Bu Dua Düşmanlarınızı Gerçekten Kahredecek

Düşmanı Kahreden Dua Size de Farklı ve Garip Mucizeler Yaşatacak!

Bu yazımızı hazırlarken tamamen İslam alimlerinin sahih kaynaklarında aktarılan en doğru duaları esas almaya çalıştık ve düşmanı kahreden dua adı altında 5 adet mucizevi dua bulup sizinle paylaşmaya gayret gösterdik.

  • Açıkçası düşmanı kahreden dua adı ile anılan bu duaların hem gerçekten düşmanlarınızı kahredebilecek bir potansiyele ve güce sahip olduğunu fark ettik, hem de sizi farklı şekillerde destekleyecek ve adeta bir koruma kalkanı altına alıp mutluluk ve huzur içerisinde yaşamanıza vesile olacak uygulamalar olduğunu gördük.

Bu anlamda şayet düşmanlarınızı tamamen ortadan kaldırmak ve bertaraf etmek, aynı zamanda da kendinizi mucizevi bir şekilde bir koruma kalkanı içine almak istiyorsanız, bu duaları uygun şekilde ve tamamen tarif edildiği biçimde gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz, işte başlıyoruz:

Düşmanı Kahreden Dua 1, Çok Tesirli Bir Dua

İslam alimlerinin ve din büyüklerinin söylemlerini esas aldığımızda şu duayı uygun bir şekilde gerçekleştiren insanların düşmanlarının tamamen kahr olduğu ve pişmanlıklarından tamamen vazgeçtikleri görülecektir.

Çünkü İslam tarihinde birçok mümin, bu duayı uygun bir şekilde gerçekleştirdikten sonra düşmanlarının kahrolduğunu ve kendisine musibet kesilen her türlü insanın ortadan kaldırıldığını görmüşler ve bu mucizeye tanık olmuşlardır, dua şöyle:

Bismillahirrahmanirrahim
“Allâhümme bi-satveti ceberûti gahrike. Ve bi-sür’ati iğâseti nasrike ve bi-ğayratike li-intihâki hurumâtike. Ve bi-himâyetike li-meni’htemâ bi-âyâtike. Neselüke yâ Allâhu yâ Garîbü yâ Semîu yâ Mücîbü yâ Serîu yâ Cebbâru yâ Mütekkebbiru yâ Gahhâru yâ Şedîdü’l batşi. Yâ men lâ yu’cizühü gahru’l cebâbirati velâ ya‘zumu ‘aleyhi helâkü’l mütemerridîne mine’l mülûki’l ekâsirati ve’l-a‘dâi’l fâcirati en-tec‘ale keyde men kâdenî fî nahrihî ve mekra men mekeranî ‘âiden aleyhi ve hufrate men hafera lî vâgı‘an hüve fîhâ. Ve men nesabe lî şebekete’l hıdâ‘i ic‘alhü yâ Seyyidî müsâgan ileyhâ ve müsâden fîhâ ve esîran ledeyhâ.”

Bu duayı her gece uyumadan önce 7 defa okumalı ve bunu bir hafta boyunca devam ettirmelisiniz, bu sayede size düşmanlık besleyen ve sizi bir şekilde alt etmeye çalışan insanların tamamen ortadan kalktığını ve Cenab-ı Hakk’ın izniyle selamete ereceğinize de şahit olacaksınız. Allah’ın merhametinin ve rahmetinin size yar ve yardımcı olacağını görecek ve bu sayede Cenab-ı Hakk’ın size sunmuş olduğu koruma kalkanı içerisinde en güzel biçimde hayatınızı sürdüreceksiniz inşallah.

  • Fakat size tavsiyemiz, sadece düşmanı kahreden dua bağlamında yukarıdaki duayı yapmakla yetinmemeniz, aynı zamanda aşağıda aktaracağımız duaları da gerçekleştirip tam manası ile amacınıza ve muradınıza ulaşmanız yönünde olacaktır.

Yani düşmanı kahreden dua uygulaması olarak sadece bir duayı gerçekleştirmek yerine, birden çok dua ile kendinizi desteklemeniz ve Cenab-ı Hakk’a iltica etmeniz gerektiğini ifade etmeliyiz, şimdi detayları aşağıda okumaya devam edin lütfen:

İlginizi Çekecek: Aşık Etme Duası

Düşmanı Kahreden Dua 2, İnşirah Suresi’nin Gücü

Her cuma gecesi yani perşembeyi cumaya bağlayan gece yatsı namazını müteakip İnşirah Suresi’ni 7 defa üst üste okuyan ve bu okumalar esnasında da düşmanlarının kahrolmasını talep eden insanların, bütün düşmanlarının bertaraf edileceği ifade edilmektedir ve İslam alimleri aynı zamanda şu söylemleri de dile getirmektedir:

  • “Bir kişi düşmanlarının bertaraf edilmesi için her perşembe gecesi yatsı namazından hemen sonra İnşirah Suresi’ni 7 defa üst üste okursa, o kişinin düşmanları tamamen ortadan kalkacak ve kişi, zenginlik içerisinde düşmanlarını kahredebilecek bir potansiyel ve güç ile dolacaktır. Cenab-ı Hak, İnşirah Suresi’nin yoldaşlığına ve kudretine başvuran kullarını hiçbir şekilde yarı yolda bırakmaz, onlara manevi bir koruma kalkanı armağan eder ve onları rahmetinin içerisinde en güzel şekilde yaşatır.”

Evet, gördüğünüz gibi İnşirah Suresi’nin doğru ve uygun bir şekilde okunması ve uygulanması da düşmanları kahreden bir dua hükmünde olduğu için ve aynı zamanda sizi zenginlik ve bolluk içerisinde bir hayata mazhar edebileceği için, oldukça güçlü ve güzel bir uygulama olarak gerçekleştirilebilir.

Şimdi de düşmanı kahreden dua olarak anılan Nas Suresi ve bu mübarek duanın muazzam etkisi üzerinde duralım:

Düşmanı Kahreden Dua 3, Nas Suresi ve Muazzam Etkisi

Rivayet edilir ki bir mümin kendisine musallat olan bir düşmanı bertaraf edebilmek için Cenab-ı Hakk’a yönelmiş ve Nas Suresi’ni 21 defa üst üste okuyarak bu düşmanının tamamen kahrolmasını ve Cenab-ı Hakk’ın Kahhar esmaül hüsnasına maruz kalmasını talep etmiştir.

  • Bu talep sonrasında bu müminin muradı gerçekleşmiş ve Nas Suresi’nin 21 defa üst üste okunmasının tesiriyle bu düşman, tamamen kahrolup etkisiz hale gelmiş ve bu mümin de kurtuluşa erip Cenab-ı Hakk’ın merhametine nail olmuştur.

Düşmanı kahreden dua aktarımlarında birçok İslam alimi bu örnek olayı özellikle aktarır ve bize bu örnek olayı esas almamızı tavsiye ederek şunları söyler:

  • “Nas Suresi, 21 defa üst üste okunduğunda sadece kötü enerjileri ve cinleri bertaraf etmek ile kalmaz, aynı zamanda size musallat olan bütün kötülükleri ve düşmanlıkları ortadan kaldırır ve sizi adeta anadan doğma günahsız bir hale getirir inşallah.”

Şimdi de düşmanı kahreden başka bir dua uygulaması ile devam edelim ve bu duanın muazzam enerjisini de sizlere sunalım:

Düşmanı Kahreden Dua 4, Tebbet Suresi ve Enerjisi

Evet, İslam alimlerinin görüşlerini incelediğimizde ve onların kadim kitaplarına baktığımızda Tebbet Suresi’nin düşmanı kahreden oldukça önemli bir dua olduğunu gözlemleyebiliriz, bu anlamda kişinin her gece uyumadan önce 3 defa Tebbet Suresi’ni okuması aşikar ve gizli olan bütün düşmanlarının kahrolmasına ve bu uygulamayı gerçekleştiren kişinin hem kendisinin hem de aile fertlerinin muazzam bir koruma kalkanı ile ödüllendirilecek olmasına vesile olacaktır. İslam alimleri bu konuda şunları söyler:

  • “Bir kişi her gece uyumadan önce 3 defa Tebbet Suresi’ni okursa ve bunu 21 gün boyunca devam ettirirse, o kişinin gizli ve açık bütün düşmanları kahrolur, bununla birlikte bu kişi Cenab-ı Hakk’ın merhameti ile örülen bir koruma kalkanı içerisine girip hem kendisini hem de aile fertlerini bütün düşmanlık teşebbüslerinden ve kötü enerjilerden muhafaza eder.”

Evet, düşmanı kahreden Tebbet Suresi’nin nasıl okunması gerektiğinden de bahsettikten sonra, şimdi de İslam alimlerinin kıymetli ve kadim kitaplarında yer alan başka bir kahır duası üzerinde duralım:

Düşmanı Kahreden Dua 5, Duha Suresi ve Din Büyüklerinden Kahır Duası

Birçok alimin, düşmanı kahreden dua konusunda eski İslam alimlerinden bilgi aktarırken Duha Suresi konusuna özellikle parmak bastıklarını ve İslam tarihinde Duha Suresi’ni okuyarak düşmanlarından kurtulup bununla birlikte zenginlik ve mutluluğa kavuşan yüzlerce insanın hikayelerinden bahsederler.

  • Gerçekten de bir insan her çarşamba gecesi yatsı namazını takiben 7 defa Duha Suresi’ni okursa ve bunu 4 hafta boyunca devam ettirirse, o kişi, Cenab-ı Hakk’ın koruması altına girecek, hem zenginlik ve bereket içerisinde yaşayacak hem de kendisine açıktan ya da gizliden musallat olan bütün düşmanlık girişimlerinden kurtulup düşmanlarını kahru perişan eyleyecektir.

Zaten sahabe efendilerimizden bazıları da Duha Suresi’ni yukarıda tarif edildiği şekli ile (yani 4 hafta boyunca her çarşamba 7 defa olmak suretiyle) toplamda 28 defa okuyarak bütün düşmanlıklardan kurtulmuş, aynı zamanda zenginlik ve bereket içerisinde bir hayata mazhar olmuşlardır.

Evet, size din büyüklerinin ve İslam alimlerinin kitaplarını esas alarak düşmanı kahreden dua hakkında oldukça ayrıntılı bilgiler vermeye çalıştığımız bu yazımızı bitirirken aynı zamanda oldukça değerli ve yol gösterici bir dua kitabı üzerinde de durmak istiyoruz:

Düşmanı Kahreden Dua ve Kenzül Dua Kitabı

Daha önce Kenzül Dua adıyla da anılan Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı ile karşılaşmadıysanız, şimdi bu kitabı kesinlikle mercek altına almalı ve hayatınızın dönüm noktası olabilecek bu kitabın ne kadar değerli olduğunu anlamaya çalışmalısınız.

Çünkü Kenzül Dua Kitabı’nı başucu kitabı haline getirip hayatı değişen binlerce insanın varlığından biz de haberdarız, zaten aşağıdaki okuyucu yorumlarını dikkatli bir şekilde okursanız ne demek istediğimizi rahatlıkla anlayacak ve bu kitabı gönül rahatlığıyla okuyup mercek altına almaya başlayacaksınız. Bu anlamda bazı okur yorumlarını ve kitabın indirme linkini aşağıya alıyoruz:

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Eğer farklı duaların rehberliği eşliğinde hayatınızı güzelleştirmek ve hayatınıza mutluluk katmak istiyorsanız, sitedeki farklı dua yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Mesela şu yazımız da dikkatinizi çekecektir: Büyü Nasıl Bozulur

Bu Dua Düşmanlarınızı Gerçekten Kahredecek” üzerine 2 yorum

  1. Bu duaları okurken abdest alınması gerekiyormu ve niyet ederken dua öncesi mi yoksa okuduktan sonramı niyet edilecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir