Aşık Etme Büyüsü % 100 Etkili ve Kolay Bir Uygulama

Aşık etme büyüsü ile alakalı tüm önemli teferruatlar, nasıl uygulanır, nasıl bozulur?

Aşık etme büyüsü veya tılsımı, günümüzde de sıkça kullanılan bir büyü türü; aynı zamanda tarih boyunca en fazla uygulanan büyü türüdür. Hatta kadim kitaplarda aşık etme büyüsü tek başına diğer tüm tılsım ve büyüler kadar yer tutmaktadır. Denilebilir ki tarihin ilk çağlarından günümüze kadar büyüye başvurmanın en önemli sebebi aşk mevzularındaki problemleri çözüme kavuşturmaktır.

Biz de bu yazımızda aşık etme büyüsü ile ilgili detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Yazımızın sonunda ise aşık etme konusunda büyüden çok da hayırlı ve etkili bir yol hakkında tavsiyede bulunacağız.

İşte aşık etme büyüsü hakkında her şey

Aşık etme büyüsü olarak uygulanan çok farklı büyüler vardır

Aşık etme büyüsü olarak uygulanan birbirinden farklı onlarca uygulama bulunmaktadır. Bu büyüler içinde ilk göze çarpanlar şunlardır:

 • Vefkle yapılan aşık etme büyüsü
 • Domuz yağı büyüsü
 • Kaşık büyüsü
 • Saç büyüsü
 • Adet kanı büyüsü
 • Mum büyüsü
 • Lamia büyüsü
 • Karabiber büyüsü
 • Düğüm büyüsü

Burada sıraladığımız aşık etme büyüleri içinde şüphesiz ki en etkili olanı listenin başında bulunan “vefkle yapılan aşık etme büyüsü”dür. Bu yazımızda hakkında bilgi vereceğimiz aşık etme büyüsü de bu uygulama tarzı olacaktır.

Aşık etme büyüsü nasıl yapılır?

Aşık etme büyüsü üç aşamada uygulanan bir büyüdür.

Bu aşamalar “vefk hazırlama aşaması”, “mayalama aşaması” ve “nihayet aşaması”dır.

Aşık etme büyüsünün 1. aşaması

Büyü için vefk hazırlama

Vefk ifadesi Arapça bir sözcük olup “denge, düzen, uyum” anlamlarına gelmektedir. Aşık etme büyülerinde ise büyü yapmak maksadıyla hazırlanmış yazılı metin anlamındadır.

Aşık etme büyüsündeki vefklerde öncelikle bir kağıdın ya da beyaz bir kumaşın üzerine düzgün geometrik bir şekil çizilir ve büyüye kaynaklık edecek sözcükler bu geometrik şeklin içine yazılır.

Aşık etme büyüsü için hazırlanan bu vefklerde yazılan ifadelerde şu bilgiler yer alır:

 • Aşık ettirilecek kişilerin adları
 • Aşık ettirilecek kişilerin yaşları
 • Şahısların annelerinin adı (büyü uygulamalarında kimlik tespiti anne üzerinden yapılır.)
 • Bazı dini metinlerden alıntılar
 • Anlamını sadece medyumların bildiği bazı arkaik kavramlar

Bazen vefklerde burada sıralanan bilgiler dışında kuş, yılan, çiçek, iğne gibi kimi sembolik çizimler de bulunmaktadır. Bu çizimlerde amaç kişilerin hangi tarzda birbirlerine aşık ettirileceklerini belirlemektir.

Vefklerde kullanılan dil genellikle Arapça ya da Süryanicedir. Latin alfabesi ile vefk yazılması imkansız değilse bile oldukça zordur.

Aşık etme büyüsünün ilk aşaması olan vefk hazırlama işi büyünün en zor tarafıdır ve mutlak surette üstat mertebesine yükselmiş bir medyum tarafından icra edilmelidir.

Mutlaka Oku: Ferec Duası

Aşık etme büyüsünün 2. aşaması

Mayalama aşaması

Mayalama aşaması hazırlanan vefkin belli bir süre bekletilmesidir.

Vefkte kullanılan tılsımlı sözcüklerin niteliğine göre vefk olarak hazırlanmış yazılı metin aşık ettirilecek kişilerin yaşadığı yere yakın bir mevkide saklanmaktadır.

Saklama süresi 4, 7, 21 gün gibi belirlenmiş süreler dahilinde yapılmaktadır.

Mayalama sürecinin kaç gün süreceğine büyü yapan üstad karar verecektir.

Mayalama süreci boyunca aşık etme büyüsü kişilerin ruhlarına ve zihin yapılarına güçlü biçimde tesir eder. Kişiler çok hızlı bir değişim yaşar.

Aşık etme büyüsünde hazırlanan vefkin saklanması muska yapılmasındaki uygulamaları hatırlatabilir. Muskalarda da hazırlanan yazılı kağıdın saklanması gerekmektedir. Ancak unutulmamalıdır ki vefkler, muskalardan daha eski bir uygulamadır ve tesirleri de çok daha güçlüdür.

Aşık etme büyüsünün 3. aşaması

Nihayet aşaması

Büyünün bu son aşamasında daha önce hazırlanıp belli bir süre saklanan vefk kağıdı bulunduğu yerden çıkarılır ve medyumların deyimiyle “nihayete kavuşturulur.”

Nihayete kavuşturma, büyünün tamamlanması anlamına gelmektedir.

Ancak büyünün bu son aşamasında tıpkı bir resmi evraka mühür basıp onaylamak gibi vefk kağıdının da onaylanması gerekmektedir. Buradaki söz konusu onay ilginç ritüellerle yapılmaktadır.

El yazması büyü kitaplarında bu aşamada aşık ettirilecek kadın ile erkeğe ait birer özel eşyanın alındığı ve bu eşyaların vefk kağıdı ile birlikte yakıldığı ifade edilmektedir.

Aşık etme büyüsü kaç günde tutar?

Aşık etme büyülerinin genellikle nihayet aşamasından sonra yarım ay döngüsü içinde tutmaya başladığı ifade edilir. Bu süre yaklaşık olarak iki haftaya denk gelmektedir.

Ancak aşık etme büyüsünün büyünün uygulanmaya başlandığı ilk günlerde de yavaş yavaş tesirini gösterdiğini ifade etmek gerekir.

Aşık etme büyüsü ile oluşturulan duygular kalıcı mıdır?

Büyü ile kişilerde oluşturulan duygular ve düşünceler kalıcı değildir. Büyü belli bir süre güçlü etkiler gösterir ancak bir süre sonra tüm tesirini kaybeder.

Aşık etme büyüsünün bu geçici özelliğinden dolayı büyü yaptıran kişinin büyünün tesiri geçmeden sevdiği kişiyle evlenmesi daha da önemlisi onun kalbini kazanması gerekmektedir.

Aşık etme büyüsü her zaman hayırlı amaçlar için uygulanmaz, dikkat!

Tarih boyunca aşık etme büyüsü her zaman masum gönül ilişkilerini temin etmek üzere uygulanmamıştır.

Bazen büyük bir mirasa konmak, bazen evlilik yoluyla tahtın sahibi olmak, bazen de daha başka kirli emellerine ulaşmak için bu büyüyü kullanan art niyetli insanlar ortaya çıkmıştır.

Aşık etme büyüsü bazen de evli şahıslara yönelik yapılmış ve pek çok yuvanın dağılmasına neden olmuştur. Çünkü bu büyü ile etkilenen kişi çocuklarını ve eşini gözden çıkarmakta ,tüm benliğiyle aşık ettirildiği kişiye yönelmektedir.

İşte böylesi durumlarda aşık etme büyüsünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Aşık etme büyüsü nasıl bozdurulur?

Aşık etme büyüsünün pek çok farklı bozdurulma yolu olsa da bunlar içinde en güvenilir ve en etkili olanı Kuran sureleri okuyarak büyü bozmaktır.

Kuran-ı Kerim’den Muavvizeteyn adı verilen Felak ve Nas surelerinin okunması ile en güçlü büyüler dahi hükümsüz bırakılabilmektedir.

Aşık etmek konusunda büyüden çok daha hayırlı bir yol

En Etkili Aşk Duaları kitabı

Her türlü büyü uygulamasının dinen caiz olmadığını ifade ederek sevgili okurlarımıza çok daha hayırlı bir yol tavsiye etmek istiyoruz.

Aşık etme konusunda duaların muazzam gücünden faydalanmak istiyorsanız onlarca etkili aşk duasına yer veren ve pek çok müminin hayatında hayırlara vesile olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka incelemelisiniz.

İnşallah bu eser sizin hayatınızda da hayırlı gelişmelerin yaşanmasına vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: Sıkıntı Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir