Bu Kavuşma Duası ile 48 Saatte Muradına Kavuş

Bu Kavuşma Duası Sayesinde 48 Saat İçinde Muradınıza Kavuşacaksınız!

Şimdiye kadar gerçek anlamda kavuşma duası yaptınız mı? Bunu elbette ki bilmiyoruz ne var ki size bu yazımızda en doğru, en faziletli ve en etkili kavuşma duasını aktarmayı vaad ediyoruz.

 • Öyle ki bu yazımızdaki bütün hususları okuyup sunacağımız kavuşma duasını harfiyen uygulamanız halinde Allah’ın izniyle sadece 48 saat gibi kısa bir zaman içerisinde muradınıza kavuşup isteğinizi elde edeceksiniz.

Öyleyse aşağıdaki maddeleri dikkatli bir şekilde okuyup uygulayacağınız kavuşma duasının her aşamasını inceden inceye tatbik etmeye çalışmalısınız. Bu yazıda aktaracağımız muazzam etkili duayı, karşınıza çıkan muhteşem bir fırsat olarak değerlendirmenizi ve bu fırsattan mümkün mertebe istifade etmenizi tavsiye ediyoruz.

Madde madde ilerlemeye başlayalım:

Kavuşma Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Değerli okurlar, kavuşma duası, hem ayrıldığınız bir insanla yeniden bir araya gelebilmek ve onunla yeniden kalplerinizin sevgiyle dolması amacıyla uygulayabileceğiniz, hem de şimdiye kadar sizi hiç fark etmeyen veya sizi fark etmesine rağmen sizinle ilgilenmeyen bir insanı kendinize bağlayıp aşık edebilmek için uygulayabileceğiniz çok yönlü bir duadır.

 • Kısaca kavuşma duasını hem ayrıldığınız herhangi bir insanla yeniden birlikte olabilmek için, hem de aşık olduğunuz bir insanı kendinize körkütük aşık edebilmek için uygulayabilirsiniz.

Bununla birlikte aktaracağımız dua, gönül huzuru ve mutluluk amacıyla da uygulanabilir, yani bu duaya mutlu olabilmek ve kendinizi daha huzurlu kılabilmek amacıyla da müracaat edebilirsiniz.

Kavuşma duasının hangi amaçla yapılabileceğini izah ettikten sonra şimdi de bu muhteşem duanın etkili olabilmesi ve üzerinizde tesir gösterebilmesi için mutlaka bilmeniz gereken önemli şartlar üzerinde duralım:

Kavuşma Duasının Kabulü İçin Önemli Şartlar

Kavuşma Duası ve Büyü Tuzağı

Değerli okurlarımız, şimdiye kadar herhangi bir büyüye başvurup başvurmadığınızı bilmiyoruz, fakat şundan eminiz ki internet ortamında dolaşan ve dua şeklinde takdim edilen birçok uygulama, aslında birer kara büyüden ibarettir; özellikle de aşk ve sevda konularında dua olarak takdim edilen birçok uygulamanın birer sihir ve büyü olduğu kesin ve nettir.

 • Dolayısıyla eğer herhangi bir şekilde başka bir sayfada bir kavuşma duası ile karşılaşıp onu uyguladıysanız, uyguladığınız şeyin aslında bir büyü olabileceğini aklınızda tutmalı ve bundan sonra internet ortamında yazılan her şeye inanmadan hareket etmelisiniz.

Kavuşma duası konusunda bu önemli detayı izah etmeye ihtiyacı hissettik, çünkü birçok insan, Allahu Teâlâ’nın haram kıldığı büyüye bir şekilde tevessül ettiği için yapmış olduğu dualar da kabule karin olmuyor.

Bu anlamda size tavsiyemiz şimdiye kadar ucundan kıyısından bir şekilde büyüye bulaşmış iseniz istiğfar ediniz ve Allah’tan af dileyerek sadece ve sadece kavuşma duası vesilesiyle amacınıza ulaşmaya çalışınız.

Mutlaka Oku: En Etkili Mutluluk ve Huzur Duası ile Hayatım Değişti

Kavuşma Duası ve İçtenlik

Kavuşma duasının etkili olabilmesinin en önemli şartlarından biri şüphesiz ki içten ve samimi bir şekilde Allah’a yönelerek kalbinizde herhangi bir kötülük ve art niyet beslememektir.

 • Birçok insanın bir başkasının sevgilisini elinden alabilmek amacıyla kavuşma duasına başvurduğunu biliyoruz, eğer sizin de böyle bir amacınız ve böyle bir niyetiniz varsa bu art niyet içerisinde duanın kabule karin olmayacağını bilmelisiniz.

Ayrıca yapacağınız duayı içtenlikle yapmalı ve Allahu Teala’nın duanıza bir şekilde cevap vereceğinden emin olmalısınız, yani yapacağınız dua konusunda Allah’a güvenmeli ve itimat etmezseniz.

Şimdi kavuşma duasını nasıl yapacağınız ve hangi aşamaları tatbik edeceğiniz konusunu netleştirmeye çalışalım, bundan sonraki kısımda daha dikkatli olmanızı ve yazıyı pür dikkat okumanızı tavsiye ederiz:

Kavuşma Duasının Niyeti

Öncelikle yapacağınız duayı iki gün art arda yapacağınızı belirterek başlamak istiyoruz, evet kavuşma duasının tam anlamıyla etkili olabilmesi ve Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilmek için bu duayı iki gün peş peşe yapmalı ve aynı vakitlerde tatbik etmelisiniz.

 • Duayız hafta içi veya hafta sonu herhangi bir günde tatbik etmeye başlayabilirsiniz, Örneğin pazartesi günü uygulamaya başladığınızı hesaba katarsak, hem pazartesi hem de salı günü duayı uygulamanız gerektiğini söyleyebiliriz.

Pazartesi sabah erkenden uyandığınızı ve bu duayı yapmaya başladığınızda varsayıyoruz. Duayı tatbik ederken mutlaka ama mutlaka seher vaktinde uyanmalı ve Allah’ın rahmet hazinelerinin sonuna kadar açık olduğu bu vakitte duayı tatbik etmeye başlamalısınız.

Sabah erkenden, yani seher vaktinde uyanın, mümkünse sizi hiçbir şekilde rahatsız edemeyecekleri bir ortama geçin, dizüstü çökün ve kıble istikametine dönün.

 • Gözlerinizi kapatarak 77 defa Euzu Besmele çekin, yani ‘euzu billahi mineşşeytanirracim bismillahirrahmanirrahim’ deyin.

Besmele çekerken içinizden niyetinizi geçirin ve kavuşmak istediğiniz kişinin hayalini zihninizde belirginleştirmeye çalışın.

Zaten dua boyunca zihninizde belirginleştirmeye çalıştığınız kişinin hayalini kurmalı ve onu düşünmeye çalışmalısınız.

Sonrasında (yani 77 defa Euzu Besmele çektikten sonra) gözlerinizi açarak şöyle dua etmelisiniz:

“İlahi senin rahmetinden medet umarak kalbimdeki masum aşka kavuşabilmek adına merhametine ve rahmetine sığınıyorum, merhametinin ve şefkatinin sonsuzluğuna istinaden yüreğimi, kalbimdeki niyete kavuştur. Amin.”

Niyet cümlelerini gözleriniz açık bir şekilde söyledikten sonra, şimdi de kavuşma duasının diğer aşamalarına geçmelisiniz. Şöyle ki:

Kavuşma Duası Nasıl Yapılır?

Yukarıdaki niyet cümlelerini söyledikten sonra, aşağıdaki duaları sırasıyla uygulamalısınız, bu dualar içerisinde Fatiha Suresinin 7 defa okunması ve sonrasında Fatiha Suresinin özel duası, ardından da Ya Şâhid ve Ya Vedûd esmalarının okunması yer alıyor.

Kavuşma Duası ve Fatiha Suresi

Evet yukarıda da beyan ettiğimiz gibi, niyetinizi getirip niyet cümlelerini söyledikten sonra, 7 defa Fatiha Suresini okumalı ve bu sureyi okuduktan sonra şöyle dua etmelisiniz:

 • “Merhametin ve şefkatin sonsuzluğu, bütün mahlukatın kalbine bastığın sevgi mührü, kalbimdeki ince sızının gerçekleşmesi için sana yalvarmamama ve sana yönelmeme vesile oldu. Sana içtenlikle yönelen kalbimin masum duygularını en güzel şekilde cevapla ve beni merhametinin sonsuzluğu ile şad et. Âmin.”

Bu güzel duayı içtenlikle okuduktan sonra şimdi de Ya Şâhid esmasının uygulamasına geçelim:

Kavuşma Duası ve Ya Şâhid Esması

Yukarıdaki Fatiha Suresinin 7 defa okunmasının ve ardından da bahsi geçen duanın bir kez okunmasının ardından, şimdi de 77 defa Ya Şâhid esmasını okumalısınız ve bu esmayı okurken içinizden Allah’ın sonsuz merhametini geçirmelisiniz.

77 defa Ya Şâhid esmasını okuduktan sonra, şöyle dua etmelisiniz:

 • “Allah’ım şüphesiz ki sen her şeye şahitsin, senin ilmin kalplerin en derinine vakıf olduğu gibi en gizli saklı sırları bile bilir. Sonsuz ilminle ve her şeye şahit olan sınırsız merhametinle kalbimin masum duygularına nazar etmeni ve bana bu mübarek esmaül hüsnanın hatırı için niyetimi nasip etmeni niyaz ediyorum.”

Bu duayı yaptıktan sonra, artık kavuşma duasının son aşaması olan Ya Vedûd esmasına geçebiliriz:

Kavuşma Duası ve Ya Vedûd Esması

Şimdi de 77 defa Ya Vedûd esmasını okumalısınız ve bu esmayı 77 defa okurken Allahu Teala’nın Ya Vedûd esması ile kâinattaki bütün varlıklara sevgi ve muhabbet ihsan ettiği gerçeğini düşünmelisiniz.

Sonsuz sevginin ve sınırsız muhabbetin kaynağı olan Ya Vedûd esmasını 77 defa okuduktan sonra ise, şöyle dua etmelisiniz:

 • “Sana içtenlikle niyaz eden ve senden masum arzularının gerçekleşmesi için talepte bulunan bu kulunun kalbi arzularına cevap vereceğini bilerek kapına geldim. Beni merhametin ve şefkatin ile gönder ve bana dilediğin bütün güzellikleri nasip eyle. Amin.”

Evet, bu şekilde dua ettikten sonra kavuşma duasının sonuna gelmiş bulunuyoruz, artık bu duayı iki gün üst üste yaptıktan sonra Allah’ın izniyle muradımıza kavuşabileceğimizi düşünmeye başlayabiliriz.

Duamızı bitirdiğimizde göre şimdi size çok güzel bir eser tavsiyesinde bulunarak yazımızı noktalamak isteriz:

Kavuşma Duası ve En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları isimli bu değerli kitap, birçok kişiye aşk ve muhabbet konusunda ciddi anlamda yol göstermiş ve katkı sağlamıştır. Bu kitabın size de mutlaka fayda sağlayacağını düşünerek kitabın indirme linkini aşağıya aldık:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Gittiğiniz sayfada yer alan birbirinden ilginç okuyucu yorumlarını da mutlaka inceleyin.

Dilerseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: Köpek Büyüsü ile İstediğin Erkeği Kendine Bağlayacaksın

Bu Kavuşma Duası ile 48 Saatte Muradına Kavuş” üzerine 7 yorum

 1. Bugün eski sevgilimden ayrılalı bir hafta oldu bugün konuştuk ama kalp kırıcı bir şekilde beni sevmediğini en başından beri alisamadigini ve bizim hiçbir zaman olamayacağımızı söyledi nolur bana bir şey diyin yapıyım çok ihtiyacım var şuan onu hala çok seviyorum hem bugün kandil inanıyorum olacağına ne olur sizler bir şey söyleyin de ben de yapayım

 2. Sabah namazindan sonra kavuşma duasını okudum ikinci gün namazdan sonra yatınca rüyamda evli olduğumuzu aynı evi paylaştığımızi gördüm sizce bu ne anlam taşıyor

 3. Benim 1 yıldan aşkın ilişkim vardı sevgilimle. O biraz takıntılı biri. Geçmişimdeki ilişkilerimi ogrenince sorun yaratir oldu, onun hayatinda kimse olmadigi icin bu durumu kendisi kabullenemez oldu. Ben onu cok seviyorm. Ona hicbir sekilde ihanet etmedim bir yanlis yapmadim. Bi kac defa bitirmeye calisti ben yanina gidip zorlayip barismak istiyordum. Oda benim zorumla acıdığı için devam ediyordu 3 4 defa boyle durduk yere soğukluk koyup araya ayrildi. En son 1 ay once yine durduk yere soguk davranip bitirdi.Sevmedigini artik benden soğuduğunu istemedigini soyledi. Hayatina da bi baskasini almis. Ama Ben onu cok seviyorum. Allah’ ın adını anıyorum bana dürüstce cevap verin bu kitap gerçekten sonuc veriyor mu. Ben çok dua ediyorm namaz kılıyorum hani nasil dualar varki için de bizim yaptığımızdan farklı?

 4. Merhaba aslında yorumumu yayımlamak yerine sadece yanıt verirseniz çok sevinirim .
  Benim yaklaşık 2 senenin üstünde bir arkadaşlığım vardı sevgi manasında aslında ikimizde birbirimizi çok seviyorduk hala seviyoruz ama bir kaç gün önce ayrıldık nedeni ise benim annem çalışmıyor ve ben aileme bakıyorum ikimizde ilişkimizin başından beri bizim bir sonumuz yok nasıl evlenicez bu durumda diye aralıklarla konuştuk ama hep buluruz bir yolunu dedik üstünden 2.5 sene geçince erkek arkadaşım bana bak değişen birşey olmuyor biz seninle evlenemiyoruz seninle evlenirsek annene kardeşine kim bakıcak bizim gücümüz ne kadar yeticek bunun vebalini nasıl alıcaz dedi anlaşamadığımız bazı konularda var diyerek ağlayarak ayrıldık kendisi duygusal değilde daha çok mantıklı düşünen birisi olduğu için bana lütfen yapma böyle canımız daha çok yanıyor diyor ama içimdeki yangını görmüyor sanırım herşey mantık değil bence içimdeki acıyı mantıkla atamıyorum ben herşeyin Allahın izniyle düzelmesini istiyorum sevgimiz bitmesin mantıkla değil sevgiye bakarak yanımda olsun çabalasın bir çare bulmak istiyorum hayatımda devamlı olarak şansızlıklardan ve üst üste gelen bütün sorunlardan çok yoruldum birde bu olunca kendimi çok yalnız hissediyorum ve onun beni sevdiğini bile bile onun gizlice ağladığını göre göre sevdiğimiz halde kavuşamadığımız için canım yanıyor lütfen birşey söyleyin duacınız olurum dua ön büyük nimettir ama ben dua etmesini bilmiyorum sanırım lütfen bana önerebiliceğiniz dualar varmı hem en kısa sürede kavuşmamız için hem ailemin kendi ayakları üzerinde durabilmesi için sesimi duymanızı tüm kalbimle ve acımla sesleniyorum size .

 5. Merhaba aslında yorumumu yayımyadabilirsiniz . En azından aynı duyguları paylaştığım insanların yalnız olmadıklarını bilmelerini isterim
  Benim yaklaşık 2 senenin üstünde bir arkadaşlığım vardı sevgi manasında aslında ikimizde birbirimizi çok seviyorduk hala seviyoruz ama bir kaç gün önce ayrıldık nedeni ise benim annem çalışmıyor ve ben aileme bakıyorum ikimizde ilişkimizin başından beri bizim bir sonumuz yok nasıl evlenicez bu durumda diye aralıklarla konuştuk ama hep buluruz bir yolunu dedik üstünden 2.5 sene geçince erkek arkadaşım bana bak değişen birşey olmuyor biz seninle evlenemiyoruz seninle evlenirsek annene kardeşine kim bakıcak bizim gücümüz ne kadar yeticek bunun vebalini nasıl alıcaz dedi anlaşamadığımız bazı konularda var diyerek ağlayarak ayrıldık kendisi duygusal değilde daha çok mantıklı düşünen birisi olduğu için bana lütfen yapma böyle canımız daha çok yanıyor diyor ama içimdeki yangını görmüyor sanırım herşey mantık değil bence içimdeki acıyı mantıkla atamıyorum ben herşeyin Allahın izniyle düzelmesini istiyorum sevgimiz bitmesin mantıkla değil sevgiye bakarak yanımda olsun çabalasın bir çare bulmak istiyorum hayatımda devamlı olarak şansızlıklardan ve üst üste gelen bütün sorunlardan çok yoruldum birde bu olunca kendimi çok yalnız hissediyorum ve onun beni sevdiğini bile bile onun gizlice ağladığını göre göre sevdiğimiz halde kavuşamadığımız için canım yanıyor lütfen birşey söyleyin duacınız olurum dua ön büyük nimettir ama ben dua etmesini bilmiyorum sanırım lütfen bana önerebiliceğiniz dualar varmı hem en kısa sürede kavuşmamız için hem ailemin kendi ayakları üzerinde durabilmesi için sesimi duymanızı tüm kalbimle ve acımla sesleniyorum size .

 6. Merhaba ben sevdigim cocukdan 1 senedir ayriyim. Bunun icin bir dua felan varmi yapmam gereken ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir