Adet Kanı Büyüsüyle 4 Haftada Muradıma Kavuştum

Adet kanı büyüsü hakkında herkesi daima şaşırtan çok ilginç bilgiler

Adet kanı büyüsü insanlık tarihinin en eski aşık etme uygulamaları arasında yer alır. Binlerce yıllık belgelerde bile bu büyü hakkında bilgiler bulunur. Günümüzde de en yaygın başvurulan aşık etme ve kendine bağlama büyülerinden biri yine adet kanı büyüsüdür.

 • Bu büyü yapılır yapılmaz hemen erkeklere tesir eden ve dördüncü haftanın sonunda en yüksek seviyeye ulaşarak onları deli divane aşık eden bir büyüdür.

Bu yazımızda adet kanı büyüsü hakkında önemli bilgiler vereceğiz ve yazımızın sonunda aşık etme yolunda büyüden çok daha etkili bir yol hakkında tavsiyede bulacağız.

Adet kanı büyüsünde erkeğin içeceğine adet kanı karıştırılması efsanesi

Hiçbir büyü kitabında olmamasına rağmen Anadolu’da adet kanı büyüsünde erkeğin içeceğine kadının adet kanından birkaç damlanın karıştırılarak büyü yapıldığına dair bir inanç vardır.

Elbette ki böyle bir uygulama tarihin hiçbir döneminde yoktur. Ancak büyü hakkında yetersiz bilgisi olan ve sadece bu uygulamanın adını duyan Anadolu halkı geniş hayal dünyası ile böyle bir ritüel uydurmuştur.

 • Adet kanı büyüsü gerçekten de kadının adet kanıyla yapılmaktadır. Fakat büyünün hiçbir aşamasında erkeğe adet kanı içirilmez.

Kadınların adet kanları sağlığa ciddi zararlar verebilecek toksinler barındırmaktadır. Bu sıvının başka içeceklere karıştırılarak erkeği içirilmesi halinde telafisi mümkün olmayan sağlık sorunları ortaya çıkabilmektedir.

Adet kanı büyüsü ile erkeği ne kadar süreliğine kendime aşık edebilirim?

Aşık etme büyülerinin tümü belli bir vade sınırlı olan uygulamalardır. Yani büyü erkeğin duygu ve düşüncelerini belli bir süreliğine yönlendirir. Kadın bu süre boyunca kendisini erkeğe sevdirmeli, onunla güçlü bağlar kurmalı ve eğer istiyorsa onu nikah masasına oturtmalıdır.

 • Aşık etme büyüleri genellikle 3 ay, 6 ay, 14 ay gibi kısa süreler için erkekleri etkilemektedir. Oysa adet kanı büyüsü çok daha uzun bir süre tesirini devam ettirmektedir.

Kadim büyü kitaplarında adet kanı büyüsünün büyü yaptıran kadın adetten kesilinceye yani menopoza girinceye kadar tesirini sürdürdüğü yazmaktadır. Bu yönüyle adet kanı büyüsünün en uzun süre etki eden aşık etme büyüsü olduğu söylenebilir.

Adet kanı büyüsü için gereken malzemeler

Adet kanı büyüsünün icrası için şu malzemeler gereklidir:

 • Temiz beyaz bir bez parçası
 • Kırmızı mürekkepli kalem
 • Bir miktar tuz
 • Aşık ettirecek erkeğin evine yakın bir yerden alınmış bir miktar toprak

Bu büyü malzemelerinin alındıktan sonra ulu orta bırakılmaması ve büyümeye başlama anına kadar gizli bir yerde muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Mutlaka Oku: Sabun Büyüsü

Adet kanı büyüsü nasıl yapılır?

Adet kanı büyüsüne kadın adet olacağını önceden hissettiği anda başlanır. Yani henüz adet olmamışken büyü uygulamalarına geçilir.

 • Adet dönemi kadınlarda belli bir takvim çerçevesinde sürekli tekrar eder. Bu nedenle kadınlar ayın hangi gününde adet olacaklarını bilirler. Ayrıca kadınlarda hafif göğüs ağrısı, kas kasılmaları, baş ağrısı ve psikolojik gerginlik de adet olunacağının habercisidir.

Adet kanı büyüsünde adet olunmadan birkaç gün önce beyaz bir beze vefk yazılır.

Adet kanı büyüsünde hazırlanan vefk

Vefk, Arapçada “denge” ve “uyum” anlamlarında kullanılan bir sözcüktür. Ancak medyumların dünyasında “büyü yazısı” anlamına gelir.

 • Adet kanı büyüsünde beyaz bir bezin üzerine aşık ettirilecek erkeğin adı ile çeşitli tılsımlı ifadeler yazılır. Kadın bu yazılı bez parçasını petinin altına yerleştirir ve adetinin birinci gününde kanının bu yazılara bulaşmasını temin etmeye çalışır.

Bazı durumlarda petinin altına vefk bezini bırakan kadınların adetlerinin tahmin edilenden erken ya da geç gerçekleştiğine de tanık olunur. Çünkü büyü yapmanın verdiği stres adet düzensizliğine yol açabilir.

Adet kanı büyüsünde ikinci aşama

Bu aşamada üzerine tılsımlı sözcükler yazılmış ve adet kanı bulaşmış beyaz bez kapalı bir yerde muhafaza edilerek birkaç gün kurumaya bırakılır.

 • Kanlı adet bezinin başka şahıslar tarafından görülmemesine dikkat edilmelidir. Çünkü adet kanı bulaşmış vefki gören kişilerin büyüden olumsuz etkilenme riski vardır.

Büyü malzemelerinin büyü ile ilgisi olmayan kişilerden saklanması kuralı sadece adet kanı büyüsü ile ilgili bir uygulama olmayıp genel büyü yapma kaidelerinden biridir.

Aşık ettirilecek erkeğin yaşadığı yerden bir miktar toprak alınması

Adet kanı büyüsünde aşık ettirilecek erkeğin yaşadığı yerden “bir avuçtan daha az miktarda” toprak alınmaktadır.

Alınacak toprağın illa ki erkeğin yaşadığı evin çevresinden alınması gerekmez. Buradaki tek ölçüt toprak alınan yerin kadının evinden uzak, erkeğin evine ise yakın olmasıdır.

Vefk bezinin yakılması aşaması

Vefk bezi bu aşama yakılarak küller erkeğin yaşadığı yerden getirilen toprakla karıştırılmaktadır. Bu esnada aşık ettirilecek erkeğin adının da içinde geçtiği tılsımlı ifadeler defalarca tekrar edilmektedir.

Bu aşmanın sonunda ise hazırlanan kül ve toprak karışımına bir miktar tuz katılmaktadır. Tuz, bekar erkeklerin aşık ettirilmesi için ilave edilen bir malzemedir. Eğer evli bir erkek aşık ettirilecekse tuz yerine un kullanılmaktadır.

Adet kanı büyüsünün son aşaması: 4 mühür bırakma

Büyünün bu son aşamasında hazırlanan karışım dört kısma ayrılır. Bu karışımların her birine mühür adı verilir. Çünkü resmi evraklarda bir belgenin onaylandığını gösteren mühür gibi bu 4 küçük karışım da büyünün tamamlandığını göstermektedir.

Dört parçaya bölünen toprak-kül-tuz karışımı kadının yaşadığı evin dört  yönüne dökülmektedir.

Adet kanı büyüsü kaç günde tutar?

Adet kanı büyüsünün son aşaması olan 4 mühür merhalesi bittikten sonra büyü tesirlerini göstermeye başlar. Büyünün uygulandığı ilk günde dahi erkeğin kadına bakışı değişir ve ona karşı olumlu duygular beslemeye başlar.

Büyü yavaş yavaş etkilerini arttırır ve kadın ikinci adetini görmeye başladığı anda erkek artık aşkını hem kendisine hem de kadına itiraf etmeye hazır hale gelir.

Adet kanı büyüsü nasıl bozulur?

Adet kanı büyüsü üç farklı yolla bozulmaktadır:

 • Kurban kesme ritüeli ile adet kanı büyüsünü bozma
 • Büyünün tesirini başka bir alana yönlendirerek büyüyü etkisizleştirmeye çalışma
 • Kuran-ı Kerim’den büyü bozma duası hükmünde kabul edilen sureleri okuyarak büyüyü bozma (Bu yol en etkili ve en güvenilir büyü bozma metodudur.)

Bu üç yol dışında eğer kadının büyü yapmaya başladığı adet döneminde kendisiyle birinci dereceden kan bağı olan bir aile ferdi ölürse büyü kendiliğinden bozulur ve tutmaz.

Aşık etme yolunda büyüden çok daha etkili bir yol

Büyü yapmak ciddi riskleri beraberinde getirir. Hatta bazen telafisi mümkün olmayan zararlara yol açar. Üstelik büyü yedi büyük günahtan biridir ve dinen kesinlikle caiz değildir.

İşte bu itibarla sevgili okurlarımıza sevdiğine kavuşma yolunda büyü yapmak yerine dua etmelerini tavsiye ediyoruz. Bu hususta En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları adlı eser inşallah hayatınızda hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Şu yazı da ilginizi çekebilir: İstek Duası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir