Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları 2 Bilinmeyen Yol

Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları Konusunda 2 Detaylı Anlatım ve Taktik

Değerli okuyucum, ayrılık acısının seni bir hayli hırpaladığını ve bu yüzden de ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarına başvurma ihtiyacı duyduğunu biliyorum.

  • Doğru yazıyı okuduğundan emin olarak rahatlamanı ve dikkatli bir şekilde, acele etmeden bu yazıyı sonuna kadar okumanı tavsiye ederim. Yazı bittiğinde, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarına ilişkin bilmen gereken her türlü bilgiye sahip olacağını söyleyebilirim.

Dilersen, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarını maddelemeye çalışalım. Ayrılık sürecinin ilk günlerinden başlayıp sonuna kadar neler yapman gerektiğini teker teker irdeleyelim.

  • 1- Telaşlanarak ve acele ederek, bir an önce ilişkiyi yeniden düzeltmeli ve tekrar rayına oturtmalıyım, düşüncesinden vazgeçerek işe başlaman gerekir.

Yani, ayrıldığınızın hemen ertesi gününde harekete geçip, yara alan ilişkiyi onarmaya çalışmak yerine, ona da kendine de zaman tanımalısın. Neden böyle yapman gerektiğini merak ediyor musun? Anlatayım:

  • Çünkü ancak bu şekilde birlikteliğinizdeki yanlışları görme şansına sahip olabilirsiniz. Bu durum, çok yakından bakılınca fark edilemeyen bir resme uzaktan bakmaya benzer.

İlişkinin selameti için, bu uzaklık, çoğu kez işe yarar. Bu durumun, insan psikolojisi açısından, işlevsel bir yöntem olduğunu belirtmek isterim.

Psikolojide bu duruma, mola verme veya ara verme (time out) denilir.

Ara vermeyi, bir öğretmen-öğrenci ilişkisi içinde anlatmaya çalışalım:

  • Dersin işlenmesine ve diğer öğrencilerin dersi anlamasına sürekli engel olan ve her fırsatta yaramazlık yapan bir öğrenciyi düşünelim.

Öğretmen, bu öğrenci üzerinde time out (ara verme) yöntemini şöyle uygulayabilir: Öğrenciyi, beş-on dakikalığına, boş bir sınıfa gönderip, kendi davranışları hakkında düşünmesini ister.

Sesten, gürültüden ve insandan yalıtılmış bu ortamda yalnız kalan öğrenci, hareketlerinin yanlış olaylara sebebiyet verdiğini ve bu tür hatalı davranışları bir daha yapmaması gerektiğini büyük olasılıkla anlayacaktır.

  • Bu örneği, konumuz olan, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarına uygulayacak olursak, ayrılığın acı vermekle birlikte tedavi edici bir mahiyete sahip olduğunu da ifade edebiliriz.

Tamam, “time out”un faydalı olduğuna inandım; ama bu arada eski sevgilim, bir başkasına aşık olursa ne yapacağım?

İlgili Yazı: Surhubad Duası

Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Ya Başkasına Giderse?

Buna benzer bir endişe taşıyorsan eğer, şu istatistikten haberdar değilsin demektir:

  • Eski sevgilisinden ayrılıp yeni bir erkek veya kadınla çıkmaya başlayan insanların ilişkileri, yüzde doksan beş olasılıkla devam etmiyor.

Yani, sevgilin, bir başkasıyla çıkmaya ve onun sevgisi ile seni unutmaya çalışsa bile, büyük ihtimalle (yüzde doksan beş) yeni ilişkisinde başarısızlıkla karşılaşacaktır.

Bu istatistik, seni az biraz rahatlattı ise, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarından ikincisine geçebiliriz.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Kazanma Yolları, Kişisel Bakım ve Gelişim?

Ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarının ikincisini, bakım ve kişisel gelişim başlığı altında toplayabiliriz:

  • 2- Seni, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarını aramaya iten sebep, eskiden sana sırılsıklam aşık olan birinin, artık seninle birlikte olmaktan mutluluk duymaması değil miydi?

Yani, ilkin ona alımlı ve çekici gelen sen, onun nazarında artık itici ve soğuk bir profile dönüştün değil mi? Peki, bunun sebebini hiç düşündün mü?

Muhtemelen düşünmüşsündür; ama bir de benden dinle istersen:

  • Sevgili dostum, şu an, ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarını aramana yol açan etken, eski sevgilinin eskiden sende bulduğu güzel vasıfları ve olumlu nitelikleri artık bulamamasıdır.

Şayet, bu olumlu nitelikleri yeniden kazanırsan, hatta daha da ötesine geçip kendini geliştirir ve donatırsan, özetle, kişisel gelişim yolculuğuna çıkarsan, hiç şüphen olmasın, onu çok kısa sürede yeniden kazanabilirsin.

Bunun için özellikle ve ısrarla, kişisel gelişim kaynaklarını öneriyorum okurlarıma.

  • Sana da hem kişisel gelişim yolculuğunda elinden tutacak hem de ayrılan sevgiliyi geri kazanma yollarını tüm detaylarıyla öğrenmene vesile olacak profesyonel bir rehber önermek istiyorum.

Bu rehbere aşağıdaki bağlantıdan ulaşman mümkün. İyi gelişmeler…

Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Eski Sevgiliyi Geri Kazanmanın Kesin ve Garantili Yolları Seti'ni) indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce muhteşem ve hayret verici yorum var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir