayabilirsiniz.

Evet, yapacağınız uygulamayı, haftanın herhangi bir günü kendinizi huzurlu ve sakin hissettiğiniz herhangi bir zaman diliminde yapabilirsiniz. Fakat uygulamayı yapacağınız ortamın sessiz ve sakin olması, nispeten yarı karanlık olması gereklidir. Yani ortamdaki bütün ışıkları ve ışık kaynaklarını kapatarak içinde bulunduğunuz ortamın mümkün mertebe karanlık olmasını temin etmelisiniz.

Böyle bir anda ve böyle bir ortamda, diz üstü çökerek güneşin doğduğu istikamete, yani doğu istikametine doğru dönmeli ve gözlerinizi kapatarak 77 defa Hüddam Garâminâr demelisiniz.

77 defa gözler kapalı bir şekilde Hüddam Garâminâr derken, aynı zamanda bu büyü bozma uygulamasını hangi amaçla yaptığınızı sürekli bir şekilde aklınızda tutmaya çalışmalısınız. Çünkü siz bu amacınızı ve bu niyetinizi aklınızda tutarken, Hüddam Garâminâr sizin amacınıza ve niyetinize vakıf olacak ve bu amacınızı en güzel şekilde yerine getirmeye çalışacaktır.

Kısaca 77 defa bu görevlinin adını söylerken aynı zamanda büyü bozma uygulamasını hangi amaç ve hangi niyetle yaptığınızı sürekli bir şekilde düşünmelisiniz.

Bu uygulama bittikten sonra, yanınızdaki kırmızı kurşun kalemi alıp saman kağıdının başına şunu yazmalısınız:

“Ey görevli varlıkların efendisi ve hükümdarı olan Hüddam Garâminâr, işte dergahına geldim ve işte niyetimi sana arz ettim.”

Not: Saman kağıdının hem baş kısmına, hem orta kısmına, hem de son kısmına bazı ifadeler yazacaksınız. Dolayısı ile üzerine yazı yazacağınız kağıdı bu şekilde kullanmalısınız.

Bu ifadeyi saman kağıdının baş tarafına yazdıktan sonra, şimdi de kağıdın tam ortasına şunları yazmalısınız:

“Ey görevli varlıkların serdarı ve hükümdarı olan Hüddam Garâminâr, artık hüküm sendedir ve artık büyünün bozulması an meselesidir. Bu güzel duygunun gerçekleşmesi, sana minnet ve izzet ile yönelmeme vesile olacaktır.”

Bu ifadeyi de kağıdın orta kısmına yazdıktan sonra, son olarak, saman kağıdının son kısmına yani en altına şunları yazmalısınız:

“Artık hüküm Hüddam Garâminâr’ın elindedir ve hiçbir görevli ona baş kaldıramaz.”

Bu ifadeyi de kağıdın en altına yazıp kırmızı kurşun kalemi kağıdın içerisine yerleştirip kağıdı rulo haline getirmelisiniz. Yani bütün ifadeleri yazıp bitirdikten sonra, kalemi kağıdın içerisine koyup bu şekilde sarmalısınız.

Kağıt ve kalemi sarıp sarmaladıktan sonra, bu 2 malzemeyi bir hafta boyunca hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde saklamalısınız.

Bir hafta sonra, kağıdı açıp baktığınızda, yazmış olduğunuz yazıların az da olsa silikleşmiş veya silinmiş olması gerekir. Eğer yazıların az da olsa silinmiş olduğunu fark ederseniz uygulamanın gerçekleşmiş olduğunu düşünebilirsiniz. Yani yapmış olduğunuz uygulamanın amacına ulaştığını anlayabilirsiniz.

Şayet yazılar aynı şekilde kalıyorsa ve az da olsa silinmemişse, uygulamanın geçerli olmadığını düşünmeli ve aşağıdaki tavsiyelerimize kulak vermelisiniz.

Büyü Tehlikeli midir?

Eğer, bu uygulamayı yaptıktan sonra, kağıt içerisindeki yazıların az da olsa silinmediğini fark ederseniz, size veya çevrenizdeki insanlara yapılan büyünün en güçlü ve en musibetli büyülerden biri olduğunu bilmelisiniz. Öyle ki yapılan bu büyüyü iptal edebilmek, sizi ölüme kadar varabilecek ciddi tehlikelerden uzak tutacaktır.

Eğer yapılan büyü daha zayıf ve etkisizse, zaten yukarıdaki büyü bozma uygulaması işe yaramış olmalıdır. Aksi takdirde aşağıdaki tavsiyemizi kesinlikle dikkate almalı ve değerlendirmelisiniz:

Büyü Nasıl Bozulur, Diyorsanız Başka Ne Yapmalısınız?

Şimdiye kadar Her Kapıyı Açan Murad Duaları veya Kenzül Dua isimli çalışmayı duydunuz mu bilmiyoruz. Ama şundan kesinlikle eminiz ki, bu değerli kitap sayesinde hayatına yeniden anlam katan yüzlerce, hatta binlerce insan bulunuyor.

Bu değerli kitapta, hastalıktan şifa bulmaya, fakirlikten zenginliğe kavuşmaya ve büyüden kurtulup şifaya kavuşmaya kadar yüzlerce etkili ve denenmiş dua örneği var.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Dilerseniz Nohut Büyüsü ve Saç Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

Büyü Nasıl Bozulur, Kesin Sonuç Veren Uygulamalar” üzerine 2 yorum

  1. Huddam çağırma günah veya korkunç bir şey mi değil mi lütfen bana söyleyin,her gittiğim hoca bize büyü yapıldığını söylüyor,daha sonra kalemle kağıdı ne yapacağız,evde iki kızım var zarar görsünler istemem ama çok çaresizim nolur yardımci olun bana

  2. Huddam çağırma günah veya korkunç bir şey mi değil mi lütfen bana söyleyin,her gittiğim hoca bize büyü yapıldığını söylüyor,daha sonra kalemle kağıdı ne yapacağız,evde iki kızım var zarar görsünler istemem ama çok çaresizim nolur yardımci olun bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir