Aslında Büyü Bozmak Çok Kolay Okuyun ve Yapın

Büyü Bozma Konusunda 3 Müthiş Etkili Uygulamayı Öğrenin ve Rahatlayın!

Bu yazımızda, aslında büyü bozmanın ne kadar kolay olduğunu 3 muhteşem uygulama ile size kanıtlamaya çalışacağız ve büyü bozma konusunda neler yapmanız gerektiğini en ince ayrıntısına kadar anlatacağız.

Eğer siz de büyü bozma konusunda en etkili yöntemleri uygulayarak size ya da herhangi bir başka insana yapılan büyüyü en kısa zamanda ve en garantili şekilde ortadan kaldırmak ve hükümsüz bırakmak istiyorsanız, bu yazımızı baştan sona kadar okumalı ve yazı içerisinde aktardığımız bütün detayları en ince noktasına kadar anlamalısınız.

 • Lütfen büyü bozma konusu ile ilgili aktaracağımız 3 önemli uygulamanın bütün detaylarını anlayın ve sonrasında bu uygulamaları tatbik edin, aksi takdirde yanlış adım atabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamaların yalnızca bir tanesini değil üçünü birden uygulamanızı ve bunları mümkünse art arda yapmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bazen bir büyünün etkisiz kılınabilmesi için birden fazla uygulama gerekebilir ve size yapılan büyü oldukça güçlü ve tesirli bir büyü ise, bunu ortadan kaldırabilmek için bütün uygulamaları sırasıyla yapmak gerekir.

 • Bu nedenle olaya garantili bir şekilde yaklaşmak ve bütün uygulamaları denemek en mantıklı yol gibi görünüyor, inşallah bu sayede büyü bozma konusunu tamamen halletmiş ve gündeminizden çıkarmış olacaksınız.

Şimdi 1. büyü bozma uygulaması ile başlayalım:

Büyü Bozma Uygulaması 1: Fatiha ve Muavvizeteyn Uygulaması

Bu uygulama, hem Fatiha Suresi’nin, hem de Muavvizeteyn Sureleri olarak bilinen Felak ve Nas Sureleri’nin birleşiminden oluşan oldukça güçlü ve tesirli bir büyü bozma uygulaması olarak bilinir.

 • Tarihte birçok insanın bu uygulama sayesinde, kendisine ya da çevresindeki insanlara yapılan büyünün tesirinden kurtulduğu ve rahatladığı anlatılır. Uygulama şöyle tatbik edilmelidir:

Evvela seher vaktinde uyanmalı ve uyanır uyanmaz büyü bozma uygulaması niyetiyle hareket etmeye başlamalısınız, yani niyetinizde ve aklınızda sürekli olarak bu uygulamayı yapacak olmanın düşüncesi olmalı.

Bu düşünce içerisinde herhangi bir günün seher vaktinde uyandıktan sonra sessiz bir ortama geçmeli, ardından da kıbleye doğru yönelerek, 7 defa Fatiha Suresi’ni okumalısınız.

7 kez Fatiha Suresi’ni okurken bu mübarek sureyi ayakta okumalı, ardından da diz üstü çöküp 3 defa Felak Suresi’ni, 3 defa ise Nas Suresi’ni okumalısınız.

 • Kısaca büyü bozma uygulaması konusunda, evvela ayakta iken 7 kez Fatiha Suresi’ni, ardından da dizüstü çökerek 3 defa Felak Suresi ve 3 kez de Nas Suresi’ni okumalı ve bu uygulamayı yaparken aklınızda sürekli olarak büyü bozma niyeti olmalı.

Bu uygulama bittikten sonra şu cümleleri okuyarak büyü bozma uygulamasını bitirmelisiniz:

 • “Üzerimizde bulunan kötü enerjiyi ve negatif etkileri en kısa sürede ve en güzel şekilde bizden bertaraf edecek olan Yüce Allah’ım, bizi hem günlük hayatımızda ve dünyamızda, hem de ahiret hayatımızda rahatsız ve huzursuz eden bu çirkin enerjiyi bizden kaldır. Amin.”

Bu şekilde büyü bozma uygulamasının 1. halini tamamlamış olacaksınız, şimdi de ikinci uygulamaya devam edelim ve bu uygulamayı da detaylandırmaya başlayalım:

Büyü Bozma Uygulaması 2: Hüddam Garâminâr Uygulaması

Yukarıda da dile getirdiğiniz gibi sadece bir uygulama ile iktifa etmeyin (yetinmeyin) ve 2. ve hatta 3. uygulamayı da art arda yapmaya devam edin.

2. büyü bozma uygulaması şöyle gerçekleştirilir:

Yine seher vaktinde uyanmanız ve yine sessiz bir ortama geçtikten sonra, büyüleri bozan ve etkisiz hale getiren en önemli görevli varlıklardan, yani hüddamlardan biri olarak bilinen Hüddam Garâminâr ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

 • Bu konuda endişe etmenize hiç gerek yok, çünkü Hüddam Garâminâr, normalde kendisini istihdam eden ve görevlendiren insanlara karşı son derece şiddetli ve haşin bir tavır sergileyerek onları musibetlere atar; fakat büyü bozma uygulamasında hiç kimseye zarar verdiği görülmemiştir. Hele ki birinci uygulamanın ardından yapılan bu ikinci uygulamada Hüddam Garâminâr isimli bu görevlinin zarar verme olasılığı son derece düşüktür.

Şimdi böyle bir sessiz ortama geçtikten sonra yine kıbleye doğru dönmeli ve gözlerinizi kapatarak, 77 defa “Hüddam Garâminâr” demelisiniz. Tabi bu ifadeyi 77 defa söylerken aynı zamanda büyü bozmak amacıyla bu işlemi yaptığınızı aklınızda tutmaya ve sürekli bir şekilde düşünmeye gayret göstermelisiniz.

Bu tabiri 77 defa okuduktan sonra ise, şu cümleleri bir defa okuyarak uygulamayı bitirmelisiniz:

 • “Kim bilir hangi sıkıntılı ve musibetli insan tarafından yapılan büyünün çirkin etkilerinin ve musibetli sonuçlarının ortadan kaldırılması için sana müracaat ettim Ey Hüddam Garâminâr, biliyorum ki sen bu konuda oldukça yetenekli ve son derece güçlü bir varlıksın.
 • Ve biliyorum ki sana müracaat eden insanları en güzel şekilde yola kayar ve onların bu ihtiyaçlarını gidererek onlara gönül selameti verirsin. Ben de bu selametten ve bu gönül huzurundan istifade etmek istiyorum.”

Bu cümlelerin ardından 2. büyü bozma uygulaması da bitmiş olacak. Şimdi üçüncü uygulama ile devam edelim:

Mutlaka Oku: Kara Büyü

Büyü Bozma Uygulaması 3: Sessiz Ortam ve İçsellik Uygulaması

Bu uygulama ise, birinci ve ikinci uygulamalar bittikten hemen sonra yapılabileceği gibi ayrı bir zamanda ve tek başına da uygulanabilir, şöyle olmalıdır:

Yine seher vaktinde uyanmalı ve sessiz bir ortama geçtikten sonra bağdaş kurmalı ve bağdaş kurduktan sonra gözlerinizi kapatarak büyü bozma niyetini ve düşüncesini aklınızda tutmaya çalışmalısınız.

 • Gözleriniz kapalı bir şekilde ve bağdaş kurmuş bir pozisyonda ortalama 1 dakika boyunca, yapılan büyünün hükümsüz kalması ve bu negatif enerjinin tamamen ortadan kalkması düşüncesine sabitlenmeye çalışmalısınız.

Bu şekilde ortalama bir dakika boyunca düşündükten sonra, gözlerinizi açmalı ve şu cümleleri 3 defa üst üste okumalısınız:

 • “Hayat kalitesini düşüren ve insanın yaşama arzusuna ket vuran bu negatif enerjinin ve çirkin uygulamanın bizden kaldırılması ve tamamen hükümsüz kılınması amacıyla buradayım. Evrenin bütün iyi ruhları ve iyi niyetli varlıkları adına, bu uygulamanın en güzel şekilde etki göstermesini talep ediyor ve bu kötü enerjinin tamamen iptal edilmesini diliyorum.”

Bu cümlelerle birlikte 3. büyü bozma uygulaması da bitmiş olacak, fakat aşağıdaki hususları da mutlaka okuyun ve uygulamaları ona göre yapın, aksi takdirde yanlış adım atarak ciddi sıkıntılara sebebiyet verebilirsiniz:

Büyü Bozma Konusunda Mutlaka Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • A) Yukarıda da dile getirdiğimiz gibi bu üç uygulamayı mümkünse peş peşe yapmaya çalışın, çünkü yapılan büyünün etkisi çok güçlü ise uygulamalardan sadece bir tanesi yeterli olmayacaktır.
 • B) Bu büyü bozma uygulamalarını tatbik ederken, içinizde tam bir inanç ve tam bir sükûnet hali hüküm sürmeli, aksi takdirde herhangi bir kötü bir düşünceye kapılmanız halinde uygulama da etkisiz kalacaktır.
 • C) Bu uygulamaları yaparken haftanın herhangi bir gününü tercih edebilirsiniz, fakat mutlaka seher vakti olmalı ve seher vaktinin bu konudaki etkisinden istifade etmelisiniz.
 • D) Bu uygulamaları yaparken okuyacağınız cümleleri sizden başka hiç kimse duymamalı, aksi takdirde büyü bozma uygulamaları neticesiz kalacak ve verimsiz olacaktır.

Bu dört önemli noktanın altını çizdikten ve size bu konuda en doğru bilgileri verdikten sonra, şimdi de bir kitap tavsiyesinde bulunmak istiyoruz:

Büyü Bozma Konusunda Müthiş Bir Kaynak: Kenzül Dua Kitabı

Birçok insanın, kendisine veya çevresindeki insanlara yapılan çirkin büyünün negatif enerjisinden kurtulmasına vesile olan bu kitap, aynı zamanda Her Kapıyı Açan Murad Duaları adıyla da bilinir.

 • Bu kitap, sadece büyü bozma konusunda değil, herhangi bir arzunun ve herhangi bir dileğin gerçekleştirilmesi hususunda da müthiş dualar taşıyor.

Ayrıca bu kitaptan istifade ederek her türlü dileğine ve muradına kavuşan insanların sayısı da çok fazla, zaten kitabın tanıtım sayfasında bu insanların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

Ayrıca şu yazımızı da okuyun: Büyü Nasıl Anlaşılır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir