Büyü Nasıl Anlaşılır 7 İşaretle Kesin Tespit ve Çözüm

Büyü nasıl anlaşılır, 7 kesin ve ilginç cevap

Büyü ve tılsım gibi metafizik kavramlar her ne kadar günümüzde pek çok insan tarafından yok sayılsa ve inkar edilse de bu şer güçler, kesinlikle vardır ve insanların hayatını tahmin edilenden çok daha fazla etkilemektedir.

Kuran’da büyünün varlığı kabul edilmiş ve büyü kesin bir dille yasaklanmıştır (Maide suresi ve Felak suresi). Bilim dünyası da günümüzde Kuran’da geçen bu gerçekliği kabul etmek zorunda kalmış ve “tanımlanamayan gizli enerjiler” ifadesini kullanmaya başlamıştır.

  • Yani hem dinen hem de bilimsel açıdan büyünün varlığını kabul etmek gerekir.

Büyünün varlığı bu şekilde kabul edildikten sonra çok önemli bir sorunun sorulması gerekiyor: “Büyü nasıl anlaşılır?”

Bu sorunun cevabını net olarak verebilmek son derece önemlidir. Çünkü büyü gibi çok güçlü etkileri olan bir uygulamadan korunmanın ilk şartı onu tespit etmek yani gerçekten de yapılıp yapılmadığını belirleyebilmektir.

Bu yazımızda büyü nasıl anlaşılır, sorusuna yanıt olabilecek 7 önemli detayı sizlerle paylaşacağız. Keyifli okumalar dileyerek maddelerimize geçiyoruz.

Büyü nasıl anlaşılır 1

Uyku düzenindeki değişiklikler

Kendisine büyü yapılan kişinin uyku düzeni ciddi biçimde değişir. Bazı insanlar büyünün tesiri ile sürekli uyuma eğilimi gösterir. Eğer izin verilirse gün boyu uyuyabilirler. Bazı insanlarda ise tam aksine bir türlü uyuyamama sorunu görülür.

Üzerinde büyü olan kişi sabah kalktığında kendini çok yorgun ve halsiz hisseder. Uykunun dinlendirici etkisi bu şahıslarda görülmez.

Ayrıca “tiksinerek uykudan uyanma” ve “bir yerden düşme rüyaları görme” de büyü belirtisi sayılır.

Büyü nasıl anlaşılır 2

Ateş ve suyun kişiye itaat etmemesi

Kendisine büyü yapılmış kişinin ateşe ve suya hükmedemediğini ifade etmek gerekir.

Bu kişiler ateş yakmayı bir türlü beceremezler. Onlarca kibrit çöpünü yaksalar dahi hiç birisi sonuna kadar yanmaz. Yaktıkları ateş kendiliğinden hemen söner.

Üzerinde büyü olan kişiler suyla ilgili de sıkıntılar yaşarlar. Çok iyi yüzme bildikleri halde suya girmeye çekinirler. Ayrıca ya banyo yapmaktan nefret eder hale gelirler ya da banyoya girip normalden çok uzun süre kalırlar.

Büyü nasıl anlaşılır 3

Konuşma yeteneğinde zayıflama

Dil sürçmesi dediğimiz konuşma hatalarının 3 sebebi vardır. Bunlar “kişinin psikolojik olarak kafasının çok dolu olması”, “bedenen fazla yorgun olmak” ve “büyünün etkisi ile dil yetenekleri zayıflamak”tır.

Önceki dönemlerde çok iyi konuşmacı kabul edilen şahıslar büyünün etkisine kapıldıktan sonra anlamsız konuşmalar yaparlar ve pek çok kelimeyi yanlış telaffuz ederler.

Mutlaka Oku: Evlenmek için Dua 3 Günde Kesin Etkili Müthiş Niyaz

Büyü nasıl anlaşılır 4

Kuran okunurken gösterilen tavır

Bir kişinin büyünün etkisinde olup olmadığını tespit etmemize yarayan en önemli ölçütlerden birisi de Kuran okunmasına gösterdiği tavırdır.

  • Kuran okunurken insanlar normalde saygılı bir biçimde ayetleri dinler. Bu arada manevi bakımdan da duygulu bir tavır görülebilir.

Ancak büyünün tesirine girmiş bir kişi Kuran okunurken iki uç duygu durumundan birini yaşar: Kişi ya okunma sırasında kendisini çok rahatsız hissedecek ve oradan uzaklaşmaya çalışacaktır ya da büyük bir rahatlama hissedip iç huzura erecektir. İşte bu iki duygu durumu da büyü yapılmış olma ihtimalini güçlendirmektedir.

Büyü nasıl anlaşılır 5

Eşyaların​ kaybolması

Eşyaların sık sık kaybolması ve sonra aniden tekrar bulunması önemli bir büyü belirtisidir.

  • Kişi daha önce eliyle bıraktığı anahtarını, telefonunu, dosyasını veya herhangi bir şeyi kaybeder ve ardından kaybettiği eşyayı dakikalarca arar. Ancak bir türlü bulamaz. Daha sonra kaybolan bu eşya göz önünde bir yerde bulunur. Eşyaların bu tarzda garip şekilde kaybolup bulunması önemli bir büyü belirtisidir.

Kaybolup bulunması büyü belirtisi sayılan en önemli eşyalar ayakkabılardır. Kişinin ayakkabılarını bıraktığı yerde bulmaması ancak daha sonra ayakkabılarına yeniden kavuşması hüddamlarla yapılan büyülere işarettir.

Büyü nasıl anlaşılır 6

Nem ve kasvet

Büyü yapılan mekanların karanlık ve korkutucu olduğuna dair çağdaş sinemada pek çok film gösterilmiştir. İlk bakışta bu mekan belirlemelerinin filmi etkili kılmak için yapıldığı düşünülebilir.

Ancak gerçekte büyü yapılan alanlar bu filmde temsil edilen mekanlara çok benzemektedir. Yani filmlerde gösterilen mekanlar tamamen kurmaca değil gerçeğe yakın aktarımlardır. Çünkü dünya sinemasının büyük yapımlarının senaristleri çok uzun süren araştırmalar sonucunda eserlerini oluştururlar.

Büyü hakkında bilgi veren kadim el yazması kitaplara bakıldığında büyü yapılmış mekanların boğucu bir havasının olduğu, insanı korkutan kasvetli bir ortamı yansıttığı ve adım atar atmaz insanda bir ürperti yarattığı bilgisine ulaşılmaktadır.

Tabii buradaki mekan tasvirleri eğer büyü herhangi bir yere yapılmışsa geçerlidir. Şayet büyü şahsa yönelik yapılmışsa kişi nereye giderse gitsin büyü tılsımı da onun üzerinde onunla beraber gidecektir.

Büyü nasıl anlaşılır 7

Mide rahatsızlıkları

Büyünün en önemli belirtilerinden biri de kişide ciddi mide rahatsızlıkları oluşturmasıdır.

Büyülenen kişi hafif bir karın sancısı çeker, sık sık midesi bulanır ve pek çok vakada kişide çok ciddi iştah sorunları görülür. Tabii bu sıralanan durumların çeşitli sağlık sorunlarından da kaynaklanabileceğini bilmek ve doktor muayenesinden geçmek faydalı olacaktır.

Büyü bozma duaları ve çok önemli bir tavsiye

Eğer burada sıralanan 7 belirtiden en az 3 tanesine kişi yaşamında tanık oluyorsa kendisine büyü yapılmış olma ihtimali güçlüdür.

Bu kişilerin büyü gibi şer bir uygulamadan korunmalarına yardım edecek ve büyünün bozulmasını sağlayacak yegane güç “büyü bozma duaları”dır.

Büyü bozma duaları da dahil olmak üzere yüzlerce farklı konuya dair sahih duayı bir arada bulmak istiyorsanız “Her Kapıyı Açan Murad Duaları” adlı eseri mutlaka incelemelisiniz.

Bu eserde şifa duaları, dilek duaları, zenginlik duaları, muhabbet duaları, vesvese duaları, din büyüklerinin dilinden dualar gibi akla gelebilecek pek çok konuda etkili dualar bulunmaktadır.

Eser inşallah pek çok müminin yaşamında olduğu gibi sizin hayatınızda da hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi  çekebilir: Tuvalet Büyüsü Müthiş Bir Ayırma Büyüsü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir