7 Soruda Muska Nasıl Yapılır, Nasıl Bozdurulur?

Muska Hangi Amaçla Yapılır?

Sevgili okurlarımız, muska nasıl yapılır sorusu ile bağlantılı olan en önemli sorulardan bir de “muska hangi amaçla yapılır” sorusudur ve bu soruya cevap veren kadim tılsım kitapları bize şu bilgiyi aktarmaktadır:

“Muska her türlü amaç ve her türlü dilek için uygulanabilir ve herhangi bir insan muskayı her türlü muradının gerçekleşmesi ve her tür amacının tahakkuk etmesi maksadıyla kullanabilir, burada önemli olan kişinin uygulamayı yaparken getireceği niyettir.”

Zaten aşağıda muskayı nasıl yapacağınızı detaylı bir şekilde anlatacağımız kısımda bu niyeti de nasıl getireceğinizi ve amacınızı aklınızda ve kalbinizde nasıl tutacağınızı da detaylı bir şekilde anlatacağız. Aşağıdaki maddeleri de dikkatli bir şekilde okumaya devam edin öyleyse:

Muska Gerçekten Etkili midir?

Evet muska hakikaten doğru yapıldığında (ki aşağıda bunun en doğru yolunu öğreneceksiniz) inanılmaz derecede etkili olabilen ve etki süresi neredeyse sonsuza kadar devam edebilen muazzam bir uygulamadır.

Kısaca muska gerçekten etkili midir sorusunun cevabını şöyle vermek mümkündür:

“Eğer muskayı yaparken işlem basamaklarına gerçek anlamda dikkat edebilirseniz ve aktardığımız bütün hususları en doğru şekilde yerine getirebilirseniz, muskanın ne kadar etkili olduğunu bizzat gözlemlemiş ve kavramış olacaksınız.”

Muska Malzemeleri Nelerdir?

Şimdi meselenin en önemli detaylarından birine geldik ve muska malzemeleri nelerdir sorusu üzerinde durmaya başladık.

Evet değerli okurlarımız, muska malzemeleri, herhangi bir yerden rahatlıkla temin edebileceğiniz 1 adet kurşun kalem ve bir adet kağıttan ibarettir.

Bu hususta kalemin mahiyeti ve özellikleri önemli olmadığı gibi kağıdın mahiyeti ve özellikleri de hiçbir öneme sahip değildir, yani kurşun kalem olması şartıyla herhangi bir kalemi kullanabileceğiniz gibi boş bir kağıt olması şartıyla herhangi bir kağıdı da kullanabilirsiniz.

Sadece ve sadece kağıdın yeterince büyük olmasına dikkat etmeniz yeterli olacaktır, bu konuda size tavsiyemiz bir A4 kağıdı kullanmanız yönünde olacak.

Şimdi detayları aşağıdaki maddelerle takip etmeye devam edelim:

Muskaların Hüddamı Kimdir?

İnternet ortamında bulamayacağınız, medyum sitelerinden de öğrenemeyeceğiniz bilgilerden birinin de muskanın hüddamı olduğunu dile getirmeliyiz ve bu konuda şu bilgiyi kesinlikle aktarmalıyız:

“Her muskanın bir görevli varlığı vardır ve bu görevli varlıklar muskanın amacına ulaşabilmesi için ellerinden gelen her şeyi yaparlar, işte en önemli görevli varlıklardan (yani hüddamlardan) birinin Hüddam Apraziyal Efendi olduğunu söyleyebiliriz. Zaten birçok muska yapıcısı ve bu konuyla ilgilenen gerçek medyumlar, Apraziyal Efendi’yi kullanarak muska yapıyor ve bu işi gerçekleştiriyorlar.”

İlginizi Çekebilir: Papaz Büyüsü

Muskalar Nasıl Bozulur?

Muskaların en etkili bozdurulma yolu büyü bozma duaları okumaktır. Çünkü muskalar da bir nevi büyü sayılır.

Büyü bozma duaları içinde en etkili olanı ise Muavvizeyetyn adı verilen niyazdır. Bu dua Felak ve Nas surelerin peş peşe üç defa okunması ile niyaz edilmektedir. Büyü bozma dualarının okunması ile muskalar da dahil olmak üzere en etkili büyüler dahi hemen hükümsüz bırakılabilmektedir.

Muska Yapmak Günah mıdır?

Muska konusu bazı insanların zihninde sanki dini bir uygulamaymış gibi algılanabilir. Ancak muskanın din ile hiçbir alakası yoktur. Yukarıda da görüldüğü üzere muska yapmak için hüddamlardan yardım alınır. Hüddamlar ise şer güçlere verilen isimdir.

Bilinçli müminler muska yapmanın büyük günah olduğunu kavramalı ve kendisini bundan sakındırmalıdır. Her ne sebeple olursa olsun muska yapmak çare olarak düşünülmemelidir.

Peki İsteklerin Gerçekleşmesi İçin Başka Çare Yok mudur?

Elbette ki yaşamdaki dileklerin gerçekleşmesi için büyüden çok daha hayırlı bir yol vardır ve bu yol dualar okuyarak isteklerine kavuşmaktır. Kişinin murad ettiği şeye kavuşmak için yüce Rabbine yönelmesi kadar güzel ve etkili bir başka yol yoktur.

İşte tam da bu noktada sevgili okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamanın faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir