Aşk Duası Yapanlar Kesinlikle Dikkatli Olmak Zorunda Çünkü…

Aşk Duası Nedir, Nelere Dikkat Ederseniz Duanız Gerçekleşir?

Hem mutluluk hem de duygusal acı veren bir duygu olan erkek ve kadın arasındaki arzu ve duygu yoğunluğu aşktır. Aşk duygusu karşılıklı olduğu takdirde mutluluk verir, fakat taraflardan biri aynı duygularda değilse karşılıksız aşk söz konusu olur.

  • Karşı cins bizimle aynı duyguları hissetmiyorsa onu kendimize bağlamak ve âşık olmasını sağlamak için aşk duası okuyabiliriz. Bu aşk bizim için hayırlı ise duamız kabul olur.

Aşk Duası Hangi Durumlarda Okunur?

Bizim âşık olduğumuz karşı cinsin de bize âşık olması için aşk duasını okuyabiliriz. Bunun dışında eşimiz ya da sevgilimizin bize ilgisinin az olduğunu düşünüyor ve bundan mutsuz oluyorsak aşk duası bu durumlarda da kolaylıkla okunur.

Aşk Duası Hangileridir?

Âşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmek ve kendinize bağlamak için ya da ilgisizliğinden mutsuz olduğunuz eşiniz/sevgiliniz için yapılacak bazı dualar şöyledir:

  • On dört gün boyunca Kevser Suresi her gün 71 defa okunur. On beşinci gün bin bir defa Kevser Suresi okunup, dilek dilenir. 
  • 3 kere Yasin ve 3 kere Ayetel Kürsi okunup âşık olması istenen kişinin hayırlı ise âşık olması için dua edilir.

Yukarıdaki duaları yaparken aşağıya aldığımız detaylara da riayet eden birçok kişi, duasının kabulü ile mutluluk ve huzur bulmuştur, bu nedenle aşağıdaki şartlara riayet etmek çok önemlidir.

İlgili Yazı: 2 Kişi Daha Surhubad Duası ile Kurtuldu

Aşk Duasında Dikkat Etmemiz Gerekenler

Aşık etme duasını okurken, duaya konu olan kişinin bizim için hayırlı ise âşık olması talebini ve arzusunu  duamızda belirtmeliyiz. Okuduğumuz aşk duası başka birine zarar veren bir dua olmamalıdır. Zaten bu dua da kabul olmaz.

  • Duamızın kabul olması için duamıza konu olan kişinin bize helal olan bir kişi olması gerekmektedir. Örneğin başka birinin eşinin bize âşık olması için dua ettiğimiz takdirde duamız kabul olmaz, daha da önemlisi günaha gireriz. Duamızı okurken tamamen temiz duygularla, abdest alarak okumalıyız.

Aşık Duasının Gerçekleşmemesi

Okuduğumuz aşk duası gerçekleşmezse, umutsuzluğa kapılmamalıyız. Sadece bu dua için değil, bir dilekle okuduğumuz her duanın gerçekleşmemesi sonucu umutsuzluğa kapılmamalı ‘hayırlısı bu’ diye düşünmeliyiz.

  • Umutsuzluğa kapılmamamızın yanında aynı zamanda duamız kabul olmuyorsa ya da olması gecikiyorsa isyan etmemeliyiz. İsyan etmek de duamızın olmasını geciktirir ya da hiç gerçekleştirmez.  Duamıza konu olan kişi gerçekten hayırlı ise geç de olsa duamız kabul olacaktır inşâallah.

Şu tavsiyemiz de çok değerli:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Aşk Duası Yapanlar Kesinlikle Dikkatli Olmak Zorunda Çünkü…” üzerine bir yorum

  1. Bu kitap gerçekten işe yarıyor mu lütfen yardımcı olun bu yorumlar foğru mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir