Ayakkabı Büyüsü Riskli Bir Aşık Etme Uygulamasıdır

Ayakkabı büyüsü aşkın insana her şeyi yaptırabileceğinin en büyük kanıtıdır

Aşk o kadar güçlü bir duygudur ki insana her şeyi yaptırır. Büyü de insanın sevdiğine kavuşması için başvurduğu araçlardan biridir. 

  • Ayakkabı büyüsü ise kişinin sevdiğine kavuşmasını sağlayan güçlü bir büyüdür. Fakat büyünün korkunç riskleri de bulunmaktadır. Bu risklere rağmen insanlar ayakkabı büyüsü yaptırarak mutlu olmayı hedeflemektedir. 

Peki ayakkabı büyüsü nedir, nasıl yapılır, riskleri nelerdir ve nasıl bozulur? Yanıtları sizler için derledik. İşte ayakkabı büyüsü hakkında merak edilen tüm önemli detaylar:

Ayakkabı büyüsü nasıl yapılır?

Büyünün ilk aşamasında aşık ettirilecek kişinin ayakkabılarının büyüklüğü ölçüsünde iki adet ip kesilmektedir. Bu iplerin üzerine aşık ettirilecek kişinin ismi 163 defa tekrar edilmektedir.

Ayakkabı büyüsünün güçlü hale getirilmesi için kişinin ayakkabılarının içinde fark edilmeyecek kadar az miktarda tuz dökülür. Tuz döküldükten sonra yakılan iplerin külleri de ayakkabıların içine atılmaktadır.

  • Ancak dökülen tuz miktarı da kül miktarı da o kadar az olmalıdır ki kişi ayakkabılarının içinde herhangi bir şey olduğunu fark etmemelidir.

Bir kişinin ayakkabıları üzerine bu tarzda büyü işlemleri yapmak için “ev içinden bir işbirlikçiye” ihtiyaç vardır. Eski dönemlerde saray veya konaklarda bu hizmeti görsün diye cariyelere yüklü miktarda paralar verilmekteydi.

Büyünün korkunç sonuçlara yol açması

Kişi tuz ve kül dökülmüş ayakkabıları giymeye başladığı andan itibaren o ayakkabılarla sürekli kaza-bela yaşanan yerlere gidecektir.

Kişinin sevgilisi veya eşi varsa bunların başına korkunç şeyler gelecektir. Eğer kişinin gönlünde kimse yoksa bu sefer de kişinin ailesi korkunç olaylar yaşayacaktır.

Aşık ettirilmek istenen kişi çevresindeki herkesin zarar gördüğüne şahit olacaktır.

  • Bazen kişiler kaza-belaya maruz kalmazlar. Bunun yerine kendi elleri ile kendilerine büyük zararlar verirler.

Ancak her ne sebeple olursa olsun büyülenmiş kişinin etrafındaki şahıslar bir anda kişinin yaşamından çıkmaya başlarlar. Bazen makul sebeplerle bazen de korkunç sebeplerle.

İşte bu durumda sevdiğini elde etmek isteyen ve bu uğurda ayakkabı büyüsü yapan kişiye gün doğmuş olacaktır. Çünkü yaşanan her hadise büyülenen kişiyi kendisine biraz daha yaklaştıracaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkeği Kendine Aşık Etmenin 10 Pratik Yolu

Benim dışımda kimin var ki!

Büyüye maruz kalan kişi birkaç günde öylesine korkunç olaylar yaşar ki sığınacak bir liman arar. İşte tam da bu sırada ayakkabı büyüsü yaptıran kişiyle karşılaşır.

Büyünün tesiriyle de onu tek kurtuluş çaresi olarak görür ve tüm benliği ile ona bağlanır.

  • Aslında ayakkabı büyüsü ile yönlendirilen kişi aşık falan değildir. Sadece yaşadığı korkunç olaylar onu “o noktaya” zorlamıştır.

Bu yönüyle ayakkabı büyüsü iki kişilik olması gereken aşk ilişkisini “bir tarafın mutluluğu bir tarafın mutsuzluğu” üzerine kurmaktadır. Zaten ayakkabı büyüsüne başvuran kişiler de genellikle gözü kara aşıklardır. Bunlar için aşık oldukları kişinin duygularının da bir önemi yoktur. Tek önemsedikleri şey kendi arzularıdır ve aşkları “tek kişilik bir amaç”tan başka bir şey değildir.

 Ayakkabı büyüsünün alsa bozdurulamayacağı görüşü doğru mudur?

Hayır, ayakkabı büyüsü de diğer tüm büyüler gibi kolayca bozdurulabilecek bir büyüdür. Büyünün tesirsiz bırakılması için birbirinden farklı bozdurulma yolları vardır.

Ayakkabı büyüsünü bozdurmanın en etkili yolu Kuran-ı Kerim’den Felak ve Nas surelerini okumaktır. Bu surelerin okunmasıyla en tesirli kara büyüler dahi hükümsüz kalmaktadır.

  • Ayrıca büyüye maruz kalanlar genellikle büyülenmediklerini iddia edip dua etmekten kaçınmaktadır. Bu itibarla büyüye maruz kalanların yakınlarının da bu sureleri okumalarına ruhsat (izin) verilmiştir. Yani kişinin ailesinden bir fert ya da arkadaşlarından bir kişi de bu duayı okursa inşallah büyünün olumsuz tesirleri ortadan kalkar.

Ayakkabı büyüsü gibi korkunç yollara başvurmak yerine daha güvenilir bir yolla sevgiliye ulaşmak mümkün müdür?

Elbette ki sevgiliyi elde etmenin pek çok yolu vardır. Büyü yolu ile sevgiliyi elde etmeye çalışmak en korkunç metottur. Çünkü büyü öylesine şer bir uygulamadır ki bizzat yaptıran kişi için büyük riskler barındırır. Ayrıca büyü dinen caiz değildir. Bu hususta Kuran’da ve hadislerde kesin hükümler vardır.

Büyünün korkunç risklerine bulaşmadan sevdiğine kavuşmanın yolu ise duaların muazzam gücünden faydalanmaktır. Bu hususta En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı inşallah mutluluğu yakalamanıza vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir