2 Kişi Daha Surhubad Duası ile Kurtuldu

Surhubad Duası Yaparak Siz de Kurtulun ve Huzur Bulun

Neden surhubad duasını en sahih şekli ile yapmanız gerektiğini anlatacağımız bu makalede aynı zamanda surhubad duası yaparak hayatı değişen ve gerçekten kurtuluşa eren iki insanın kısaca başlarından geçen olayları da anlatacağız.

  • Yani bu yazıda hem iki insanın surhubad duası ile değişen hayat hikayesini öğreneceksiniz, hem de en doğru ve en sahih hali ile surhubad duasının nasıl yapıldığında doğru olacağını ve sizi muradınıza taşıyacağını öğrenmiş olacaksınız.

Öncelikle okurlarımızın yaşanmış olaylarıyla başlayalım ve sözü onlara bırakalım:

  • “Ben surhubad duasının müthiş gücünü görmeden ve bilmeden önce, sevdiğim insanın bana yüz vermemesi ve beni her seferinde reddetmesi üzerine psikolojik olarak çökmüş ve depresyona girmiştim. Bu durumdan kurtulabilmek için aklıma gelen her türlü yola başvuruyor ve bu aşamada da sahte medyumlara ve hocalara bir sürü para kaptırıyordum.
  • Böylesine kötü ve iğrenç bir durumda depresyondan kurtulabilmek için müracaat ettiğim bu insanların beni aldatması ve kullanması beni yıpratıyor ve mahvediyordu. Fakat bu çıkmaz sokaktan ve kısır döngüden kurtulabilmek için surhubad duasının ne kadar güçlü olabileceğini maalesef o dönemlerde bilmiyordum.
  • Günün birinde Allah yüzüme güldü ve bana surhubad duasını telkin etti, bir ara öğle vaktinde uyku ile uyanıklık arasında bir halde iken surhubad duasını yapmam söylendi. Uyandıktan sonra, yatsı namazından sonra bu duayı uyguladım. Toplamda 3 gün boyunca bu duayı yaptıktan sonra sevdiğim insanın bana sırılsıklam aşık olduğunu ve körkütük bir duruma geldiğini fark ettim. O günden sonra mutluluk ile dolup taşmaya başladım, sevgilimle birlikte şimdi dünyanın en mesut insanlarından biri olduğumu açıkça söyleyebilirim.”

Şimdi de başka bir okuyucunun surhubad duası ile ilgili deneyimini paylaşalım:

Surhubad Duası Eski Sevgilimi Getirdi

  • “Eski sevgilimin benden ayrılma kararı alması, adeta dünyamın yıkılmasına neden olmuştu. Bu kararı alıp bana bildirdikten sonra artık onun yüzünü göremeyeceğimi ve onunla bir arada olamayacağımı bilmenin huzursuzluğu ve mutsuzluğu, bütün bedenimi kapladı, beni bir azap yumağının içine attı, adeta bir harlı ateş içerisinde vücudumun yandığını ve bedenimin parçalandığını zannediyordum.
  • Bu durumda başvurabileceğim hiçbir yöntem olmadığı için de artık hayatımın bitmiş ve tamamlanmış olduğunu düşünüyordum. Bu kötü durum ve evhamlarla dolu günler ve geceler sonrasında surhubad duasını öğrenerek 3 gece üst üste bu duayı uyguladım ve açıkçası surhubad duasının gücü imdadıma yetişip eski sevgilimin bana yeniden dönmesini sağladı.”

Gördüğünüz gibi okuyucu yorumları surhubad duasının doğru yapılması halinde ve 3 gün üst üste tatbik edilmesi durumunda, kişiyi selamete ve hidayete kavuşturup ona amacını sunduğunu göstermektedir.

İlgili Yazı: Sevgi Duası

Şimdi duanın nasıl yapıldığını anlatalım:

Surhubad Duası Nasıl Yapılır ve Hangi Esmalar ile Tatbik Edilir?

Bu duayı yaparken yanınıza bir bardak su ve bir çay kaşığı toz şeker almanız gerekmektedir, çünkü surhubad duasını yaparken bir bardak suya, bir çay kaşığı toz şekere, aynı zamanda Ya Şedidel Batşi esmasına ve Ya Mukallibel Kulub esmasına ihtiyaç olduğu, kadim kitaplar ve değerli din büyükleri tarafından bize aktarılmıştır.

Şimdi sessiz bir yere geçip gece herkesin uyuduğu bir vakitte (yani ortalıktan el ayak çekildikten sonra) yanınıza bir bardak su ve bir çay kaşığı dolusu toz şeker alarak kıbleye doğru yönelip bu çay kaşığındaki toz şekeri suyun içerisine döküp ortalama 1 dakika boyunca karıştırın.

Bunu yaparken de 21 defa Ya Şedidel Batşi esmasını okuyun ve sonrasında şunları söyleyin:

  • “Hüküm verenlerin en hayırlısı sensin, hükmünü icra edebilmek için hiç kimseden izin istemek zorunda olmadığın gibi kainatı yaratırken de tamamen kendi iradeni ve kendi hükmünü icra ederek en güzel biçimde ve en hayırlı şekilde evreni halk edip tanzim ettin ve biz insanları da bu misafirhane içerisine yerleştirdim. Hakkımda da en hayırlı hükmü vermeni temenni ediyorum Allah’ım ve senin Ya Şedidel Batşi esmana sığınıyorum.”

Bu ifadeler sonrasında yine niyetinizi ve amacınızı düşünerek içine toz şeker katmış olduğunuz suyun üstüne 21 defa Ya Mukallibel Kulub esmasını okumalı ve ardından da şunları söylemelisiniz:

  • “İlahi, kalpleri evirip çeviren sadece sensin ve bunu Hazreti Peygamber Aleyhisselatu Vesselam’dan öğreniyoruz, çünkü sen bir kişinin kalbini istediğin şekilde yönetip iradeni ve inisiyatifini, hükmünü ve icraatını o şekilde uygular ve tatbik edersin. buna herhangi bir kişi de müdahale edemez ve hiçbir güç buna karşı çıkamaz, şimdi bana kudretinin tecellisi ile muamele buyurup surhubad duasını hakkımda hayırlara çevirmeni ve karşı tarafın kalbini balmumu gibi eritmeni temenni ediyorum.”

Bu ifadelerden sonra bardaktaki suyu üç yudumda içip bitirmeniz gerekmektedir, fakat bu suyu içerken de her bir yudumda 3 defa besmele çekip öyle içmeniz gerekir.

Bu uygulama sonrasında, yani Ya Şedidel batşi ve Ya Mukallibel Kulub esmalarını okuyarak yapmış olduğunuz surhubad duasının bu aşamasından sonra aşağıdaki ifadeleri bir defa okuyarak duayı tamamlamış olacaksınız:

Şu tavsiyemizi de mutlaka dikkate almalısınız:

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile ilgili okuyucu yorumları herkesi şaşırtıyor, bizi de gerçekten şaşırttı. Aşağıdaki mucizevi yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.
Buraya tıklayıp bu değerli eseri (En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı) indirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir