Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Şaşırtıcı Yanıtlar

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır

Boğa burcu erkeği ilişkiye başlayacağı kadınla her alanda paylaşımda bulunmak isteyecektir. Partneri ile birlikte spor yapmak, film izlemek, tiyatroya ve sinemaya gitmek isteyecektir. Eşi ya da sevgilisi olan kadınla vakit geçirmek boğa erkeklerini son derece mutlu eder. Boğa erkeği kadınını arkadaşları ile tanıştırır ve toplu bir şekilde yapılan aktivitelerden hoşlanır. Bu nedenlerden ötürü iletişimi güçlü, içine kapanık olmayan kadınlardan hoşlanır.

Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konusunda iletişimin önemli bir yeri vardır. Suskun, insanlarla diyalog kurmakta sıkıntı yaşayan kadınlardan asla hoşlanmaz. Boğa burcu erkeği silik karakterli kadınlardan hiç haz etmez. Ancak fazla baskın kadınlardan da hoşlanmaz. Kısacası boğa erkeği uç özellikleri olan kadınlarla birliktelik kurmaz.

 

Boğa Burcu Erkeğinin Aşk Hayatı

Boğa erkeğini nasıl etkilerim ve boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak içerisinde olan bayanlar onların aşk yaşantılarının nasıl olduğunu bilmenizde yarar vardır. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki boğa erkeği aşk yaşantısında kadınına hem duygusal hem de fiziksel olarak büyük değer verir. Aşk yaşantısında ne aradığını bilir ve ona göre hareket eder. Aşk bu erkekler için çok önemlidir. İlişkide yalandan ve aldatılmaktan nefret eder. Boğa erkeği birlikte olduğu kadına son derece sadık ve bağlıdır.

Boğa burcu erkeği ile birlikteyseniz ona sonuna kadar güvenebilirsiniz. Rahatlıkla söyleyebiliriz ki boğa erkekleri en güvenilir erkeklerdir. İlişkisine çok fazla önem verir. Sevgilisini ya da eşini üzmemek için elinden geleni yapar. Boğa burcu erkeği birlikte olacağı kadını yakından tanımak ister. Kısa zamanda tanıdığı bir kadınla birliktelik kurmaz. Eğer bir kadından etkilenmişse ilk önce arkadaşlık kurmak ister. Arkadaş olduğu süre zarfında da onu yakından gözlemler ve kendisine uygun bir yapıda olduğunu hissederse ancak o zaman açılır. İlişkilerde adım atma konusunda biraz ketumdur. Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun bir diğer cevabı da aşka değer veren ve erkeğine saygı duyan kadınlardan hoşlanır.

 

Boğa Erkeği Nasıl Bir Aşıktır?

Bu burcun yönetici gezegeni Venüs’tür. Bu nedenle güzelliğe çok düşkündür, sakindir ve aşkta kendisini ifade etmek ister. Bu erkekler aşırıya kaçan ilgiyi sevgi olarak görmez. Boğa erkeği için sevgi sakinliktir, paylaşmaktır, huzurdur, rahatlıktır ve güvendir. Boğa erkeği ile birlikte olan kadın son derece renkli bir ilişki yaşar. Çünkü boğa erkeği keyifli bir partnerdir. Boğa erkeği ilişkide huzursuzluktan, kavgadan ve ilişki içerisinde yaşanan sıkıntılardan hoşlanmaz. Huzurlu ve karşılıklı sevgi ve saygıya dayanan bir ilişki ister. Boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye soru soran bayanlar şunu bilmelidir ki, bu erkekler kendilerine huzur veren kadınlardan hoşlanır.

 

Bu Burcun Genel Özellikleri Nelerdir?

Eğer boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır diye merak ediyorsunuz bu erkeklerin genel özelliklerini kesinlikle öğrenmelisiniz. Bu soruyu soran bayanlar büyük ihtimalle bir boğa erkeğinden hoşlanmaktadır. Bu nedenle birlikte olacağınız ya da olmak istediğiniz erkeğin genel özelliklerini bilmenizde yarar vardır. Boğa erkeğinin genel özellikleri şöyledir

 • Ev yaşantısına çok fazla önem verir
 • Daima ailesi ile birlikte olmak ister
 • Ailesi ile vakit geçirmekten büyük keyif alır
 • Lüks bir yaşam sürmek ister
 • Rahatlık ve konfor boğa erkeği için her zaman önemli olmuştur
 • Cömerttir bir kişidir, ancak asla savurgan değildir
 • Kendilerine has bir ağırlıkları vardır ve bu durumu girdikleri her ortamda hissedilir
 • Herkese saygı duyar ve kendisine de saygı duyulmasını ister
 • Son derece güvenilir bir insandır
 • Arkadaşları bu erkek için çok değerlidir
 • Her insanla kolaylıkla diyalog kurabilir fakat herkesle dost olmaz
 • Sakin ve sabırlıdır
 • Hayattaki sorumluluklarının bilincindedir
 • Bilgili, çalışkan ve azimlidir
 • Kendi halinde takılmayı severler
 • Boğa erkeğinin en belirgin özelliği ise inatçı olmasıdır
 • Genelde sabit fikirli olur ve düşünceleri kolay kolay değişmez

 

Romantik midir?

Boğa burcu erkeği ev yaşantısına son derece düşkün olduğu için onunla ev ortamında inanılmaz romantik anlar geçirebilirsiniz. Bu erkekler evde film izlemekten, yemek hazırlamaktan, puzzle tamamlamaktan ve çeşitli oyunlar oynamaktan zevk alırlar. Genelde de evde bu tarz etkinlikler yaparlar. Partneri ile de bu ve benzeri aktiviteler yapmak isteyebilir. Bu erkekler rahatın her türlüsüne düşkün olurlar. Boğa erkeğini gece hayatında, eğlence ortamlarında pek fazla göremeyebilirsiniz. Aşkını evinde yaşar. Kendi evinde gerçekten de çok romantik bir kişiye dönüşür. Boğa burcu erkeği nasıl kadınlarda hoşlanır sorusuna onlara huzur veren kadınlar yanıtını verebiliriz.

 

Bu Burcun Erkeği Kıskanç mıdır?

Bu erkeklerin kıskanç olup olmadığını öğrenmek isteyen kadınlar kuvvetle muhtemel boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır konusunu da merak etmektedir. Boğa erkekler kıskançtır ancak gizli kıskançtır. Kıskançlığını anında tepki olarak göstermeyebilir. Ancak yaşanılan durumu asla unutmaz ve zamanı geldiğinde size o olayı hatırlatır. Boğa erkekleri her şeyin zamanını bekler. Kıskançlıkta da bu durum değişmez. Bu erkekler her olayda doğru zamanın gelmesini bekler. Bir kadınla bir erkeğin salt dostluk ilişkisi kuracağına inanmayan boğa erkeği erkeklerle arkadaş olmanızı yadırgar. Boğa erkeğine göre kadın kadınla, erkek ise erkekle dost olmalıdır.

 

Boğa Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Eğer bir bayan boğa burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunu soruyorsa bu erkeği elde etmek istiyordur. Boğa erkeğini elde etmek için büyük planlar yapmanıza gerek yoktur. Bu erkeklerin sakin ve huzurlu bir yaşantıları vardır ve genelde ailesiyle evinde vakit geçirir. Bu erkeklerin yemek yapmasını bilen ve gurme özellikleri taşıyan hanımlara acayip bir zaafı vardır. Elbette her şeyde yemek üzerine kurulu değildir. Bu erkekleri etkilemek istiyorsanız onu kısıtlamamanız gerekir. Boğa erkeği rahatlıktan hoşlanır. Onun rahat hareket etmesine izin verirseniz uzun soluklu bir ilişkiniz olur. Gelecek beklentileri, kurallar, dayatmalar vb. boğa erkeğini çok çabuk yıldırır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir