Aslan Burcu Kadını Aşık Olursa Ne Yapar, İşte Yanıtlar!

aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar

Aslan burcu kadını aşık olduğunda davranışlarındaki değişiklikler nelerdir ve Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Sorusuna gelince, Aslan burcu kadınları gösterişi sever demiştik. Şayet aşık olursa ve karşısındaki erkek gösterişten hoşlanmıyorsa bunu bir kenara bırakmasından aşık olduğunu anlayabilirsiniz. Romantik görünmeyen Aslan burcu kadını aşık olunca romantikleşmeye başlar. Kendisinde ani değişimlere şahit olabilirsiniz. Kırmızı halıları kaldırıp yerine güller serper.

Aslan Burcu Kadını Aşık Olursa Konuşur

Başka bir deyişle Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Aşık olduğu nasıl anlaşılır? Dediğimizde konuşmalarından anlayabiliriz. Aşık olduğu adamı dilinden düşürmeyecektir. Sürekli onun hakkında iyi ya da kötü konuşacak, gözleri onu arayacaktır. Bunun yanı sıra aşık olduğu adamla bir araya geldiğinde ona iltifatlar yağdıracak ve ilgisini çekmek için rezil olması gerekiyorsa bile olacaktır. Aslan burcu kadını ilgi odağı olabilmek için elinden gelen her şeyi yapar. Buna aşık olduğu adamın ilgisini çekmek eklenince neler yapacağını tahmin etmek oldukça güçtür. Kısaca Aslan burcu kadınları aşık olduğunda çıldırır.

Aslan Burcu Kadını Aşık Olursa Kesenin Ağzını Açar

Yine Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Sorusuna bir cevap vermek gerekirse, kesenin ağzını açar diyebiliriz.

  • Kendisi için oldukça fazla harcama yapan, gösterişinden ödün vermeyen, her istediğini elde etmeye çalışan Aslan burcu kadını bu seferde sevdiği adamı elde etmek için cömertleşecektir. Ona pahalı hediyeler alır. Bu hediyeler genellikle kendi tarzına hitap eder fakat erkeğin geri çevirebilme gibi bir lüksü yoktur.

Tabi bir Aslan burcu kadınının aldığı hediyeyi fiyatı ne olursa olsun geri çevirirseniz onun daha çok ilgisini çekeceğiniz de bir gerçek. Herkesin ilgisini çekmek isteyen Aslan burcu kadını sizin ilginizi çekemediğinde kendisini daha çok ortaya atacaktır. Bunlar bir nebze Aslanı ehlileştirme yoludur.

Aslan Burcu Kadını Aşık Olursa Korumacı Olur

Aslan burcu kadını aşık olduğunda, koruma kalkanları devreye girer. Yani aşık olduğu adamı korumak için elinden gelen ne varsa yapacaktır. Gerek bir kötü söze karşı gerekse aşırı kıskanç olan Aslan burcu kadını diğer kadınları erkeğinden uzaklaştırmak için komplo teorileri bile üretebilir. Aslan burcu kadınları kıskanılmayı ve kısıtlanmayı sevmez fakat bu yalnızca kendisi için geçerlidir. Şayet kendisi çok kıskanç, korumacı ve kısıtlayıcı bir kadındır. Yine de tüm kıskançlığına rağmen eğer aşık olmuşsa o adamı herkese övmekten geri durmaz. Hatta kötü olan huylarını saklamayı iyi bilir.

Aslan Burcu Kadını Aşık Olursa Ne Yapar ve İlişki Süreci

Aslan burcu kadını aşık olduğu adamı tavladı ve artık bir ilişkiniz var. Peki, Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? İdare etmeye başlar. Erkeğin hayatına sürekli müdahale eder. Bu ilişkiyi dört dörtlük gösterebilmek için elinden geleni yapacaktır. Buna erkeğin davranışları, giyimi, tarzı da dahil. Nerede ne giymesi gerektiğine nasıl davranması gerektiğine, kiminle ne konuşup ne konuşmaması gerektiğine yeri geldiğinde kavgalı dahi olsa, insanlara ilişkide bir pürüz yokmuş gibi göstermeyi ister. Kısaca Aslan burcu kadını ile ilişkiniz varsa başkalarına iyi rol kesmeniz, mükemmel bir erkek olduğunuzu her daim göstermeniz, kadınınızı herkese övmeniz, yeri geldi herkesin içinde dudaklarına bir öpücük kondurarak ona aşkla bakmanız gerekmektedir.

  • Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Kıskanır. Hatta aşırı derecede kıskanç olabilir. İnsanların olduğu bir ortamda asla başka bir kadınla ilgilenmemelisiniz. Şayet Aslan burcu kadını sizin başka bir kadınla ilgilendiğinizi görürse o sıra sadece gözlerini belertmekle yetinir. Fakat sonrasında size kan kusturacağından emin olabilirsiniz. Birlikte bir yere gittiğinizde ve insan içine girdiğinizde Aslan burcu kadınını bir köpek yavrusu gibi takip etmek durumundasınız. Yalnızca tasmanızın ipinin yettiği uzaklığa gidebilir, orada da gözlerinizi kadınınızdan ayırmamanız gerekmektedir.

Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar?  Sorusu bir kenara, Aslan burcu kadını ile bir ilişki yaşamadan önce etraflıca düşünmenizde fayda vardır. Tüm burçlar arasında en katlanılmayan burç olarak bilinir Aslan burcu. Gerek erkeği gerekse kadını ile ilişki yaşamak sabır ister. Tabi birazda çaresizlikten… Aslan burcu kadınları idare edilemez. İsteklerini ve arzularını bir kez yerine getirdiğinizde ilişki başlamadan önce ona müsemma gösterdiğinizde ardı arkası gelmeyecek isteklerle dolup taşacaktır ve kendinizi yapmak durumunda hissettirecektir. Şayet istekleri yerine gelmediğinde Aslan burcu kadını çıldırabilir. Siz onu bırakmadan o sizi bir anda yolun ortasında bırakıverecektir. Kısaca “bana aşık oldu” diye aldanmayın.

Henüz Size Aşık iken İlişkinizi Bitirirseniz…

İlişkiniz yürümedi ve bitti. Fakat Aslan burcu kadını hala size aşık. Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Sizi canınızdan bezdirir. Aslan burcu kadınlarının duygularını saklamak gibi bir gereksinimleri yoktur size karşı. Fakat çevresine karşı rol keseceğinden emin olabilirsiniz. Aslan burcu kadını kendisini küçük düşürmek istemez. İlişkinizin sizden ötürü bittiğini ve sizi terk ettiğini dile getirmekten çekinmeyecektir. Kapınızda ağlarken biri onu görse hemen değişim gösterecektir ve bir bahane bulacaktır. O size aşıkken ilişkiniz biterse tacizlere hazırlıklı olun. Öncelikle onu terk ettiğinizi kendine yediremeyecektir. Bu durum kafasında sizinle ilgili entrikalar yaratmasına neden olacaktır.

  • Bir Aslan burcu kadınını terk etmek yerine onun sizi terk etmesi için elinizden geleni yapmanız sizin için daha hayırlı olur. Aslan burcu kadını aşırı egoludur ve egoları sizin onu terk etmenizi kabullenemez. Fakat bunu çevresindeki insanlara asla belli etmez. Sizi kötülemek diğer bir yandan da kendisine döndürmek için elinden geleni yapacaktır.

Bir Aslan burcu kadınına geri döndüğünüzde ise o tasmayı yeniden takarsınız. Hatta bunu bir intikam oyununa çevirip geri döndüğünüz gün sizi terk edebilir. İşte bu sebeple bir Aslan burcu kadını ile ilişki yaşamadan önce çok çok iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Kısaca Aslan burcu kadını aşık olursa ne yapar? Nasıl belli eder? Sorusunun cevabı, sürekli aşık olduğu adam hakkında iyi ya da kötü konuşması, gözlerinin onu araması, onun dikkatini çekmek için elinden geleni yapması, onu önce sözleri ile sonra pahalı hediyelerle yola getirmek istemesi, onu herkese karşı koruması ve onunla bir ilişki yaşayabilmek için elinden gelen her şeyi yapması diyebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir