41 Karabiber Duası ile Neler Yaşadım Neler!

41 karabiber duası

41 Karabiber Duası Ritüelinin En Gerçek ve Doğru Anlatımı

41 karabiber duası, hayatıma aşkı çekti, umutsuz yaşantıma umut kattı, kötü gidişatımı değiştirdi, bana zalimce eziyet vermekten zevk alan adamın kalbini aşka açtı, sevgisizlikten kuruyan ve hazana dönen yüreğimi yeniden yeşertti.

Tüm bunları siz de yaşayabilirsiniz, okuyun:

Birçok insan, karabiber büyüsünü 41 karabiber duası ya da 21 karabiber duası olarak bilir, halbuki bu uygulama bir dua değil büyüdür, bu nedenle de riskli bir yönü bulunduğu, su götürmez bir gerçektir. Ama etki gücüne baktığımızda risk-fayda ikileminde açıkçası ben fayda tarafını seçtim, sonunda da isteğimi elde ettim. Yine de son kararı verecek olan sizsiniz. Ben size 41 karabiber duası uygulamasını nasıl yapacağınızı anlatacağım, hem de tüm detaylarıyla. Yapıp yapmama kararını vermek ise size kalmış.

Öncelikle bu uygulamayı size Zeynelayn kitabından aktaracağımı söyleyerek başlamalıyım, peki nedir Zeynelayn kitabı? Zeynelayn kitabı, karabiber büyüsü başta olmak üzere tüm sahih büyülerin asli kaynağı, yegâne doğru anlatıcısı, tek gerçek büyü kitabıdır. Zaten benim yaptığım ve sizin de yapmak üzre olduğunuz 41 karabiber duası ritüelinin bu kadar yoğun bir etkiye sahip olmasının tek sebebi Zeynelayn kitabındaki doğru anlatım ve tariftir.

Bunun için 41 adet karabiber ayarla, 1 adet ezgin domates ya da 1 tatlı kaşığı salça hazırla, karanlık bir ortama geç. Ezgin bir domates yerine bir tatlı kaşığı salça olması tabii ki daha iyi, daha pratik ve daha kolay olacaktır; ama domatesi de tercih edebilirsin tabii ki. Yalnız, karanlık konusu çok mühim, zira bulunacağınız ortamda ışık sızıntısı olmaması şart. Zaten Zeynelayn kitabında anlatılan 41 karabiber duasının bu kadar etkili olması, salça ve karanlık ortama vurgu yapıyor olmasındandır. (Daha birçok ince ayrıntı bulunuyor, bu nedenle sabırla okumaya devam et.)

Bu karanlık ortamı temin ettikten sonra, 41 adet karabiberi sağ avcuna al, bunlara şu sözleri söyle:

41 Karabiber Duası İlk Sözleri

  • “41 karabiber, geldi yan yana işte, tılsım yerine gelsin, sezgisel bir ortamda, tenha yürekler harlansın. Beni yakışına razıyım, tek yak o yüreği de, tek başla o girişe.”

Bu sözler sonrasında, sağ avucunda bulunan 41 karabiberi, bir tatlı kaşığı salçanın içine at, o kaşığın içinde iken aşağıdaki kelimeleri bu malzemelere oku:

  • “Karabiber ektim ben, bir büyünün üstüne, sesimi getirdim, serimi koydum, yuvamı serdim, lütfunu gördüm. Kapıya gittim, çalanı buldum, mahzene indim, onu dinledim. Yatan bir kuş var, yeri hayli dar, inledi durdu, etti ahuzar. Kaldı aklımda, havsalam almaz, tılsıma uyan, müşkülde kalmaz. Ama acayip bir tabya geldi, kendini serdi, gerdikçe gerdi, en sonunda da bize minnetsiz ve de koşulsuz bir sırrı verdi. İşte o sırra mahrem olan ben, durdum üstünde, onun büstünde kendimi gördüm. Ey yüze benzer, ey deniz derya, ey ışık fener, boya sarıya, dize getir ki kalmasın yarına.”

Bu sözler konusunda Zeynelayn kitabı, bu sözlerin manası yerine tılsımına bak birader, çünkü mana derindedir, bunu görmek havas ilmi gerektirir, ilmi havas ise yüce bir makama aittir, öyleyse oku, geç, uygula, karışma, şeklinde bir açıklama yapar. Bu nedenle sözlerin manasına bakma, sadece hatasız bir telaffuz ile okumaya itina göster.

41 karabiber duası

Bu aşama bitirilince, elbette ki yapılması gereken başka noktalar da bulunuyor, onları sıralıyorum şimdi:

Karabiber Ritüeli Yapanların Bunları Bilmesi Mecburidir

1- Karabiber büyüsünü yapan kişi, aşkını arzu ettiği insanın bir adet fotoğrafını 1 hafta boyunca yanında taşımak durumundadır, bu fotoğraf açık ve net bir biçimde o insanı tarif etmeli, yani her bakan, o fotoğrafın o insana ait olduğunu ayırt etmeli.

2- Bu 41 karabiber duası saat kaçta yapılır diyenler, bu uygulamanın karanlık bir ortamda yapılması gerektiğini de bilerek sadece sabah ağarmadan, yani güneş henüz doğmadan uygulamayı yapması lazımdır. Bu nedenle gün kısıtlaması olmadan sabah ortalık aydınlanmadan büyüye başla.

3- Karabiber büyüsü tutanlar, bilhassa bu uygulamanın günah olduğunu bilerek, yani yaptıkları şeyin haram ve günah olduğunun farkında olarak bu teşebbüste bulunanlardır. Bu detay her yerde geçmez, ama Zeynelayn kitabı, bunu da dile getirip bu hususta da merakları giderir.

4- Karabiber ritüelinin son bölümünde, yani salça ile karıştırma kısmından sonra, bu iki malzemeyi bir kabın içine koyup yakmak lazım, yani bu noktada karabiberi salça ile karıştırdıktan sonra, bunları ocakta iyice pişirmek, hatta az biraz yakmak gerekiyor.

Zaten bu yanma işlemi tamamlanınca, aşk duygusu tavan yapar, karşı tarafın da kalbini vatan yapar. Yakma olayı bitince salça ile karabiber bir peçete veya kağıt içine konulur, dışarıya bırakılır, yani atılır.

5- Bu büyüyü yapanların yorumlarına bakılınca, birçok kişinin bu büyüden yeterince istifade edemediği rahatça görülür, anlaşılır. Bunun nedeni ise yukarıdaki detayların dikkate alınmamasıdır. Yani 41 karabiber duası ritüelinde yukarıda sıralanan detaylar ihmal edildiği için büyü, amacına ulaşamaz.

Ayrıca şu hayati ayrıntı da sürekli ihmal edilir:

Vakit olarak, büyülerin vakti daima değişiklik gösterir, hele ki kara büyülerin vakti ile ak ve kızıl büyülerin zamanları da mütemadiyen farklılık gösterir. Bir de aşk büyülerinin dolunay veya hilalin çıktığı günlerde okunması hususu, hiçbir şekilde gözden kaçırılmaması gereken bir detaydır.

Dolayısıyla 41 karabiber duası da ayın dolunaya dönüştüğü ya da hilal biçimini aldığı vakitlerde yapılırsa, ancak o zaman etkili olur.

Ben, yazının başında da söylediğim gibi bu büyü ile sevdiğim adama diz çöktürdüm, onun kalbini yalnızca benim için atar hale getirdim, onun aklını başından aldım. Kendim bizzat uyguladığım her şeyi sana da anlattım, açık bir şekilde bu büyünün günah olduğunu da söyledim. Artık gerisi sende, ya sen de tüm riskleri göze alarak yaparsın ya da vazgeçip farklı yollar ararsın.

Peki, bu büyü, karşı tarafın vücuduna sirayet etti mi, yani onda etkisini gösterdi mi, bunu nasıl anlamak mümkün?

İlgili Yazı: Besmele ile Sevdiğine Kavuşma Mucizesi

Karabiber Uygulamasının Etkili Olduğunu Nasıl Anlayacaksın?

1- Sevdiğin kadın ya da adam, karabiber büyüsü sonrasında daha ziyade kırmızı veya mavi ağırlıklı giyinir, bunu kontrol et; bu durum tespit edilirse büyü tutmuş demektir.

2- Kırmızı ya da mavi rengin ağırlıklı olduğu giyim dışında, büyü, karşı tarafın gözlerinde bir hassasiyet oluşturur, onun gözlerini perdeler, kanlandırır, sararıp solmasını tetikler. Bu da güçlü bir işaret sayılır, buna da bak.

3- 41 karabiber duası büyüsü, yapılan kişide bir melankoli, bir hüzün, bir hayattan bıkmışlık ve boşvermişlik hali ile başgösterir. Bu nedenle bu şahsın ruh halini mercek altına almakta fayda var, çünkü bu belirtiler gün yüzüne çıkmazsa büyü tekrar edilmelidir. Tabi tüm bu belirtilerin geçici olduğunu bilerek rahatlamakta fayda var.

Yine de büyülerin güçlü riskler, baş edilmesi zor zahmetler, altından kalkılması müşkül belalar ile birlikte anıldığı da bilinir, hatırlamakta fayda var.

41 Karabiber Büyüsünün En Büyük Riski Hayatın Sahibine Başkaldırmaktır

Bir de 41 karabiber duası adıyla bilinen ve gerçekte bir kara büyü, bir belalı tılsım olduğuna vurgu yaptığımız bu ritüelin insanı Alemlerin Rabb’i ve her şeyin mutlak sahibi olan Allah’tan uzaklaştırdığını da göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Zira Allah’tan uzaklaşan bir kalbin umutsuz feryatları ve yaslı intizarları, her iki cihanda da mutlak bir kayıp haline gelecektir. Bu nedenle dünya ve ahiret kaybını istemeyen aklı başında her insan, büyüsel uygulamaların acı sonuçlarını nazar-ı dikkate alıp akl-ı selim ile hareket etmek zorundadır.

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir