Bu Duayla Yarım Saatte Baş Ağrınız Son Bulacak İnşallah

Baş Ağrısı İçin Dua, 3 Adet Denenmiş Mucizevi Dua Örneği!

Değerli okurlarımız, 3 adet denenmiş mucizevi niyaz ile baş ağrısından kurtulmanın mümkün olduğunu ifade etmek istediğimiz bu yazımızda, size bu duaların detaylarını ve inceliklerini anlatmaya çalışacağız ve baş ağrısı için uygulayabileceğiniz duaları nasıl yapmanız gerektiğini izah edeceğiz.

  • Bu nedenle baş ağrısı için dua arayışında olan herhangi bir müslüman kardeşimizin, bu güzel duaların bereketinden mutlaka istifade etmesi gerektiğini dile getirmeliyiz.

Öyleyse aşağıdaki 5 adet etkili niyaz ile baş ağrısı için duanın detaylarını anlatmaya başlayalım:

1- Baş Ağrısı İçin Dua, Rahatlamak İçin

“Ennî messeniyed durru ve ente erhamur râhimîn.”

Bu duayı, başı ağrımaya başlayan insanlar, 21 defa okuduktan sonra Allah’ın izniyle baş ağrıları ciddi anlamda azalacak ve bu kişiler rahatlamaya başlayacaktır.

Bu duanın 21 defa üst üste okunması gerekir ve duayı okurken, baş ağrısının tam anlamıyla geçmesi ve Allah’ın izniyle şifa bulması için son derece samimi ve içli duygular içerisinde bulunmanız gerekir.

  • Aşağıda, yazının sonlarına doğru, baş ağrısı için duayı uygularken, hangi şartlara uymanız ve hangi kurallara riayet etmeniz gerektiği hususunu da detaylı bir şekilde anlatmaya çalışacağız. Dolayısı ile bu duaları uygulamaya başlamadan evvel, yazının tamamını okumanızı ve bütün detayları ve incelikleri tam anlamıyla kavramanızı tavsiye ediyoruz.

Okumak İsteyebilirsiniz: Papaz Büyüsü

Şimdi de baş ağrısı için okunabilecek 2. dua üzerinde duralım:

2- Baş Ağrısı İçin Dua, Şifa Bulmak İçin

“Rabbi innî limâ enzelte ileyye min hayrin fakîr.”

Bu duayı 7 defa okuyan insanlar, ilk etapta baş ağrılarında bir şiddetlenme ve artma olduğunu hisseder, fakat sonrasında ortalama yarım saat içerisinde baş ağrılarının tamamen geçtiğini Allah’ın izniyle fark ederler.

Bu duayı toplamda 7 defa okumak ve dua bittikten sonra da, 7 defa Fatiha Suresi’ni okuyup şu cümleleri söylemek gerekir:

  • “En güzel şifanın sahibi olan Yüce Rabb’im ve Şafi esmaül hüsnasının tecellisi ile bütün mahlukata ve bütün kullarına en hayırlı şifayı dağıtan Allah’ım, vücudumun üst tarafına da şifa gönder ve başımı en güzel şekilde sükûnete kavuştur. Amin.”

Şimdi de baş ağrısı için okunabilecek 3. etkili duanın detaylarını aktaralım:

3- Baş Ağrısı İçin Dua, Hayra Kavuşmak İçin

“Rabbi enzilnî munzelen mubâraken ve ente hayrul munzilîn.”

Hayra kavuşmak ve başının ağrısından tamamen kurtularak Allah’ın en güzel şifasına mazhar olmak isteyenler, bu duayı toplamda 21 defa okumalı ve sonrasında da bir defa İnşirah Suresi’ni okumalıdır.

İnşirah Suresi’nin okunuşunu aşağıya alıyoruz:

İnşirah Suresi’nin Okunuşu:

Elem neşrah leke sadrek

Ve vada’na ‘anke vizreke

Elleziy enkada zahreke

Ve refa’na leke zikreke

Feinne me’al’usri yüsren

İnne me’al’usri yüsren

Feiza ferağte fensab

Ve ila rabbike ferğab

21 defa bu duayı ve bir defa da İnşirah Suresi’ni okuduktan sonra aşağıdaki cümleleri de bir defa okumanız gerekir:

  • “İlahi, başıma inşirah ve kalbime sükûnet bağışlayan rahmetinin sonsuzluğu hatırına, yüreğimize güzellik ve vücudumuza dinginlik bahşeden hikmetinin hakkı için, duanın kabulünü göster ve başımın ağrısını dindir. Amin.”

Şimdi de farklı bir dua üzerinde duralım ve sadece en şiddetli baş ağrıları için değil diğer tüm dilekler için okunabilecek bu duanın nasıl uygulanması gerektiğini izah edelim:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir